Zapomenutý chrám +20% bodů

Zdravím, včera jsem postavil zapomenutý chrám z 5. úrovně expedice, při čtení zahraničního fóra se bavili lidé jak to funguje i s modrou galaxii a jak je to super, já dnes vybral piratské doupě 56bodu dostal jsem i šanci z M.G. 56 * 2 takže 116bodů při 20% je 116 * 1,2 = 139bodů ... já dostal ale pouze jen 116 bodů jakoukoliv jinou budovu co jsem vybíral vždy jsem dostal jen daný počet bodů a žádné +20% tam nebylo. Chrám mám postavený u cesty vše... Nevim zda jsem něco špatně pochopil nebo to je chyba...
Předem děkuji za vyjádření
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, neřekl bych že to bude chyba. Zobrazené produkce bodů výzkumu u budov jsou už zohledněné navýšením chrámu nebo jiného zdroje. Normálně má Pirátské doupě šanci vyprodukovat 40:FP:, po přičtení +20% bonusu je množství navýšené na 48:FP: a následným zdvojnásobením pomocí Modré galaxie pak 96:FP:. Pravděpodobně máš připojené ještě zátoky, které přidávají produkci bodů navíc, proto ten vyšší počet, ale těch uvedených 116:FP: bude správně. :) Navíc chrám jako kterákoliv jiná limitovaná budova nepotřebuje napojení na cestu, takže ho klidně můžeš dát stranou.
 
Bože já jsem blbec :D nevšimnul jsem si, že se automaticky 20% přičetlo a uvádí se to rovnou na budově :D Děkuji a omlouvám se za zbytečné zmatky.
 
Nahoru