Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4296

Host
Venouch: testuj testuj testuj já sám čekán jedno vajíčko 10:06 počkám do 14:15 nebo 15:15 a napíši jak to dopadlo ;)

Menetekel: řekl bych že na každého stejným metrem čéče ;) jen to musíš podchytit ;) tak jak celou hru CECH trh VB a postup mapou atd atd......

přeji všem hodně štěstí ;)
 

DeletedUser6273

Host
Co to je to "zruseni pozvani"ktere se da koupit za diamanty vedle ukazatele vajicek netusite?

To asi ani nečti:) Tím si můžeš dokoupit vejce:) Ta překladatelská firma by možná měla najet na gooogle translator,byl by to sice překlad s chybama,ale byl by znám viník:)
 

DeletedUser5121

Host
Venouch: testuj testuj testuj já sám čekán jedno vajíčko 10:06 počkám do 14:15 nebo 15:15 a napíši jak to dopadlo ;)

Menetekel: řekl bych že na každého stejným metrem čéče ;) jen to musíš podchytit ;) tak jak celou hru CECH trh VB a postup mapou atd atd......

přeji všem hodně štěstí ;)
promiň Baz vubec nemam tušeni co maš na mysli :) ale neva kdyby tu se šlo modlit i bych se pomodlil :) za více vajec jinak supr hra i když z chybami ale velikonoce suppp :)
 

DeletedUser

Host
Robikus: zmatek v tom dělají hráči já to chápu od půlnoci ;) a dnešní ráno mi dalo vědět jak je to s počtem ;)
No nejen že nejsem génius, ale dokonce ani trpělivej :) nicméně jsem s jedním vejcozběrem počkal pár hodin :) a musím Ti říci, že i Tobě ke genialitě kousek chybí :))) prostě 1 vejce jedeno sebrání :))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
200 vajec doma, za chvíli bude na nádivku :)
Škoda, že tam není nějaký Easter Egg - Denně vejce na Paroubka :D
 

DeletedUser4012

Host
mam dotaz .. koupim tulaka ten se mi po utoku zmeni treba na granatnika a prezije bitvu - zustane mi pak granatnik a nebo tulak
 

DeletedUser

Host
Tak pokorně uznávám, že jsem z toho jelen teď jsem sebral vejce bezprostředně po dodání a bylo jich tam 5 :)))))
Asi je to o štěstí či co :)
 

DeletedUser

Host
Oficiální vyjádření v sekci oznámení:
Tulák
Jednou se o nový typ vojenské jednotky se speciálními unikátními schopnostmi: může se maskovat jako ostatní jednotky v bitvě
Speciální schopnost - "skrytá identita" - v případě napadení (zaútočení odvetou) je počátek boje plně ignorován. Jednotka tuláka je náhodně nahrazena dle randomu jinou jednotkou, které hráč ovládá, včetně naklonování jejich základních statistik (včetně bitevních bodů a speciálních schopností).

Příklad:
Hráč má 2 tuláky, 2 práčata a 1 jezdce. Jeden tulák je napaden - útok neudělá žádné škody, místo toho bude tulák přeměněn na jinou jednotku, může být překlonován buď na práče nebo na jezdce (šance pro přeměnu jsou 66% práče a 33% jezdec). Pokud se má tulák přeměnit, ale již není žádná další jednotka kromě zbývajícího tuláka, transformace již neproběhne a on bude odstraněn! Na konci bitvy ve výsledkovém okně je klonovaná jednotka opět nahrazena tulákem. Jakékoliv poškození klonované jednotky přechází na tuláka. Pokud tulák zemřel, budete odměněni bitevními body dle jeho vlastní hodnoty, pokud zemřel při neúspěšném pokusu o klonování.
 

DeletedUser1845

Host
Tak pokorně uznávám, že jsem z toho jelen teď jsem sebral vejce bezprostředně po dodání a bylo jich tam 5 :)))))
Asi je to o štěstí či co :)

Nejsi jelen, ty vajíčka opravdu jsou o náhodě. Testů proběhlo mraky a jediné co pomůžeje opravdu co nejlépe schovat. Je to o jakémsi % štěstí. Lepší skrýš by ( údajně měla ) zvýšit počet vybraných vajec, ale je to zase nepotvrzený dohad.

Mám dotaz ta sudánka přání vyrábý jednou za 24 h ?
Ano kouzelná studánka vydá 1xza 24 hod. náhodnou prémii. Komodity z právě dosažené doby, Zlato, Suroviny, FP, Diamanty, Údajně i medaile, ale ty jediné mi ještě nedala :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Ano ,doporučuji nejdříve stavět tuto studnu, pak i skrýš tuláků, obrannou věž - a pak co chcete, ale pozor na konci vám dá ta ženská úkol - kup si všech 9 druhů dárků - tak bycha - né aby jste zbatečně utráceli !! :cool:
 

DeletedUser7058

Host
Jo vážně je to o štěstí jednou jsem z sochy dostal 1 vejce a podruhé zase 20 vajec
 

DeletedUser6273

Host
Testů proběhlo mraky a jediné co pomůžeje opravdu co nejlépe schovat. Je to o jakémsi % štěstí. Lepší skrýš by ( údajně měla ) zvýšit počet vybraných vajec, ale je to zase nepotvrzený dohad.

Proti nepotvzenému dohadu postavím svou zkušenost:)
Po zahájení lovu na vejce jsem vysázel na místo cca 3x3 obyčejný 20 zl. kameny,aby bylo kam dávat vejce. Výběr z nich je naprosto náhodný od 1 až 50 vajec/výběr.Tudíž na "dobrém uschování" asi fakt nezáleží:)
 

Kayro

Znalec
Nejsi jelen, ty vajíčka opravdu jsou o náhodě. Testů proběhlo mraky a jediné co pomůžeje opravdu co nejlépe schovat. Je to o jakémsi % štěstí. Lepší skrýš by ( údajně měla ) zvýšit počet vybraných vajec, ale je to zase nepotvrzený dohad.


Ano kouzelná studánka vydá 1xza 24 hod. náhodnou prémii. Komodity z právě dosažené doby, Zlato, Suroviny, FP, Diamanty, Údajně i medaile, ale ty jediné mi ještě nedala :(
Quest bezi prvni den a studanka ti dala uz 4z5 komodit?
 

DeletedUser3370

Host
INFO K TULAKOVI
-----------------------------
Odemčení: 400 vajec
Plocha: 2x3
Doba výstavby: 20 vteřin
Doba výroby 1 tuláka: 24 hodin

Odemčení slotu 3: 30 vajec
Odemčení slotu 4: 60 vajec
Odemčení slotu 5: 100 diamantů
 

DeletedUser6719

Host
nebylo by nějaké bližší info k těm stavbám? třeba mohu mít víc těch ohňů a tím si načítat bonus do obrany, kolik vlastně studánka dává jestli má smysl jí vůbec stavět. atd
 

DeletedUser3370

Host
nebylo by nějaké bližší info k těm stavbám?
Vydrž chvilku, úkol byl spuštěn včera. Hned jak se kdokoli z nás, "fórařů", dozví jakýkoli informace, postněme to sem pro ostatní.


třeba mohu mít víc těch ohňů a tím si načítat bonus do obrany
Mluvím za sebe - ale doufám, že toto neplatí. Jinak souboje budou předem vyhraný / prohraný (už teď v tom dost zamíchaly karty VB, další bonusy armády mi teď nedávají smysl)

Kolik vlastně studánka dává jestli má smysl jí vůbec stavět
Rozhodně ji má smysl stavět. Za 3*3 území máš pravidelný přísun bonusů. Přesný poměr bude navžy ukryt jako s plánky k VB, ale vidina diamantů, bodů výzkumu,.. je alespoň pro mě lákavá.

atd
Otázek bude ještě mnoho, odpovědí vždy o minimálně 1 méně :)
 

DeletedUser2059

Host
Bonusy obranných vězí se načítají, na svém beta serveru mám tři a bonus obrany je tedy 12 %
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru