Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

Arthoris

Odborník
Nevím, co máš na mysli ty, ale carameels tam psala ne o tom, ale o minulém kole. A někdo v něm podváděl?


Jedná-li se o kolo Forge Architekti, psal ty smazané příspěvky Arthoris? :) Nevím, protože v tu dobu jsem na fóru nebyl a nemohl jsem číst už smazané příspěvky, ale za dané situace bych se jeho názorům ani nedivil, když je to na stížnosti. Ale uvidím, možná neznám všechny okolnosti a opakuji, že jsem ty příspěvky už nemohl číst (takže ani jejich formu neznám).

Neřeš, už je to vyřešené.
 

DeletedUser11317

Host
Bohužel mou odpověď, kterou citoval Crackenosch, byla kvůli smazaným příspěvkům vytržena z kontextu a teďka moc nedává smysl. Abych tedy ujasnila tu férovost... Byla podána stížnost, že druhé kolo Duchobraní: Forge architekti bylo nespravedlivé. Nepodváděl v něm nikdo, jen byly jisté obavy, že nějaké soutěžní dílo nebylo zařazeno do soutěže. Ale mohu vás ujistit, že soutěžní díla byla do hodnocení zařazena všechna, i přesto, že tři z nich nesplňovala podmínky.

Dan 77: Nerada bych někoho jmenovala, když si hráč příspěvky smazal, asi pro to měl důvod. Nicméně protože reagoval na tvůj příspěvek, je tedy zřejmé, že to byl Arthoris. Ale už jsme situaci vyřešili a věřím, že je vše už nyní v pořádku :)
 

Dan 77

Veterán
No zprvu to nedávalo smysl vzhledem k aktuálnímu kolu, ale nakonec jsem z toho pochopil, co se dalo, protože přece vím, co znamená "druhé kolo soutěže", takže to možná bylo trochu vytrženo z kontextu, ale ne až tolik, aby to nedávalo hlavu a patu. A možná ta stížnost i byla opodstatněná, ale to už se asi nedozvíme. Nakonec se sám udal no (svou identitu). Ale proč by si sám sobě dělal naschvál, že by smazal své příspěvky týkající se stížnosti?
 

DeletedUser11317

Host
Jak jsem napsala, Arthoris si myslel, že byl ze soutěže kvůli nedodržení pravidel vyřazen, ale nebyl. To jsem mu napsala, stížnost tedy opodstatněná nebyla, takže pak asi uznal za vhodné to smazat. Soutěžní díla z kola Forge architekti hodnotil FoE tým a vítězové mohli být bohužel jen tři.
 

DeletedUser7190

Host
na druhou hádanku z 5.dne "Každé období jsem jiná" jsem odpověděl Greva Darn.
Tato zadavatelka úkolů mě napadla jako první možnost a také v každé době má jiný vzhled. Takže opět dvě možnosti odpovědi, přičemž správná je jen jedna.:mad:
 

Arthoris

Odborník
JJ, a je tu úplně od začátku, takže to mohla býti jedna z variant, ale mě zase hnedka napadla ta radnice. A nevím, jak to bude hodnoceno ale u té třetí jsem napsal technologie, jenže tam musí být asi i ta doba.
 

DeletedUser11317

Host
Je mi líto, že máte neustále problémy s více variantami odpovědí. Kdybychom však měli hledat všechna možná řešení, mohli bychom celou tuhle soutěž zrušit. Snažili jsme se pro vás přinést něco nového a jednoduchého, když na tvůrčí soutěže vesměs kladete negativní hodnocení, a věřím, že to i účel splnilo :) Samozřejmě nás vaše podněty a připomínky posouvají dále, v každém případě hádanky vymýšleli moderátoři a bohužel to, že pár z vás napadne ještě něco dalšího než většinu, už nemůžeme nějak ovlivnit. Do odpovědi se snažíme dát samozřejmě vždy to, co považujeme za nejlepší odpověď. O jednoznačnosti by pak mohly být také vedeny spory. Jsou tady hráči, kteří s hádankami problémy nemají, přijdou jim jasné a mají vše správně a pak zase hráči, kterým se zdají nejednoznačné.
 

Henzisek

Znalec
na druhou hádanku z 5.dne "Každé období jsem jiná" jsem odpověděl Greva Darn.
Tato zadavatelka úkolů mě napadla jako první možnost a také v každé době má jiný vzhled. Takže opět dvě možnosti odpovědi, přičemž správná je jen jedna.:mad:

V tom případě bys musel dat i odpověď princeznu Mycienu. A pak jsou to dvě osoby. V tom případě by otázka byla: ... jsme jiné.
 
Naposledy upraveno:

Arthoris

Odborník
JJ ale někoho to právě mohlo splést, protože si neuvědomil, že právě v té jediné a to době kamenné nebyla. Já jsem si to taky uvědomil až si to napsal ale prostě mě hned napadla ta radnice, protože ta je zaručeně ve všech érách.
 

DeletedUser

Host
Rád bych se zeptal.. Když jsem napsal přesný název toho výzkumu, bude mi to uznané??
 

Henzisek

Znalec
Cristik: Ano, pokud si napsal tu správnou dobu.

Emilio: Jak je popsáno výše, nemohla to být Greva :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11730

Host
kdyz jsem u 1. vcerejsi otazky napsal kulturni budova, tak je to asi spatne, ze?
me to teda prijde jako jedna a ta sama vec, jen prece kulturni budovy jsou na spokojenost a bez budov je mesto puste (lide si nemaj kam zajit pro zabavu), tak mi tohle prislo spravne, no co se da delat :)
 

DeletedUser11317

Host
Ne, bohužel se nepočítá žádná jiná odpověď. Pouze ta, která je uvedena jako správná u každého soutěžního dne.
 
Nahoru