zimní event

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3139
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Je někde popis vánočních budov, co dělají? Jestli např. dávají body, mince, suroviny speciální bonusy apod.?
 

DeletedUser2298

Host
Ano - tyto informace existují.. Ale aktuálně nejsme oprávněni je zveřejnit.
 

DeletedUser3139

Host
Dík, judasi, tak tohle mně uklidnilo, hlavně že existují! To že jsou tajné, tak to mi až tak nevadí! :cool:
Kayro: A když tam máš ty popisky, můžeš sem tedy napsat, co která budova poskytuje? Co mně zajímá jsem napsal výše! :rolleyes:
A jen tak pro úvahu, ten srub mi to chce prodat za 5 000 dia, takže to musí být lepší než jakákoliv VS, na kterou stojí plánky 1 800. ;)
 

DeletedUser5384

Host
JiPi,když najedeš myší na obrázek včerejší ceny v zimním eventu,tak ti to neukáže tabulku s hodnotami? Hlavně mi nepiš,že nemáš myš, ale touchpad:D

Nový objekt - Rastrový obrázek (14).JPG
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Nééééé, myš mám novou (tu starou zakousl pes), ale fakt jsem to tam neměl. Teď jsem to vyzkoušel, abych ti mohl napsat že to nefunguje, ale už to je v pořádku. Sice by se mi srub líbil, ale nevyplatí se mi, protože je na 8mi hodinovou produkci a to bych nestíhal. Navíc nedávno jsem prodal všechny akcie jihoafrických diamantových dolů, takže za ten ranec diamantů fakt ne, protože se mi nepodařilo ho vyfasovat.
A jsem zvědavý, za kolik dia bude dnešních 250 dia. ;)
 

DeletedUser8853

Host
resetuje se každej den spolu s nabídkou dárků i možnost "2x" moje poslední kliknutí na dárek byla odměna "2x",z důvodu nedostatek hvězd jsem klikal až dneska a trefil jsem studánku,ale dostal jsem pouze jednu a měl bych dostat dvě s tím bonusem "2x" proč tomu tak není?
 

DeletedUser2298

Host
Každý den naběhne nová sada dárků - a pokud bylo něco odkryto ( "oko") nebo aktivní násobič, tak to platí jen v ten daný den.. a nepřenáší se to do další sady dárků.
 

DeletedUser8853

Host
pak je vše jak má být a děkuji za vysvětlení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Otázka na vedení. Víte zda budou ještě někdy v dárcích diamanty?
Děkuji
 

DeletedUser2298

Host
Tak to opravdu netuším - nějaký seznam "denních speciálek" v dárkových balíčcích nám dodán nebyl - nebo aspoň já o něm nevím.. Osobně se ale domnívám, že diamanty se jako odměna budou ještě s vysokou pravděpodobností vyskytovat v nějakém tom dárečku..
 

DeletedUser

Host
Ahoj, už niekoľko dní (5-6) nedostávam žiadne úlohy v rámci vianočného eventu... vie mi niekto povedať prečo?
Ďakujem
 

DeletedUser3784

Host
Já bych nerad odrazoval od plnění zimních úkolů, ale jsem skoro přesvědčen o tom, že diamanty jako odměna již nebudou :-(
 

DeletedUser3139

Host
Vážení, já si myslím, že je celkem jedno, jaké dárky se objeví v nabídce. Tedy, to nechci říct, že pokud mi nějaký úkol bude vnucovat pytle diamantů, tak že se jich zřeknu na dobročinné účely! Ale pokud tento vánoční even bude tak jako doposud poskytovat drobné dárky za drobné úkoly, tak to je zpestření předvánoční doby, nejen pro ty, kteří už mají měsíce hotovo, ale i pro ty co ještě pilně zkoumají, staví a bojují. A tak to má být, a vůbec bych neřešil, co mi dárky přinesou, radost by vám měl udělat i ten nejmenší dárek! :cool:
 

DeletedUser3911

Host
Dárek dne můžeš vyhrát kolikrát jenom chceš - jak tomu mám rozumět? Pokud ho trefím hned napoprvé tak je fuč nebo ne?
 

DeletedUser5384

Host
To ano,ale pokud trefíš double nebo nové míchání,tak ti tam skočí buď znovu,nebo vyhraješ dva:)

Na A mám takhle dvě sněžítka:)
 

DeletedUser3911

Host
Zamíchej znovu ti dá extra hvězdy navíc. Utratím 10 hvězd za odkrytí dárku = zamíchej znovu a dostanu znovu těch 10 hvězd na odkrytí dalšího dárku. Kde jsou ty hvězdy navíc?
Bobbku - děkuji za vysvětlení nicméně kolikrát jenom chceš je lehce zavádějící
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru