zimní event

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3139
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Den nebo dva po vanocich byla specialka 50 hvezd a byly tam 3 policka s planama. Ja si tam za cca 250 hvezd na zacatku nahrabal asi 30 planu. Jsem teprv v rannem stredoveku a uz mi stojej 4 VB, takze si nestezuju :)
 

DeletedUser2298

Host
Nikdy se nepodaří zavděčit úplně všem.. ale obecně byly ( jsou) nyní o Vánocích zajímavé tematické budovy, byly šance na diamantové budovy.. obranné ohně.. takže si každý mnohl přijít na své - já si počkal a na všech světech "vytvrdil" obranu o 8-16% což není na škodu :)
 

DeletedUser9366

Host
Zdravím, mám dotaz. Vytáhl jsem si odměnu x2 a hned jako následující dárek jsem otevřel nové míchání. No vím že za nové zamíchání dostanu nových 10 hvězd, ale po zamíchání jsem žádný dvojnásobný dárek nedostal, po otevření dárku jsem měl jen 1 trebuchet. Takže chci vědět jestli jsem dostal 2x 10 hvězd, protože to jsem se prostě nevšiml jestli mi jich naskočilo 10 nebo 20, nenapadlo mě to se podívat kolik jich přesně mám a nebo jestli jsem měl pech a tím že jsem otevřel to zamíchání jsem si 2x odměnu po...
Veselého Sylvestra, pokud možno bez otravy z alkoholu nebo zranění rachejtlemi přeje sir FildasKirk
 

DeletedUser5384

Host
Fildasi, odměna x2 se vztahuje jen na materiál (včetně dia),vojsko nebo budovy, na míchání,ukaž2 a podobné "zlaté" nefunguje. Předpokládám,žes dostal jen 10 za nové míchání.

I tobě vše nej do Nového roku:)
 

DeletedUser9061

Host
bobbyc: bohužel s tebou nemohu souhlasit, ikdyž rozbalíš předchozí den jako poslední "2x", tak další den se ti za zamíchání načte 20 hvězd. To samé, i když dáš "2x" a na to "zamíchat".
 

DeletedUser5384

Host
Hádat se nechci,i když se mi to už párkrát stalo,stejně jako ukaž2 za poslední hvězdy, ale je možné,že mi to uteklo:) V tom případě beru zpět:)
 

DeletedUser9061

Host
V pohodě, já to sem napsal (né, že bych tě chtěl nějak urazit, či co), ale chtěl jsem ujasnit situaci. Párkrát se mi to stalo :)
 

DeletedUser6375

Host
Zdravíčko,
event končí 2.ledna. Znamená to, že skončí na přelomu 1. a 2. ledna, nebo až na přelomu 2. a 3. ledna? Dneska je tam jako odměna budova cukrovinek, tak nevím, jestli je to poslední možné rozbalování, nebo to poslední bude až zítra, že bych třeba ještě mohl doufat v sobí farmu :) :) Ostatní zimní stavby tam teď byly podruhé, ale sobíci ne...

Jinak všem přeji krásný a pohodový nový rok 2014, hodně spokojenosti a úspěchů :)
 

DeletedUser9330

Host
ahojte, dnesna uloha - predat cukrovinky - je pre mna nesplnitelna, lebo ich proste nemam a ani som ich u posledneho snehuliaka nevytukla. To znamena ze sa k velkej cukrarni nedostanem? Povazovala som to za odmenu za splnenie vsetkych uloh od Frostyho - a nic... Je mi to dost luto.
 

DeletedUser

Host
Ahoj,poslední úkol:preodej cukrovinky.Já cukrovinky nemám a abych je vyhral v zimnim eventu jako darky tak to uz nemam hvezdy a ani ukoly pro hvězdy da se to nejak obeit že bych prodal neco jiného?
 

DeletedUser

Host
DAGMARCOMP666: Pokud nemáš cukrovinky, tak úkol nesplníš. Cukrovinky jsou dnešní specialita v darcích. Na tvém místě bych se pokusil cukrovinky získat tam.

Jinak by mě také zajímalo, zda zítra budou další dárky, nebo úkol končí dnešní půlnocí.
 

DeletedUser2237

Host
jen takovy maly dotazek ted mi sviti posledni ukol splnen a ok co se bude dit dal? zitra to zmizi? bude za to teda jeste nejaka odmena popr. je to proste jen prani noveho roku ? jinak dekuji za odmeny byly super i kdyz ne vzdy jsem si vylosoval to co jsem chtel ale i tak jsem velice spokojen jeste jednou diky a preji vsem stastny novy rok.
 

DeletedUser9061

Host
Event končí zítra, takže by se ti tam úkol již 3. ledna zobrazit neměl :)
Ano, event byl bezvadný :)

PS: jen ty diamanty mohli dát později než na začátek :D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
lawnot66: Možná jsem nechápavý, ale budou zítra ještě nové dárky? Děkuji
 

DeletedUser9061

Host
Bohužel nebudou. Včera byl poslední úkol s hvězdami. Dnes všichni mohli získat pouze nové cukrářství.
Kdo dnes cukrářství zboural a získal velké, tak se mu zobrazilo: "Gratulujeme! Dokončil jsi všechny zimní úkoly".
 

DeletedUser

Host
Otevřel jsem si FOE v jiném prohlížeči, než běžně používám a ukázala se mi tam stránka zimních úkolů s odpočítáváním 1d 8:30:15. Tak si myslím, že zítra ještě budou nějaké odměny a event končí až o půlnoci z 2. na 3. ledna. Snad se nepletu. Doufám, že se objeví nějaká zaručenější informace a nepřijdu zbytečně o hvězdy. .-)
 

DeletedUser9061

Host
Zda jsi dneska nezamíchal - zítra bdueš mít možnost. Zda jsi dens zamíchal - zůstane ti to, jak to máš dnes.
V odměně cukrovinky, abys ml možnost získat ty velké. Zítra již jiný úkol nebude.
Jak jsem již zmiňoval:
"Gratulujeme! Dokončil jsi všechny zimní úkoly".
 

DeletedUser4085

Host
no mě to odpočívá (u cukrovinek) 6 a půl hodiny, takže asi skončej o půlnoci a zítra se přesunou do sekce za 2000 diamantů, a bud budou nový a nebo to dnes o půlnoci skončí a zítra nebude už nic......
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru