Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6719

Host
když už nic tak máš za 20 vajec 1 tuláka navíc a 15 forge bodů. Pokud člověk nechce jen jednu jedinou věc a to vícekrát tak proč ne.
 

DeletedUser7268

Host
Tak já to bral spíše tak, že avatar ti k ničemu není... Forge body ti naběhnou sami a koupit si tuláka, když už bys měl skrýš je taky zbytečnost. Proto sem to bral takhle.
 

DeletedUser

Host
Tak mě napadlo.: Možná by bylo dobré, kdyby některý z vážených moderátorů ještě jednou shrnul poslední Velikonoční úkol. :)
 

DeletedUser3370

Host
Tak mě napadlo.: Možná by bylo dobré, kdyby některý z vážených moderátorů ještě jednou shrnul poslední Velikonoční úkol. :)

Pokusím se to shrnout ještě jednou. Předem se omlouvám, pokud to nebude dostatečně pochopitelné:
Viz příspěvek #115, pouhých 7 příspěvků před tímto - dosud v rámci JEDNÉ (!) stránky.

attachment.php
 

DeletedUser2626

Host
Ahoj,kolik dostanu v odměně vajec za splnění úkolu : Rozdat 99vajec??????
 

DeletedUser3370

Host
Tak ještě jednou naposled, ať se tu nemateme navzájem desinformacema:
¨
Co je napsáno v posledních několika příspěvcích v Otázkách je pravda a tak to opravdu je. (Diskutování ve více tématech najednou je zlo, věřte nám).

8 úkolů + 1 závěrečný za 250 vajec, při kterém je třeba koupit každou položku z Velikonočního trhu. Doufám (a nevím to jistě), že se počítají již dříve koupené položky.
 

DeletedUser7160

Host
je toto možné? Jeden můj soused má 4x studánku a 25 strážních ohňů. Když jsem na něj dnes zaútočil a do každé jedo těžké jednotky jsem bušil 7x katapultem tak jsem se zděsil. Je to dohromady 3250 vajec. Je to možné nebo se zbláznil a narval do toho cca 4000 reálných peněz.

Mělo to být nějak omezené ten hráč ted není k poražení ani s nejlepšíma jednotkama z průmyslového věku.

Bud to zaplatil nebo měl štěstí na 50 a 20 plata a hodně sousedů mu pravidelně dávalo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
zaplatil už tam má 64 ohňů. Zde jde vidět jak něco co se dělalo v dobré víře se může lehce otočit. Už má obranný bonus 256%. INNO si určitě mne ruce, ale spostu hráčů odradí hraní, když něco takového vidí.

PS jstejně jsem ho porazil se ztrátou jednoho kušníka a 2 raněných :)
 

DeletedUser7160

Host
Ti slabší ho nemají šanci porazit ti silní tu šanci mají. Ale má výhodu která kazí hru. Obráncům se přidá oheň a útočníkům jen Tulák co po 1 ráně gebne a jeden tak ve hře na 1 tuálka na víc nesrovná obraný bonus více ohňů.
 

DeletedUser

Host
Ahoj, už to tu možná bylo, ale neví někdo jestli je to že vyberu 1, 5 a nebo 20 vajec náhoda? protože když kouknu na muj sloupc s vajíčky co můžu rozdat, je jedno fialové a pak se střídají mezi modrou a zelenou myslím, tak jestli to fialové třeba neni 20, zelené 5 a modré 1 :D
 

DeletedUser

Host
no když jsem to tu psal,že tahle akce opět způsobí mezi hráči velké rozdíly,tak tomu nikdo nechtěl věřit,prosím jen takhle dál,dál takových akcí,tady už prostě nejde o to aby tahle hra byla trochu vyrovnaná,ale o to kolik to nasype do kasy,nic proti tohle přestává bavit :(
 

DeletedUser5384

Host
no když jsem to tu psal,že tahle akce opět způsobí mezi hráči velké rozdíly,tak tomu nikdo nechtěl věřit
Pokud čtu dobře,řeč je o jednom extrémistovi s hromadou věží,který má obranu stejně prorazitelnou,tak o čem to je? Ten člověk si zabral 64 drahocenných políček budovami,které nevydělávají a smysl mají jen na odražení útoku. To jsou ty velký rozdíly,o kterých píšeš? To je jen hromada hysterie pro nic.
 

DeletedUser

Host
jeden extrémista ano možná,co další co maj 4 studny a po jedné na každém světě a další co s bídou dostali vejce jen na jednu,to nejsou rozdíly?Já začínal hrát bez velkolepých budov a můžu ti říct,že ta hra bavila daleko víc než teď s VB a touhle nevydařenou akcí,hra byla rozhodně vyrovnanější,chápu nebudeš tady jako moderátor kritizovat hru,já píšu jen svůj názor a jak to vidím já.Chuť k téhle hře opadá a můžu říct,že nejsem sám.
 

DeletedUser

Host
Přesně tak -nevyhrává ten, který je lepší, chytřejší, šikovnější... Ale ten, kdo do této hry nasype více reálných pěněz...
Demotivuje to ty ostatní.... můj názor...
 

DeletedUser5384

Host
Poslyš,jako hráč jsem tu déle,jako mod pár minut. Souhlas s tím,že věže hýbou šancí na obranu,právě jsem na C rozštípal útok o 6 věží :) Ale to je život :) Pro mne je to výzva,abych příště poslal kvalitnější útok. 64 věží je opravdu dost,ale většina měla možnost si (ať se držím při zdi) 10-20 věží koupit,proto nesouhlasím s těmi tvými "rozdíly mezi hráči".Že si je hráči nekoupili,je jejich rozhodnutí,osobně bych je v tomhle množství nekoupil taky. Mám jednu,a to jen proto,že ji budu potřebovat pro závěrečnej úkol.Je na každým,jestli se mu vyplatí koupit jich tolik.
Jinak: Můj soukromý názor je,že tu omezení na celkový počet být MOHLO, ale to už asi nezměníme,a těch extrémů nakonec tolik nebude.
A k těm,co si nakoupili vejce za diamanty? Co chceš slyšet? V reálu taky jsou lidi,co jezdí ve felicii a jiní,co ve ferrari. Prostě každý jede tak,na co má.

Mulder: Pokud může do hry nasypat více peněz než ty, tak je patrně lepší,šikovnější nebo chytřejší:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
pořád se tady snažíte přirovnávat něco k reálu,tak proč taky nenapíšete,že v reálu jde hlavně všem jen o zisky a nějaká vyrovnanost nikoho nezajímá,můžeme se bavit stále dokola o ničem a to co jsi napsal,že je šikovnější můžeš napsat i obráceně,může být taky blbější a neví co s penězi,já mám doma dvě děti a určitě si rozmyslím jestli dám do hry měsíčně pár stovek nebo několik tisíc
 

DeletedUser5384

Host
Tomu rozumím.pro tvou informaci,děti tu má kdekdo,třeba i já. Ale ono se to dá taky říct tak: Proč se tedy neporovnáváš se stejnými? Jestliže někomu stojí za to investovat pár set nebo tisíc do hry,je to jeho volba. Proč se s ním srovnávat? Nejsou to závody.Chceš to hrát levně bez diamantů? Můžeš.Nedosáhneš tak na dia budovy? Ne. Ale je to tvoje volba.Osobně v tom nevidím nic demotivujícího,naopak. Kdykoli předběhnu v žebříčku hráče s městem natřískaným dia budovama,mám z toho pěkně škodolibý pocit:) Navíc,ať se ti to líbí,nebo ne, přes svoje virtuální prostředí se jakákoli hra,i tahle musí v reálu vyplatit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru