Vrácení výzkumných bodů z VB od neaktivních hráčů.

DeletedUser14805

Host
To by mě taky zajímalo,po jaké době se maže účet.Nejspíš lidi mužou účet smazat sami.Jinak ohledne toho napadu,jak se utoci na vyžírky.Od čeho je pak ARC?takze zase tu mame to,ze lidi se muzou proti vyzirkam branit,tak aby neotevirali lvly VB dopredu.Takze bych to videl proste na to,ze by se ty body proste vratili za 6 mesicu,nebo 1 rok,poripade po smazani uctu
 

peepee77

Veterán
Jsem proti vracení bodů. Když jednou udělám investici kterou jsem si předem nedomluvil tak musím počítat se ztrátou. Každý komu někde visí doby má možnost tam dát další body a případně tu budovu zavřít. To by za chvíli mohli chtít vracet body i ti kteří se umístili třeba na nebodovaných pozicích, protože oni z toho nic neměli a tak je teda strašně nefér, že jiní z toho něco mají.
 

DeletedUser17556

Host
Dudásek líbí se mi že by ti chodily hlášky typu --Kudrnáč.... ale myslím si taky (i když mi leží někde pár bodu)že po zrušení účtu by se mohly body vrátit majiteli
 

DeletedUser15076

Host
Me fascinuje jak hrači co s navrhem nesouhlasi klidne ozeli ztracene body u smazaneho hrace a pritom by urcite vsichni do jednoho breceli pri nahozu mensim nez 1,9 do jejich VB ze na nich dotycny rejzuje a oni o fb prichazeji
 

DeletedUser14805

Host
jo a pak nekteri jedinci jeste kdyz si stezuji v chatu,ze jim nekdo hodil mene jak 1,9 a potom zase nejaci jedinci jim odepisou,ze si nemaji otvirat lvly dopredu
 

DeletedUser15076

Host
Nebo taky jak tady nekdo psal ze hraci co konci oznami ze uz hrat nebudou tak treba u nas v cechu jedna hracka skoncila ze dne na den beze slova..sikovna holcina tahala arc s tim ze jsme ji nahazovali na 1,9 a posledni lvl co mela byl kolem 50..uz nevim..je to asi pul roku zpetne. Kdyz ani po 2 mesicich neodepisovala jestli hraje nebo ne tak jsme ji to arc dohazeli do zavreni s tim ze radsi tohle nez aby tam body lezeli a pak treba po roce jeji neaktivity propadli..takze ztrata..vrati mi ty body nekdo?? Nevrati..Kdybych vedela ze pri neaktivite a smazani uctu u hrace kde mam hozeny body ze se mi po roce vrati tak to tam klidne necham ten rok lezet a zrejme tepreve po ztrate cca 1500fb bych zrejme uvazovala I ja o ukonceni hry.
 

Dan 77

Veterán
Kámoš se nepřihlásil víc jak 2 roky a mam ho furt v sousedech s jeho městem.... jak to teda je?
Počítá se jenom ten poslední rok jeho neaktivity - pokud se mezitím aspoň jednou nepřihlásil.
To by mě taky zajímalo,po jaké době se maže účet.Nejspíš lidi mužou účet smazat sami.Jinak ohledne toho napadu,jak se utoci na vyžírky.Od čeho je pak ARC?takze zase tu mame to,ze lidi se muzou proti vyzirkam branit,tak aby neotevirali lvly VB dopredu.Takze bych to videl proste na to,ze by se ty body proste vratili za 6 mesicu,nebo 1 rok,poripade po smazani uctu
Bylo řečeno. Jinak tvá argumentace není moc přesvědčivá, otevření nelze vrátit, ale v obou případech máš možnost obrany. Ale jako jinak souhlas.
Jsem proti vracení bodů. Když jednou udělám investici kterou jsem si předem nedomluvil tak musím počítat se ztrátou. Každý komu někde visí doby má možnost tam dát další body a případně tu budovu zavřít. To by za chvíli mohli chtít vracet body i ti kteří se umístili třeba na nebodovaných pozicích, protože oni z toho nic neměli a tak je teda strašně nefér, že jiní z toho něco mají.
Jak souvisí vracení bodů za příspěvek v úrovni, která už byla dokončena, s automatickým vracením bodů za nedostavěnou úroveň (dlouho se nikam nepohybující nebo při zrušení/zablokování účtu hráče)?

A jak by toto automatické vracení mělo fungovat, když se úroveň uměle "dokončí" při smazání hráčova města - vrátí se odměna za obsazenou pozici, nebo vložené body? Pro Arcaře to je sice menší rozdíl než pro ty bez pořádného Arcu, ale je to zásadní detail.
Taky mě napadla jedna věc: stačilo by jednou za půl roku přihodit bod a stav úrovně by se pak NIKDY nevynuloval, nejspíš. To je jen další zásadní detail pro navrhovatele a hlavně pro jeho odpůrce.
 
Naposledy upraveno:

peepee77

Veterán
Jak souvisí vracení bodů za příspěvek v úrovni, která už byla dokončena, s automatickým vracením bodů za nedostavěnou úroveň (dlouho se nikam nepohybující nebo při zrušení/zablokování účtu hráče)?

Nesouvisí přímo a je to něco jiného, to nepopírám. Ale znám povahu lidí a taky znám rčení "Nabídni prst a utrhnou ti ruku".

Takže PROTI
 

DeletedUser12887

Host
Pro různé hráče různé možnosti, takze vracet body v zásadě jsem Proti, jinak vznikne precedens
Ale tohle není politická hra nýbrž bojově strategicko taktická hra

Ozelim ty body jinak taky si můžou různí hráči mazat a vyrábět účty jak se jim zrovna zlíbí
 

dudasek

Znalec
já už jsem psal,že bych docela rád dostával zprávy typu. "Kudrnáč skončil a přišel jsi o 2.000fp"..."
vracet body někam vložené fakt NEEEEEEEEE!
holt je to zmařená investice:někdy vyděláš a jinde proděláš...

špatné je,že ve FAG snad nikde neupozorňují na riziko otevírání úrovní dopředu....pár lidí mi radilo.ať otvírám ARC a parazitovalo...sice mi nikdo nezavřel,aby se další lvl nabahnil,ale tím,že dali jen 1,6 mě defakto okradli...

ale zpět k vracení bodů výzkumu:NEEEEEEEE!

body se musí točit-pokud někde leží jsou defakto ztraceny..
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Nesouvisí přímo a je to něco jiného, to nepopírám. Ale znám povahu lidí a taky znám rčení "Nabídni prst a utrhnou ti ruku".
Takže PROTI
To je pochopil, ale nestačí prostě napsat "Ne, body za neobsazení alespoň 5. pozice se nevrací" nebo "Co sis obsadil, to sis obsadil"? To vám někdo píše, že ho někdo o bod přeskočil a chtěl by vracet body za neobsazení vyšší pozice? Vážně pořád tomu tvému argumentu nerozumím.
 

peepee77

Veterán
@Dan 77: poznámka o vracení bodů z nebodovaných pozic byla myšlena lehce sarkasticky.

Nicméně si dovedu představit následující: Pokud by se zavedlo to, že body vložené do budovy neaktivního hráče se po nějaké době vrátí původnímu majiteli tak se po ne zas tak dlouhé době ozve někdo jiný s návrhem aby byli kompenzováni ti kteří vložili body do budovy sousedovi a on si v cechu domluvil ostatní hráče kteří ho přeskočili a i přes to, že tam měl 100 bodů tak se neumístil na bodované pozici. On za to samozřejmě nemůžu protože tu zrovna nebyl a nemohl s tím tedy nic udělat.
 
Nahoru