Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4296

Host
Tak padají náhodně ;) jsem na 265 ;) čekal jsem na správný čas příspěvku ;)

Robikus: seš blázen jen se tu snažím pomoci a ty tak hnusně na mě ;( budu pamatovat ;) neboj ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
Tak rozhodně nemluvím o zkušenostech z CZ serveru, to asi většině došlo :rolleyes:


Ano jde o budovu s potřebou napojení na komunikaci.

můžeš prosím tě napsal kolik si čeho dostal?

třeba medaile 5ks
forge body 1ks atd. Aby mě člověk představu jakou výtěžnost bude ta studánka mít?
 

DeletedUser2298

Host
Pokud máš budovu 3x3 - kterou dostaneš "zadarmo" z akce... a která ti na věčné časy a nikdy jinak ( jak se CCCP) bude dávat "něco" a to "něco" jsou medaile, zboží.. FP.. diamanty a bůhvíco ještě.. opravdu je nutno pátrat po tom "kolik" to bude? .-)
 

traktorista

Odborník
Samozřejmě že je nutno!


( Abychom si pak mohli tady hezky ve fóru společně zanadávat jací jsou to INNO skrblíci a vydřiduši, že to dává jen tak málo! ;) )
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
To je jedna moznost.Druha je o tom ze se treba chce rozhodnout jestli za 500 vajicek koupit studnu nebo treba 10 obranych vezi.
 

DeletedUser4012

Host
tak je pravda , ze pokud to bude davat 500zasob/500zlata/1zbozi/1diamant ... tak je to zbytecnost
 

DeletedUser6719

Host
samozřejmě že je to nutnost. Aktivní člověk v aktivním kolektivu by mohl nasbírat cca 2000 vajec a to je 100 plánků. Tudíž raději bych zkusil štěstí při 100 plánkách že najdu plánky k budovám co mě daj víc medailí, víc forge bodů a víc zlata a zásob než studánka ;) Pokud by to bylo zajímavé určitě jí postavím, ale za 500 zlata co produkuje třeba město nevím proč se ta hodnota s dalšími věky nezvedá, tak kvůli tomu určitě neobětuji vejce na studánku

jelikož plánky většinou dokupuji, když na budovu našetřím suroviny, tak i když by z těch 100 plánků bylo 20 co budu potřebovat tak je to 4000 diamantů co člověk ušetří
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6273

Host
tak je pravda , ze pokud to bude davat 500zasob/500zlata/1zbozi/1diamant ... tak je to zbytecnost

jE TO STUDÁNKA PŘÁNÍ.tAKŽE POKUD TI DÁ 500 z, 500 zl nebo 1 diamant,tak jsi si asi nepřál moc intenzivně,musíš se víc soustředit:cool: A hlavně to tak nežrat:)
 

DeletedUser7400

Host
INFO K TULAKOVI
-----------------------------
Odemčení: 400 vajec
Plocha: 2x3
Doba výstavby: 20 vteřin
Doba výroby 1 tuláka: 24 hodin

Odemčení slotu 3: 30 vajec
Odemčení slotu 4: 60 vajec
Odemčení slotu 5: 100 diamantů

Neví někdo kolik stojí výroba 1 tuláka?
 

DeletedUser6719

Host
jE TO STUDÁNKA PŘÁNÍ.tAKŽE POKUD TI DÁ 500 z, 500 zl nebo 1 diamant,tak jsi si asi nepřál moc intenzivně,musíš se víc soustředit:cool: A hlavně to tak nežrat:)

to není o žraní :D ale o strategii. Jde o to, že si člověk za ty vejce může vybrat lepší možnost pokud se mu tato nebude líbit. Ale k tomu musí mít informace.
 

DeletedUser6273

Host
celý ten příspěvek jsem myslel trochu jako nadsázku:) Ale na druhou stranu,jestli je to budova s náhodným výběrem,jak chceš definovat náhodu? To je prostě něco,co potěší,ale prakticky s tím nemůžeš počítat..Osobně do ní jdu už jen proto,že se bude hezky vyjímat třeba vedle radnice:))
 

DeletedUser6719

Host
ano náhodný výběr, ale z čeho?

Ta budova má přesně daný co může dát. Ta náhoda je podle mého a asi se moc nepletu jestli dostaneš zlatky, zásoby, forge body, diamanty a nebo suroviny u těch bude další generátor nohodných čísel jaká ta surovina to bude.

Ale kolik ti to dá toho zlata nebo ostatního to už o náhodě podle mého není. To je přesně naprogramované.
Tudíž odpověď může ti to dát 2000 zlatek nebo 2000 zásob nebo 5 medailí nebo 1 forge bod nebo 5 surovin současného věku. To je ta odpověď po které se pídím. Je mě jasné že tamto ostatní bude o náhodě. Ikdyž i to může být rozděleno jinak než 20% na každou z těchto variant a třeba na zlatky se zásobama po 30% suroviny 20% a forge body s medailema po 10%.

Toto by mělo být známo. Pak je tu ten poslední úkol co už někdo zmiňoval tím že musím koupit vše a bude něco za odměnu pak je jasné že u této odměny už nikdo nic řešit nebude, ale ty informace k rozhodnutí by měli být dopředu známy.
 

DeletedUser6273

Host
Rozumím tomu,co píšeš,ale rozcházíme se v názoru,co je náhoda:) Nevím,jestli tomu tak je,ale netuším,proč by nemohl být náhodný výběr i počet.Stejně jako u vajec,kdy můžeš najít od jednoho do padesáti. Jestli tu někdo napíše interval,v kterém se ty odměny budou pohybovat tím lépe,ale není to pro mne priorita,To je to,co jsem psal já:)
 

DeletedUser6719

Host
Ano může být náhodný jak výběr tak počet, ale i zde jsou dány nějaké hranice. Těžko dostaneš 100 forgr bodů neb 1000 medailí. Programátoři prostě dají hranici ve které se ta náhoda musí pohybovat. Ano právě u vajec víme na čem jsme můžeš dostat 1,5,20,50 to je přesně dáno a pak je nějak rozdělena ta pravděpodobnost. Jelikož po 1 vejsi dostaneš v nejvyšší pravděpodobnosti v tom koláči ze 100% třeba 60% atd. To je informace kterou neznáme a nepotřebuji tolik znát, ale že dostaneš 1,5,20 nebo 50 je známo a proto bych i u sudánky rád znal z čeho ten generátor nohodných hodnot bude vybírat
 

DeletedUser6273

Host
Jak píšu,rozumím tomu,cos psal,já jen podotkl,že to třeba pro mne není tak důležitý.Tím to ovšem nezlehčuji:) A prosím,už mi to nevysvětluj :cool:

záleží v jaké době jste - už v raném středověku je to buď 10 medailí, 1000 mincí/zásob či 10 surovin tuším, pak se tam výjmečně mohou objevit i diamanty
 

DeletedUser3090

Host
Ahoj, mám dva dotazy k Velikonocům.

1. poznám nějak, zda ukládám vejce ? Jestli má hodnotu 1, 5, 20 nebo 50 ? Dospěli jste už k nějakému resumé, nebo je to náhoda, jak mi zde vyplývá z přečtení příspěvků ?
2. Je nutné koupené "velikonoční" budovy ihned postavit, nebo se dostanou nejdřív do inventáře ? Jde o to, abych si případně připravil dost místa
 

DeletedUser2298

Host
Uložíš vejce.. hráč ke kterému jsi jej dal jej vybere a získá náhodnou částku vajec 1-50 dle typu vejce co se objeví při výběru.. je to náhodné a nezávisí to na typu či věku ozdoby na které vejce je schováno..

Velikonoční budovy se po nákupu objeví v inventáři , odkud je pak můžeš standartním způsobem dát postavit když budeš chtít..

Studánka přání dává cca 5K zásob , nebo 6K mincí , 49 medailí nebo 10 ks obchodního zboží a nebo +2 FP do zásobníku, je možné že dává i další náhodné věci ale největší % co mi vypadlo při testování bylo těchto položek.. údaje o množství platí pro dobu průmyslovou
Výcvik Tuláka je zdarma... ale trvá 24 hodin..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
1. Počet vajíček které dostaneš se náhodně vypočítá během vybiraní - je to jako hledání plánků nikdy se nedozvíme aspekty ovlivňující výsledek
2. Budova se ti automaticky vloží do inventáře
 

DeletedUser3090

Host
OK, díky, myslel jsem si to, ale nebyl jsem si jistý.

Mám dotaz ještě ke skrýši tuláků a odemykání slotů. Akce s vajíčky je časově omezena a tak by mě celkem zajímalo, co když si budovu koupím a nechám v inventáři a budu chtít postavit později... pak vejce zmizí a já nebudu mít šanci odemknout sloty ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru