Zvýšení možnosti pro vojáky.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj Chtěl bych jestli by šlo dále udělat aby se jak v obranné tak útočné jednotce dalo zvětšit místo z původních Osmi aspoň třeba na 12.Bylo by víc jednotek míň rozhodování Třeba KAtapult by krylo víc vojáků. Když by měl někdo Silnější Armu vy byste ho mohli překonat Počtem atd. Třeba i kdyby to šlo udělat že dotyčný si to bude platit jako body výzkumu a cena se zvětší a někde se to zastaví. Nebo že Vždycky když by někdo dodělal učité Období např. Přechod z doby Kamenné do bronzové Dostal by jedno místo navíc. Nebo by to bylo ve výzkumu.
 

DeletedUser

Host
Nevím,jestli autoři hry něco zamýšlí,ale mě se to líbí,tak jak to je nyní.Ovládat 8 jednotek mi vyhovuje,protože nechci aby bitva trvala půl hodiny,ale mohl bych ji zmáknout do 10 minut.Stačí si vybrat 4 útočné jednotky,2 se střelným útokem a 2 jako podpora (balista,vrhače kamenů,dělostřelectvo,atomová střela atd atd) :)
 

DeletedUser187

Host
Souhlasím s Valkýrou, nicméně co nová doba, to jedno nové místo pro armádu není vůbec špatný nápad.. dalo by se nad tím pouvažovat
 

DeletedUser

Host
Jsem rozhodně pro , rád bych v bitvě uplatnil i nějakou strategii než jen sílu jednotek ...
 

DeletedUser677

Host
Přesně tak. Zatím je to hlavně o síle a o tom, na jak početnou armádu člověk utočí.
Při větším počtu je možné lépe taktizovat. Zatím s boji nemám problém, ale v pozdější fázi hry bych uvítal nápad přidání vždy jednoho místa při posunu v době. Období není moc, tudíž zase velká propast by nevznikla a nedošlo by například k trapné bitvě 8 vs 2 apod. (Věřím, že novým updatem opravdu dojde ke spojení aktivních hráčů s kvalitním nejen utokem, ale i obranou)
 

DeletedUser1145

Host
Tady se mi to líbí,ideální počet jednotek,a taky že můžu sám rozhodnout kam má voják jít.Tady je to jinak tady může inteligentní člověk s malou armou zvítězit nad blbcem s větší.Všechno je o strategickźch schopnostech hráče.
 

DeletedUser

Host
Jsem z části pro, ale mám jisté námitky. Obrana je díky UI opravdu slabá a je pravda, že i o hodně silnějšího hráče může kdokoli vydrancovat. Proto bych byl také pro zavedení vyššího počtu jednotek do obrany s posouváním se v době.

Na druhou stranu v útoku bych místa pro vojáky navyšoval pomaleji (třeba se zpožděním jednoho místa), aby nedošlo ze strany hráčů, kteří se dostali ve hře trochu dál, k nemorálnímu vykořisťování těch trochu slabších. Jedna jednotka navíc se v útoku hodně pozná a agresor by často odcházel z bojiště beze ztráty a mohl takhle postupně bezstarostně okrádat všechny v žebříčku pod ním, aniž by ztratil čas na verbování jednotek.

Navíc i trochu pokulhává realistická stránka - město by mělo mít hradby nebo nějaký nižší druh opevnění, takže by obránce měl být ve výhodě (a teď je tomu naopak). Proto bych navrhl místo opožďování růstu počtu jednotek v útoku ještě jednu možnost - lepší uspořádání terénu a nebo nějakou nerovnost v podobě hradby na straně obránce. To by obranu zpevnilo (i když by to chtělo i poněkud upravit UI, aby se toho naučila využívat) a trochu by se znesnadnilo rabování, které je teď doslova procházkou rajskou zahradou.
 

DeletedUser1145

Host
na téma hradby je tady Téma: Boj, obrana a vlastnosti pro hrdinu ,a jinak,vykořisťování těch slabších,no,to ke hře patří,v tom to realistické je až dost,jinak souhlasím s tím,že na UI by se mohlo zapracovat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru