Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3904

Host
Alja:
Ahoj, těch 66 ks vajec je tuším 8. úkol (jako odměnu dostanete 120 ks vajec).
9. úkol je schovat 99 ks vajec, a někdo přišel s tím, že poslední 10. úkol bude koupit vše ve Velikonočním obchodě. Ale netuším co je tam za odměnu...
 

DeletedUser

Host
Ano, poslední úkol je koupit vše.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
to ja taky nevim ale myslim ze za chvili oboje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7268

Host
No studánka přání mi příjde lepší, ale už jednu mám a tak nevim :D
 

DeletedUser3370

Host
Bral bych studánku, pokud nechceš Elvise :) Mám už dvě, pokud to stihnu, postavím třetí.
Možná bych ale zatím šetřil vejce než Velikonoční úkoly skončí, aby mi pak na poslední úkol nechyběly. Co mi zbyde, rozfofruju poslední den.
 

DeletedUser

Host
Mám takovou otázku. Už mám 2 studánky a rozmýšlim jestli koupit 3., jelikož z těch dvou studánek sem měl zatim looty v podobě asi 3x kladívka, 2x zlatý a 2x suroviny - napeadli mi žádný medaile, dia ani FP. Tabulka kolik čeho padá jsem viděl ale neni někde udaný jaká je pravděbodopnost co ze studánky padne ? Jestli mám jen smůlu a je u všecho pravděpodobnost stejná a je to o náhodě nebo DIA mají teba jen 2% pravděpodobnost a zlatý např 30% ? Díky za info jestli to někdo ví.
 

DeletedUser3904

Host
maizze: tak jaká je pravděpodobnost netuším, ale já zatím měla 2x medaile a 1x kladívka....
 

DeletedUser

Host
No právě, zatim co mi kdo psal tak většinou nejvíc kladívka a zlatky, občas ty medaile a surky taky dost, ale DIa mi snad za deseti lidí napsal jen jeden člověk že mu padly, tak si nejsem jistej jaká je ta šance,.. Jestli hodně malá tak spíš nakoupim plánky abych dostavěl VS než dělat 3. studánku.
 

DeletedUser6273

Host
Poměr nevím,ale je snad úplně jasný,že nejvíc budou padat mince a kladiva,potom bonusový suroviny,medaile a nakonec dia,ne: Kdo myslel,že 5x do týdně mu padne to,co chce se asi mýlí:) Ale vzhledem k tomu,že jde o zisk bez práce,záleží na tom? To,co napsal maize v #108 nevím,jestli je přesný,ale věřil bych tomu,že nějaká taková procentuální vazba tam bude:)

Mě na D padly 2x zlatý,1x kladiva,1x sůl a 1x cosi,co jsem nedokázal zaznamenat,ale opět bonusovka:)

Mari: Taky čekám na finále,pak se uvidí:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4060

Host
Ahojky vidim že jste tu někteří kteří přemyšlí o třetí studance :)) na ja na tom jsem dost bledě, tak se chci zeptat zda tu není někdo kdo by si mně chtěl přidat do přatel a pomohl mi s vejci. Ve hře jsem jako Rouk diky moc za pomoc :) a hodně zdaru ve hře, samozřejmně že sve přateve zušlechtuji a motivuji dost pravidelně .
 

DeletedUser6719

Host
je toto možné? Jeden můj soused má 4x studánku a 25 strážních ohňů. Když jsem na něj dnes zaútočil a do každé jedo těžké jednotky jsem bušil 7x katapultem tak jsem se zděsil. Je to dohromady 3250 vajec. Je to možné nebo se zbláznil a narval do toho cca 4000 reálných peněz.

já jsem koupil vše z inventáře krom výrobny tuláků na to šetřím. -Jsem již v posledním úkolu s vejci darovat 99 vajec. denně dám ccca 22 vajec a stejně jich i dostanu. Dohromady jsem nasbíral zatím cca 1200 vajec. On jich má o 2000 více to mě hlava nebere
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6719

Host
Asi vyhrál má dnes úplně jiné město a je jen z věcí za diamanty cca 12 000 diamantů má ještě v budovách. Navís jsem si všiml 3x výrobna na tuláky to je ještě dalších 1200 vajec
 

DeletedUser7268

Host
Vzhledem k tomu, že bych musel koupit Avatary, Tuláka a body o které vůbec nemám zájem a raději to dám do nákresů nebo šetřit na budovy, tak jsem nakonec v mínusu (40+40+40+50+100=270)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru