Zlaté vylepšení

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj, máš na mysli nějakou konkrétní? Na budovy které si samy nevyrábí části vlastního zlatého vylepšení většinou existují speciální budovy, které takové vylepšení vyrábí. Výjimkou je Vila místokrále, na kterou se vylepšení dalo získat jen z velkých cen nebo z odměn pokladů. Nicméně po roce ve stejné události by se měly v nabídce znovu objevit. :)
 

Borat

Člen
U každé eventovky je to jinak. Např. postavil jsem Zlatou sochu pandy, aby mi dotáhla Pandí rezervaci. Nejlépe, odehrát event do plných a získat zlaté vylepšení ze hry. Jinak je to katastrofa.

Právě hrozí nedokončený Palác a Klubovna. Klubovnu lze získat jen ze hry. Palác lze dotáhnout Kovárnou, kterou nelze získat. Je třeba hodně mudrovat, jak ušetřit drahokamy a otočit hodně hostin a splnit co nejvíc úkolů, aby obě vylepšení padly ze hry. (Případně zisk zlatých vylepšení dotáhnout pomocí diamantů. Někdo je těží ze hry, někdo je kupuje.)

Palác lze získat také pomocí VISA karty. O tom to tady také je. Hrát jen málo a občas si něco koupit. (A to během události.) :cool:
 
Kristova noho opet.

Jeste jednou na Krcmu zlate vylepseni potrebujes 325 bodu. Na tohle ti staci udelat 10 mest plus jeden ukol z 11 mesta.
Dohromady te to stoji nevim kolik,ale zbyde ti jeste 4700 drahokamu. Na jedno mesto mas cas.. cca. 52 hodin.

Jeslti tohle nekdo neudela,tak je trouba. Tak nemel kraviny o VISA karte,a ze se musi setrit z drahokamy.
 

Borat

Člen
Poprvé to tady máš kde?

Sedím ve zlaté lize. Jedu cca 33 úkolů na hostinu. Začínám 7. hostinu. Na zlaté vylepšení Panství i Krčmy by mělo tedy stačit 10x to otočit. Souhlas.

Jedu na týden pryč a vypínám to. Potřebuji posbírat komplet Krčmu z truhel. Což asi nedopadne. Jedu to s jednou botou za druhou. Došly mi drahokamy. Kvůli krčmě jsem otevřel dost truhel. Kvůli plnění úkolů jsem utratil hodně za drahé správce. To jsou chytáky. Drahé správce je třeba nekupovat. Na týden to vypnout se mi docela hodí... Zahazuji zlatou ligu. Mělo by se to jet třeba na 30 úkolů a otočit to 11x - 12x. Čas na to je. Drahokamy ne. Na víkend bude balíček 1400 drahokamů, ten pomůže.

Kde vidíš 4700 drahokamů, s kterými nevíš co udělat? V sousedním městě jsem truhly nepotřeboval a rozhodně nemám takové tisíce drahokamů na rozdávání.

Čistě statisticky, jedu to jako 1-5% nejlepších hráčů. Nevím, kde je právě někdo z bronzové ligy. Odhaduji ale, že 95% hráčů to patrně nedává, třeba pro nedostatek času. Patrně jeden trouba za druhým... Asi by to měli vypnout a odejít, abys měl pravdu. S VISA kartou je Palác hned. Pak stačí odehrát 50% a věnovat se raději dovolené. Klubovnu musí všichni vydolovat ze hry shodně, pokud ji chtějí.
 
Na 10 mest potrebujes na spravce ... 6500 drahokamu. No a kolik dostanes za ukoly a prihlaseni..cca. 11 200.
Takze ti zbyde 4700 drahokamu na otevirani truhel.

Drahokamy bez nutnosti kupovat jsou na 17 mest, pak je nutno dokoupit,nebo nehrat vice mest.
 
Zářivá lisovna slunečnicového oleje vyrábí mimo jiné i náhodné zboží - je to myšleno tak, že vyrábí zboží z hráčovy doby např. Titanu ale není určen druh?
Nebo může vyrábět např. železo?
 
Nahoru