Diskusia k súťaži o najkrajšie mesto

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Prověřeno. Chyba skutečně nastala.
Problém byl nahlášen a bude se řešit :)
 

DeletedUser2385

Host
:D to nemôžeš jednoducho povoliť zakladanie témat ? :D ide to k nemcom ? :D sorry za spam :D
 

DeletedUser2618

Host
Nemusíme psát Němcům, stačí akorát opravit nastavení oprávnění uživatelských skupin na fóru, což může udělat administrátor. ;)
 

DeletedUser2385

Host
:D aha pardon :D s postu armionistrátora som sa zatiaľ nedostal tak neviem :D aj sa mi videlo nejak málo súťažiacich :D
 

DeletedUser4300

Host
Jsem v dobe železne ,ale ve svem meste mam salaše z doby bronzove protoze se mi moc libí :) chci se zeptat jestli to muže byt pul napul když je kategorie doba bronzova-železna
 

DeletedUser2385

Host
Ahoj,


áno samozrejme, že tam môžeš mať budovy z doby bronzovej :) prihlásený však musíš byť do doby železnej(tak ako si :))
 
ja mam dost velke mesto takze sa mi nezmesti ani s full screenom. zmesti sa mi asi polovica mesta,nedalo by sa to urobit tak ze by som dal 2 obrazky?
 

Dan 77

Veterán
Dokonce i v malování by šlo spojit více screenů většího města v jeden obrázek. Není to proti ničemu ?
 

DeletedUser

Host
Já jen doufám, že ať to vyhraje kdokoliv, tak to nebude napravítkovaný město jak čerstvě vypadnutá mapa z územního plánu, s pěti lázněma vedle sebe, deseti kostelama vedle sebe, třema farmama vedle sebe a podobně.
 

DeletedUser

Host
Líbí. Rozhodně je lepší vidět kus vlastní invence a hry na architekta, než postavit čtyři rovný přímky a vedle nich nasázet troje kasárna, patero kostelů, všechny fabriky a baráky do jedný lajny, to umí každá cvičená opice. Já osobně to přeju někomu, kdo si s tím trochu vyhrál a ne jen bezhlavě sázel za sebe podle velikosti, i když se obávám, že tady spíš vyhraje ten, kdo sežene nejvíc kámošů na hlasování.
 

DeletedUser2059

Host
Já jen doufám, že ať to vyhraje kdokoliv, tak to nebude napravítkovaný město jak čerstvě vypadnutá mapa z územního plánu, s pěti lázněma vedle sebe, deseti kostelama vedle sebe, třema farmama vedle sebe a podobně.

Souhlasím s tebou. Je lepší mít originální město se spousty ulicemi s detajlnímim propracováním, ale to však neznamená, že trochu simetrie by uškodilo. Já osobně mám rád funkcionalistické město s výrobnami vlevo, armádou vpravo ... s hlavní ulicí a sněkolika parky pro pohled :cool: To je pro mě ideální město - taky jsem si ho tak postavil :D
 

DeletedUser

Host
Člověk tu ale musí hospodařit s místem a málokdo bude kvůli jedné soutěži zbourávat půlku města, aby mohl proházet tu druhou polovinu a pak to vše dostavět a po oscreeenování zase vše vracet...
 

DeletedUser

Host
To je pro mě ideální město - taky jsem si ho tak postavil :D

Já to mám přesně taky tak ráda, v ideálním světě, kde bych nemusela myslet na místo, bych měla pěkně u radnice park a kulturní budovy, JZD a kasárna na okraji, u každýho baráku lampu a živej plot a fontánku... No, to by se mi líbilo, snažím se ulice trochu klikatit a dávat věci alespoň trochu funkčně k sobě, takže tržnice Malá Hanoj mi stojí mezi ševcema, protože se pak ty boty musejí prodat, to je logický, kasárna se schovávají za jednou farnou a alchymistou, jelikož alchymista jim prodává steroidy a z farmy jim jde rovnou proviant, oběšenec visí kousek od lékaře, aby doktor nemusel lítat přes půlku města po každý popravě a mohl ohledat mrtvolu hned... Ale jako jinak jsem v pořádku ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru