zimní event

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3139
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8903

Host
Mám problém s eventem: Mám za úkol "Objevit provincii" Což bohužel nejde provést, protože jedu mírovou cestu u I.SV války (Nevím jak to nazvat)(Prostě ta rádoby alter alternativa 1.SV) Mám obsazenou Anglii a na kontinentu mám objevenou Francii a Německo - A nemám kám dál jít "Objevovat" Provincie - Každý mapa asi 10+ políček a nemám kam jít - Navíc mírová cesta mi nedovoluje oblasti dobývat a koupit asi 10+ oblastí, abych odemkla možnost pustit mě dál na mapě, je zhola nemožná ...

Navíc mě cestu dál blokuje i úkol, který mě sice posílá do další provincie, ale je podmíněn odemknutím technologie, asi 3 v ředě na kterou mi schází asi 210 FB = Tedy je opět nemožné, "Jakoukoliv" Provincii prozkoumat/Objevit kdekoliv a event tak mám kompletně zamrzlý ...

Takže opět děkuji za to, jak to je NEinteligentně vymyšlené - Vůbec nechápu, proč tam úkoly v eventech jsou "vyzkoumej technologii""Objev nové území/Provincii" Když musí být každému jasné, že pro hodně hráčů, hlavně ve vysokých dobách a na konci hry, to je nesplinitelné! A zasekává jim to celý event! ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Ehm - takže pokud to správně chápu, tak ty si stěžuješ, že tvůj způsob hry - mírové řešení - ti neumožňuje rychlé splnění úkolu.. Ano to je celkem problém - ale obávám se že jen a pouze konkrétně tvůj - zcela svobodně jsi si zvolila jak dané úkoly a provincie chceš obsazovat - tj. tato kritika úkolu je celkem, ehm - jak to jen diplomaticky říci - pouze a jen zádrhel ve tvém rozvoji a tvého účtu.. a rozhodně to není vina nastavení úkolu.
 

DeletedUser5384

Host
Jen doplním: Pro hráče na konci výzkumu je to splnitelné, dokonce se jim takový úkol splní automaticky:) Takže jim zbytečně děláš advokáta:cool:

Mimochodem: Nepostřehl jsem ani náznak otázky:) Mohla bys jí,prosím konkretizovat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Takže jestli jsem to dobře pochopil, tak tvůrci neakceptují tebou nastavená osobní pravidla? Tak to máš zhruba stejné, jako když budeš chtít hrát ,,Člověče nezlob se!" a ty si stanovíš, že postupovat budeš pouze když ti padne sedmička! Pak si opravdu, ale opravdu moc nezahraješ! Nebo myslíš, že tvůrci Člověče stáhnou všem prodané kostky a dodají nové se sedmičkou? :cool:
Tak nasaď pořádnou armádu, proraž nepřátelské šiky a je hotovo. A pokud mně paměť neklame, tak i za 1. SV se občas někde bojovalo.
A nedostatek FoE bodů? Ty přece dostáváš denně a další ti dají dokonce dvě VS, pokud je ovšem postavíš. A pokud pomáháš stavět VS samozřejmě ostatním a ne pouze sobě, tak získáš další, tak v čem je problém? Podle mně pouze v tom, že jsi ve strategické hře nastavila drobet problematickou strategii a ona bohužel nefunguje. Zkus přehodnotit priority a třeba se ti na některý další pokus podaří vše zlepšit. Držím palce! :)
 

DeletedUser2059

Host
Já mám také rád mír, a stejně jsem dobry bojovnik a co teprve až přijdou cechovni války, to ti nezbývá než obsadit místo výrobce surovin, pokud jsi v cechu co chce bojovat.
 

Kayro

Znalec
Na druhou stranu pokud se vynecha otazka toho jestli bojuje nebo nebojuje tak ma proste hru ve stavu kdy nemuze event splnit.A je to chyba tvurcu ze je ten event tak nastavenej.Nebo ji nekdo na zacatku upozornil ze musi bojovat jinak ji nepujdou plnit eventy?Hraje tak jak ji hra umoznuje hrat.Ja s ni souhlasim malo kdy ale ted myslim ze ma pravdu.Priklad s "Človece" kulha na obe nohy.Spravne tam ma byt ze se rozhodla tahnout figurkou pokud ji padne trojka.Pujde to pomalu ale pujde to.Sedmicka je mimo misu. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Je chyba tvůrců, že hráč musí vynaložit minimální úsilí, aby mohl splnit daný úkol? Asi ano, přece nemůže být chyba na straně hráče,že?

Nesouhlasím s tvrzením, že "hraje tak,jak ji to hra umožňuje". Hra jí totiž umožňuje hrát i jinak, ale ona toho na základě svého rozhodnutí nevyužívá. To je chyba tvůrců hry?

Eventy nejsou povinná součást hry, je jen na ní, jestli se jimi nechá zlákat či ne.

Pro šťouraly: Mám města na třech světech, na jednom čekám na novou éru, na druhém jsem v průmyslu se stagnujícím městem a na třetím horko těžko doba železná. Nicméně ve všech mám úkoly plněny v daném dni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
O zadnem minimalnim usili tu nikdo nehovori.Chyba tvurcu hry je ze nevzali v potaz vsechny moznosti.Ona ma hru rozehranou tak jak ma a je jedno jak se do te faze dostala hra ji to proste umoznila.A formulaci ze eventy nejsou povinou soucasti hry nerozumim uz vubec.Proste je ve hre event ktery musi byt pristupny vsem hrajicim hracum a musi byt uplne jedno v jakem stavu maji hru rozehranou pokud to hra umoznila.Howgh :)
 

DeletedUser5384

Host
O minimálním úsilí jsem psal já. Tvrdím,že veškeré eventy jdou s nasazením minimálního úsilí splnit, bez ohledu,v jaké fázi hry je. Pokud si ještě vybavuji,stěžovala si na to,že by musela vynaložit úsilí poněkud větší,ale že nechce,protože jede mírovou cestu. Takže můj závěr je,že úkol je splnitelný,ale ona ho nechce plnit.

Navíc mírová cesta mi nedovoluje oblasti dobývat

Ta mírová cesta není součástí hry,to je limit,který si nastavila sama,a s tím opravdu tvůrci nemohou počítat.
 

Kayro

Znalec
Dobre tak na zaver jednoducha otazka,proc jdou ta uzemi koupit a ziskat je bez boje?Protoze s mírovou cestou tvurci pocitaji,lze tak naprosto normalne hrat a postupovat hrou.Hrají tak tisice hraců a tvurci to jiste vedi.
 

DeletedUser9061

Host
Kayro: Ale to je pouze jejich rozhodnutí, že území vykupují. Je to jejich mínus. Prozkoumej provincii, vybojuj sektor, ... je tady asi v každém eventu. Tak tu neříkej, že o tom nevěděla. S tím už prostě musí počítat. Kdyby si každý spočítal, co výjde levněji a učinil tak, tak zde každý bojuje a nic nevykupuje.

Proč jdou území koupit ? Jednou za čas asi každ území koupí, jestliže jeho armáda nestačí na protivníkův bobus, či nemá výhody proti nepřátelskému vojsku. Asi tak, ...
 

DeletedUser5384

Host
Kayro,zdá se mi,že trošku kličkuješ :) Ano.území jdou koupit,tvůrci s tím počítají.ale původní povzdech byl úplně o něčem jiném. Autorka se pozastavovala nad tím,že má území objevit:) No,a tvrdit,že s tím nemohla počítat je trošku úsměvné:)
 

DeletedUser9061

Host
Omlouvám se, že vystupuji od tématu. Ano "Thraena" skoupa na slovo nikdy nebyla. NEvím o nikom, kdo mi měl tak nehorázně dlouhé komentáře, zde na fóru. Člověka to pak nebaví ani číst, když to napíše třeba (velikostí na papír A4). Uvidíme, jak dál se vyjádří, ale teď ji prosím: zkrať to prosím :D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Mohl by prosim nekdo z pozdniho stredoveku napsat co je dnes ve frostym za budovy (krom specialky), omylem jsem to uklik a nevidel

diky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Dneska teda ukol paradni. Staci udelat retezec 5ti vabydek 3:3 v cechu a je hotovo aniz by prodavajici nebo kupujici cokoli ziskal/ztratil. A ukol splnej oba.
 

DeletedUser4085

Host
Ahoj, chci se zeptat, kdy přesně event končí. V popisu eventu je, že dárky budou každý prosincový den, ale také, že končí 2. ledna. Předpokládám, že 2. ledna budou posední dárky, ale chci se ujistit. Mám ušetřené nějaké hvězdy, tak aby mi nepropadly:D
 

DeletedUser

Host
darky nic moc mam 400 hvezd a zatim tam nic neni driv tam byli aspon diamanty a o vanocich jen mince
 

traktorista

Odborník
Byly tam nové budovy, byly tam diamantové budovy na spokojenost, obyvatelstvo i výrobu, medaile navíc, věřím že i to zlato a zásoby začátečníkům přišly vhod. Mě se povedlo získat 2 zeppelíny, což je v herní měně nějakých 1200 diamantů. Jestli jsi nic z budov nepotřeoval a chtěl jsi jen dia, tak jo, uznávám, pak je to zklamání, ale zase úkoly byly tak snadné a hvězd tolik, že jsem úplně obrovské odměny ani nečekal. Za sebe palec nahoru, ani s losováním nebyl žádný problém jako posledně u rulety.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru