velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Mám jen dotaz na celkový počet questu od té ženské postupně se zvyšuje počet vajíček ,ale kolik jich nakonec schováme?Ptám se ze zvědavosti jestli nakonci je nějaká pěkná odměna ,když se mi podaří dokončit celou sérii.Nevíte někdo ?
1. skryj 1
2. skryj 6
3. skryj 12
4. tuším že to bylo 21
5. skryj 33
6. skryj 47
 

DeletedUser3271

Host
Ahoj, můžu se zeptat, na princip vypadávání vajec?
Padají mi jenom v hodnotě 1 a pak na deset jedniček mi vypadne 5. Od začátku a to jsem tady skoro pořád mám 345 vajec????? U mě v cechu už mají přes 500 a více???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7272

Host
Ahoj, hledal jsem odpověď, ale nic jsem nezjistil, tak snad byste mi mohli poradit...
Sčítají se obrané bonusy z majáků? Nebo je jedno kolik jich postavim, ale furt budu mít jen +4%?
 

Aquarius

Turista
Ahoj, víte někdo jak funguje ta studánka přání? Tj. jak často vyrábí? 1x za 24 hod? Kolik kusů surovin, peněz, diamantů vyrábí? Stojí něco výroba? Zdroje, peníze? Podobně u skrýše tuláků - kolik je jich možné vyrobit? 5ks? Jak dlouho trva výroba? Kolik stojí výroba 1 ks tuláka. Díky :)
 

DeletedUser7586

Host
Pořád mi bylo divné, jak je to s těmi počty vajec. Dostával jsem jen 1 a výjimečně 5. A na fóru se kdekdo chlubí s 20 i 50.
Možná je to i browserem (různé používají různý Flash).
Zkusil jsem místo IE, které mám na takové blbiny, použít Chrome. A hned jsem sebral 20.
Buď je to úplná náhoda a nebo je tam bug, který se projeví jen ve Flashi v IE :p
 

DeletedUser3370

Host
Tak zaslechl jsem i takovou perlu ... že dotyčný nechával vejce nějakou dobu "zrát", než je sebral, aby mu daly víc :)
 

DeletedUser6273

Host
Jo,taky jsem to zaslechl:) Ale všiml jsem si,že pokud mi někdo nadělí vejce POPRVÉ,je to za 50:) Ale třeba je to jen náhoda:)
 

DeletedUser

Host
Mám jen dotaz na celkový počet questu od té ženské postupně se zvyšuje počet vajíček ,ale kolik jich nakonec schováme?Ptám se ze zvědavosti jestli nakonci je nějaká pěkná odměna ,když se mi podaří dokončit celou sérii.Nevíte někdo ?
1. skryj 1
2. skryj 6
3. skryj 12
4. tuším že to bylo 21
5. skryj 33
6. skryj 47
;)7. skryj 99 :rolleyes:
 

DeletedUser

Host
1. skryj 1
2. skryj 6
3. skryj 12
4. tuším že to bylo 21
5. skryj 33
6. skryj 47
7. skryj 66
8. skryj 99

ale u úkolu mám pocit 5 nebo 6 to přímo v textu píše kolik celkem vajec můsí schovat. Mám pocit že kolem 280 se tam psalo takže těch 99 je poslední úkol.
 

Technik

Turista
No a potom musí být ještě ten závěrečný úkol, (někde jsem to četl - nevím jestli tady nebo nebo na anglickém fóru):
mít koupenou alespoň 1x každou položku ve velikonočním obchůdku (proto tam byla ta informace, že tuhle položku jsem ještě nikdy nekoupil).
Odměna je údajně 250 vajec na další nákupy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru