zimní event

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3139
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9061

Host
Zítra tam budou též cukrovinky, ale nebude již možnost zamíchání, ani získání hvězd. (hvězdy, leda koupit za diamanty)
 

DeletedUser5384

Host
Takže: Cukrovinky vyhandlovat nejdou a ani nešly. V rámci úkolu byl možný prodej budovy s odměnou budovy jiné - upgradované.
Takže získat modernější cukrovinky určitě půjde,až se naskytne příslušný úkol. Další možnost tedy odhaduji na Velikonoce :D
 

DeletedUser9061

Host
Velké curkovinky může každý získat 1x.
Ostatní, které si rozbalíš mezi dárky už za velké vyměnit nelze. :)
 

DeletedUser9844

Host
Povedlo se vám získat plánek na velkolepou budovu, který jste využili?? já jsem v pozdním, dostal jsem jich snad 20, ale ani jeden mi k ničemu nebyl...
 

DeletedUser10224

Host
ahoj, moc prosím o radu...
Hraji jen několik dní, a od večera se snažím splnit 17.frostyho úkol - dokončit 4 hodinovou výrobu 2x.
Už jsem jí dokončila na zásoby i zboží několikrát, ale nezapočetlo mi to ani jednu. Co je prosím špatně???
jsem zaseklá a nemohu dál :-(
 

DeletedUser5384

Host
hooj,těžko říct. Nejedná se o výrobu zboží, ale jen zásob. Jediné,co mne napadá: Přijala jsi ten úkol?
 

Kayro

Znalec
Nastavis ve dvou stejnych zasobnich budovach vyrobu na 4 hodiny a patom uz jen cekas.Mas to jen tak tak :)
 

DeletedUser2059

Host
Dokončit 4-hodinovou výrobu zásob nebo surovin? Musíš přijmout úkol to ano, nezapomeň ty zásoby také vybrat, jinak mě taky nic jiného nenapadá.
 

DeletedUser5384

Host
Kayro: Souhlas,ale tohle byl první event,kdy nebylo potřeba výroba ve stejném typu,mohly to být různé typy budov:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru