Diskusia k súťaži o najkrajšie mesto

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Které mají pouze poradní funkci pro FoE tým, který rozhoduje ;)
 

DeletedUser1698

Host
Poslední slovo má FoE tým...moc pěkný no tak k čemu bylo to hlasování když to vyhraje někdo kdo dostal skoro nejméně hlasů a to město není ničím zvláštní a je to jenom továrna na stejný budovy , který jsou řazený v řadách.....:mad:
Samozdřejmě nemluvim o všech výhercích....
 

DeletedUser

Host
Nevím, čemu se teď divíš, soutěže ses zúčastňoval s tím, že souhlasíš s pravidly, kde mj. stojí:
Soutěž bude probíhat ve dnech 6.10.2012 - 31.10.2012, následně bude spuštěno hlasování, kde budete moci určit, které dílo se Vám líbí nejvíce, přičemž vítěze (které vybere FoE tým - samozřejmě s přihlédnutím k výsledkům ankety) oznámíme další týden.
Pozdě tedy bycha honiti... Anketa ta má určit, která města se líbí nejvíce hráčům. My jsme samozřejmě k výsledkům přihlíželi, nicméně ne vždy se jimi lze zcela úplně řídit. Kdybychom se řídili jenom podle anket, snadno by šlo výsledky zmanipulovat. Ono vytvořit si více účtů na fóru není zase takový problém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1698

Host
To chápu...mě ani tak nejde o to že jsem se neumístil ale o to že to město je fakt nic moc jsou tam hezčí...je to soutěž o nejkrásnější město a jestli se tamto město někomu líbí tak že to vyhrálo...to by mě zajímalo podle čeho se to určovalo.....

A právě proto že to měl určit FoE tým tak jsem si myslel že to bude lepší než hlasování pro kamarády....myslel jsem že se bude hledět na to jak to město vypadá jestli má nějakej nápad jestli má nějakou zelen jestli nemá jenom pořád ty samé budovy jestli má od všeho trošku....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Nelze se zavděčit všem, každému se líbí jiné uspořádní města. Jinak se nemusíš se bát, nebyla to volba jednoho člověka, na hlasování se podíleli všichni členové FoE týmu.
 

DeletedUser

Host
ja sem spokojen :-D. jenom mi vadi ze vyhral romeo84 podle jeho mesta nema problem si diamanty kupovat. ale uz bych potreboval pripsat ty diamanty trochu me to zdrzuje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Soutěž se jmenuje nejkrásnější město, takže se hodnotí pouze to a nikoliv další věci :)
 

Dan 77

Veterán
Tak mně se třeba nelíbí města, která nemají vůbec žádný řád a jsou tam moc rozdílné budovy. Například mi nevadí, pokud jsou budovy stejného typu v řadách, ale jen to nesmí být moc přehnané, nebo když jsou cesty úplně rovné, ale jsou tam kvůli tomu prázdná místa. A ani se mi nelíbí, když má město s radnicí pozdního středověku třetinu budov z doby železné, polovinu z raného středověku a zbytek z vrcholného (jen jako příklad). Takže někteří výherci mi jsou absolutní záhadou, mám na mysli více kategorií. Ale nevadí.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1698

Host
Mě ani nevadí že v době pozdního středověku má někdo budovu třeba z doby železné....je to lepší než mít z jedné doby 10 budov a všechny stejné...aspon to město je pestřejší a hezčí....také nejsem pro aby všechno bylo ve stejných řadách a k tomu ještě stejné budovy...prostě podle mě by město mělo mít od každého trochu (samozdřejmě záleží na majiteli města co se mu hodí a co ne)
Pro mě taky někteří výherci jsou záhadou...nevim no....když vyhraje město které nemá ani jednu rostlinu (které zkrášlují město at si říká kdo che co chce )a asi tak padesát baráků ve třech řadách...vlastně celé město se skládá z 8 řad budov...bez jakéhokoliv nápadu....Prostě soutěž o nejkrásnější město např. v době pozdního středověku měl vyhrát úplně někdo jinej....:confused:
 

Dan 77

Veterán
Ta zeleň pro mě není tak zásadní a tvrdě na ní nelpím, město může dělat dobrý dojem i bez ní.

Nevím proč, ale asi mám divný vkus, když se mi líbí budovy stejného typu přiměřeně v řadách a ve městě většina budov ze stejné epochy. :) Protože co čtu, tak to má spousta hráčů rádo zamíchané, nepřehledné a v epochách hodně pestré a od všeho trošku. Zase ta nalajnovanost nesmí úplně bít do očí, jinak se mi uspořádané město líbí.

A opravdu se mi nelíbí město, které má v sobě obsažené budovy ve velkém množství pomalu ze všech epoch (když to přeženu), to je pro mě příliš pestré. I když přiznám se, že mám pár budov z doby železné, ale to jsou jen dvoje lázně a dvě výrobny zboží, ale to je v malém množství. Zbytek města přestavuju na vrcholný středověk a chtěl bych to barevně trošku sladit, než mít z vrcholného středověku jen 10 budov a jet dál a podobně to mít s dalšími epochami... až nakonec mít z každé epochy trošku, to není můj styl. Ale beru to tak, že každý má asi úplně jiný vkus. ;)
 

DeletedUser

Host
Tak mně se třeba nelíbí města, která nemají vůbec žádný řád a jsou tam moc rozdílné budovy. Například mi nevadí, pokud jsou budovy stejného typu v řadách, ale jen to nesmí být moc přehnané, nebo když jsou cesty úplně rovné, ale jsou tam kvůli tomu prázdná místa. A ani se mi nelíbí, když má město s radnicí pozdního středověku třetinu budov z doby železné, polovinu z raného středověku a zbytek z vrcholného (jen jako příklad). Takže někteří výherci mi jsou absolutní záhadou, mám na mysli více kategorií. Ale nevadí.

kdyby byl vetsi vyber tak budou jinaci vitezove. jak maji vybirat hrace kdyz jejich mesta jsou stejna se smichanymi bodovami

kdy pripisete diamanty ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3408

Host
Nebreč žes nevyhrál a se známostí to nemá nic společný. Nikoho kromě mého cechu z tédle hry neznám...
 

DeletedUser3302

Host
Téda jako ty výherci... to je trapné... vůbec žádný ohled na výsledky anket a vůbec nechápu jak může vyhrát někdo kdo má z té doby oproti hlavní budovy jen třeba dvě vojenské budoby. Pochybuji, že to neni zmanipulované a že výherci nejsou nějací známý těch co hodnotili... Je to trapné že jsou že je X kategorií na určitý věk a věk budov se tam nesoudí. Nic jiného než známost tam nemůže mít počin, když vidím ty výsledky...
Další soutěže ke hře si hrajte samy nebo si ty diamanty rovnou dejte svým známým...


Máš pravdu tiež si myslím
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru