Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2298

Host
A co ti hráči co začali hrát po Helloweenské akci?? A nyní nemají hřbitov.. A co ti hráči co hrají přes rok.. nejsou ve výhodě oproti těm co začali hrát před dvěma týdny?? No není to nespravedlivé??!

Budete se divit ale není - někdo začal hrát před rokem.. někdo včera.. někdo u toho sedí 14 hodin denně a kliká... někdo se přihlásí 2x denně.. někdo se přihlásí 3x týdně... Každý hraje podle svých možností, schopností.. Spravedlnost a vyrovnanost aby každý hráč měl stejné věci zde není a nebude.. ani jinde... Stejně jako v životě jsou lidé bohatí, chudí, chytří, blbí.. krásní a oškliví... aby všichni měli stejně není možné dosáhnout a každý takový pokus vždy skončil velkým průšvihem.. takže se s tím smiřte, že svět není fair místo a bude se vám hned usínat lépe ;-)
 

DeletedUser7268

Host
Vyplatí se vůbec narvat minimálně 400 vajec do tuláků? Jaký z nich máte pocit? :)
 

DeletedUser3370

Host
Tak, vzhledem k tomu, že slepice snáší hojně, tak jsem tuláka postavil, odemknul další dva sloty. Baví mě tím, že jdu do útoku se 4 tolákama, 4 střelcema a ve výsledku mám vlastně 8 střelců. Nemusím je stavět, můžu si vybrat proti komu útočím a tak mi krásně doplní chybějící (mnou nevyrobené) jednotky o počtu.

Takže u mě dobrý.
 

DeletedUser6273

Host
Za sebe jen můžu napsat to,co jsem už psal u nás na fórum:) do útoku příjemný,ale miluju je v obraně.tedy ne ve svý,tam nesměj:)
Vybušit ostatní jednotky a potom je to na čtyři rány:)
 

DeletedUser2059

Host
Souhlas s oběma příspěvky, tulák je podle mého 2. Nejlepší stavba - taky je to patřičně oceněno vajíčkama
 

DeletedUser6719

Host
tulák je určitě dobrá jednotka do útoku. Ideální na mapě když jdete proti pěchotě žádní střelci. Necháte si je dojít až na dosah a co 1 rána to jedna mrtvola. Tudíž třeba o 4 jednotky méně a po zásahu už ty 4 jednotky bez ztráty tuláka dáte
 

DeletedUser

Host
Co se stane když prodám kasárna tuláku co dostanu - vejce nebo peníze
 

DeletedUser3370

Host
Nedostaneš nic. Stejně jako u jiných předmětu z úkolů.
 

DeletedUser6273

Host
Právě jsem dostal za položení vejce plánek na Castel del Monte:) Opravdu,jde to:)
 

DeletedUser7268

Host
Já už dostal za pokládání vajec 3 plánky :D Jednou hned 2 v rozsahu 10 vajec, další asi po 80 vajec :D
 

DeletedUser3370

Host
Ukázka několika bitev za použití Tuláka:
(pravda, mohlo to být o něco rychlejší, ale jako ukázka "co to umí" to je celkem fajn)

[video=youtube;51CdQsjBGO0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=51CdQsjBGO0#![/video]
 

DeletedUser

Host
Nevíte někdo, kolik těch úkolů se schováváním vajec tam ještě bude? Jsem u 66 vajec, dohromady tuším králík říkal něco o 285, ale nevím, kolik jsem jich už schovala...
 

DeletedUser6273

Host
Obdivuju lidi,co neponechávají nic na náhodě:)

[SPOIL]100% ochrana.JPG[/SPOIL]
 

DeletedUser3370

Host
V mé konkrétní situaci, kdy na mě někdo zaútočí jednou za 2 měsíce, aby se podíval co mám v obraně, taky nedává Strážný oheň smysl :) Ale někdo je mlácen denně, tak to chápu.
K tomu screenshotu vesničky: Zkusil bych, jestli nemá náhodou dotyčný v obraně dva kopiníky :)
 

DeletedUser6273

Host
I takový experty kolem sebe mám,ale tenhle není mým sousedem,takže nemohu ověřit:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru