Diskuze k Halloweenu 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13156

Host
Uz to mam hotove, laborator v inventari, ale nejde mi postavit.
PROC?
 

DeletedUser13272

Host
jak jsi dokoncil posledni ukol? diky za pomoc - zkousel sem prodat neco (stromy cesty) z me ery a nic
 

DeletedUser13156

Host
Znova si to precti a podivej se co dostanes jako odmenu za tento ukol. Z toho je jasne co mas prodat.
 

DeletedUser11022

Host
Hoj
Potřeboval bych poradit NEZBEDA UPROSTŘED pochopil jsem že mám smáznout jednotku. Ale smysl my nedává: Spravuj svou armádu a chcešli kvést, vykopni tu uprostřed, je jich tam pět.
 

DeletedUser13156

Host
NEJDE MI POSTAVIT LABORATOR !!!
Jde vam to postavit ?
 

DeletedUser13190

Host
Vyhrál jsem !!!
Poprvé se mi povedlo dohrát nějakou hru až do konce. Hrál jsem o ten hřbitov a shodou okolností to byla hra jako víno. Bojoval jsem s tím, jak se dalo, až do posledního úkolu a ten se přesně hodil do mého herního plánu. Protože jsem během hry dokázal po skoro dvou letech hraní dohrát na konec středověku a splnil první úlohu koloniální doby, dokážete si asi představit, co na konci hry následovalo. Vesnici přepadl MOR :eek: Na smazání objektu z koloniální doby jsem jej potřeboval nejprve postavit, pak smáznou a to třikrát za sebou. Sice na to padly všechny mince a zásoby a ještě polovina vesnice, kterou jsem musel prodat a stálo mě to tak půl roku hraní, ale jako při každé morové ráně je na konci plný hřbitůvek. Takže za mě nakonec hra super, stejně jsem si dal závazek, že dohraji středověk a hřbitov je tou krásnou tečkou na závěr dvouleté zábavy.
 

Kayro

Znalec
Teda to je entuziasmu po dvou letech hrani ze jsem si ze zacatku myslel ze je to sarkasmus.Tak gratuluji :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13285

Host
musis mit pet jednotek v armade a tu prostredni propustis a je to
 

DeletedUser13279

Host
Ahoj, nejde mi postavit laborator sileneho vedce, kterou mam v inventari. Musim jeste neco splnit? Predem dekuji
 

DeletedUser13286

Host
V kasárnách mám jen 4 vojáky.Na 5 nemám diamanty,jelikož se nedají nejak získat a kupovat je nehodlám! doufám,že to není udělaný tak,abychom do toho museli vrážet peníze-to by nebylo moc fér!!!
 

DeletedUser13285

Host
sprava armady tam musis mit pet jednotek ne vic a tu uprostred propustis
 

DeletedUser13286

Host
mám jich tam asi 18,jak to mám udělat? To mám všechny propustit?
Nebo je to jen v tom výběru pro útok a obranu?
 

Henzisek

Znalec
Hráči, pokud nejste si jisti odpovědí, neklamte ostatní. Zbytečně propouštějí jednotky, které se propustit nemají.
 

DeletedUser13254

Host
prodal sem všechny jednotky a ukol pořad neudělanej tak co se ma v tomto ukolu udělat Nezbeda uprostřed???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru