Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

DeletedUser13097

Host
Oni to nejdříve musí spočítat a teprve pak, podle toho kdo kolik má bodů, udělají správné opdpovědi :D - Joke - Doufám :p

P.s.: Podle toho kdo jak prudil na foru :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11730

Host
Diamanty? mel to nekdo? :D :confused:

Gratulace k 1. mistu Arfienel, muzu se zeptat kde jsi udelal chybu? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11730

Host
no nevim ja teda ve meste diamanty nejak nikdy nevidel....nebo treba medaile, leda ze by je mel nejaky obyvatel v trezoru :D
mel jsem spatne 3 hadanky..svatyni, spokojenost a diamanty - jak svatyni tak spokojenost uznam (ikdyz moudrost a znalost je pro mne rozdil :) ), ale tahle posledni mi nejak nedava smysl, diamanty nejsou soucasti mesta, ale soucasti hracskeho uctu nebo hry
 

DeletedUser13097

Host
no nevim ja teda ve meste diamanty nejak nikdy nevidel....nebo treba medaile, leda ze by je mel nejaky obyvatel v trezoru :D
mel jsem spatne 3 hadanky..svatyni, spokojenost a diamanty - jak svatyni tak spokojenost uznam (ikdyz moudrost a znalost je pro mne rozdil :) ), ale tahle posledni mi nejak nedava smysl, diamanty nejsou soucasti mesta, ale soucasti hracskeho uctu nebo hry

No vidíte já mám zase pořád problém s tou svatyní :) ale pořad by sme byli druzí, takže není co řešit ;) Ale přiznávám, že mi trvalo celý den než jsem se odhodlal je napsat, taky mě mátlo to ve městě ;)
 

DeletedUser11317

Host
Diamanty se ukrývají třeba ve studánkách přání a studánky přání jsou ve městě :)
 

DeletedUser11730

Host
jo ja tusil ze reknete studanky, ale co treba nekdo kdo hraje mesic nema studanku a nevi ze dava a nebo ji ma i rok a nikdy mu zadne nedala, takze proste nema tuseni
 

DeletedUser11317

Host
Samozřejmě jsme i na tyto hráče mysleli, ale bohužel tutéž nevýhodu měli i hráči z nižších dob. Rovněž o spoustě věcí nemohli mít ani tucha a museli pro své vyhledávání využít fórum.
 

trojan1673

Veterán
Také gratuluji všem vítězům a doufám, že tam nenajdete žádné chybičky.
Vyhodnocování bylo opravdu náročné. Takovou účast jsme nečekali :rolleyes:
 

DeletedUser11730

Host
nj, tak je tezky hledat neco o cem nevim ze existuje :D Myslim ze premiove veci by nemely byt v soutezich, protoze kdo tu nehraje dostatecne dlouho tak o nich nevi a nemuze je ani hledat, kdyz nevi co...

Kazdopadne diky za soutez, líbily se mi vsechny kola, ikdyz druheho jsem se neucastnil.
 

DeletedUser11317

Host
Díky za všechny vaše připomínky! Určitě nám to pomůže jako zpětná vazba pro další soutěže :)
 

DeletedUser3817

Host
Děkuji za prima soutěž, hádanky byly opravdu podařené. Jen bych pro příště navrhoval trošku vypilovat zadání. Zvláště ona "moudrost" - dal jsem si tu práci a spočítal možné odpovědi. A 12 je přece jen trochu moc (když zahrnu i správnou odpověď, která tam ale podle mne nepatří). Škoda, že jsem se nemohl účastnit ve všech kolech.
Ještě jednou: Díky :)
 

DeletedUser13097

Host
Můžete mi prosím vysvětlit to hodnocení celkové soutěže ? Vůbec nechápu jak může být Winjet 3 a ja se neumístit, když já byl ze 3 soutěží 2x druhý a on jednou třetí. U Werunečky a Arfinela tomu rozumím. Werunecka byla 2x první a Arfinel 2x třetí a 1x první.

Né že bych to Winjetovi nepřál, jen to nechápu.
 

DeletedUser11317

Host
WinJetovi, až na první kolo, uteklo umístění vždy o chlup. V druhém kole to bylo o jeden bod a ve třetím pak o dva.

Rozhodující vliv na to mělo druhé kolo soutěže, kde WinJet nasbíral více bodů než ty.
 
Nahoru