Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

Svatej

Legenda
Xione: Jenže v otázce byl odkaz na jedno vyřezané srdce. Velký strom lásky má 2 vyřezávaná srdce.
 

DeletedUser13097

Host
Xione: Jenže v otázce byl odkaz na jedno vyřezané srdce. Velký strom lásky má 2 vyřezávaná srdce.

Hezky jste si to podtrhl, ovšem pokuste si tu hádanku přečíst znovu. Pa přečtení jistě zjistíte, že žádný určený počet neobsahuje, pouze to že na stromu je vyřezané srdce a to bych řekl, že je jak na Stromu lásky, Velkém stromu lásky, tak Věčném stromu lásky.

... s velkým srdcem vyřezán.
 

DeletedUser11317

Host
K Zepelínu... Tuto odpověď jsme volili proto, že Zepelín vypadá jako pouťový balónek.

A co se týče Stromu lásky nebo Velkého stromu lásky, v tomto případě je to jednou, kterou z možností jste napsali. Důležitý je pro nás samotný Strom lásky. Na velikosti nezáleží :)
 

DeletedUser13060

Host
No co se týká třetího dne, tak otázka číslo 2 je docela zavádějící ohledně rohovitého derivátu pokožky a psací potřeby. Samozřejmě pouze subjektivní postřeh
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Hezky jste si to podtrhl, ovšem pokuste si tu hádanku přečíst znovu. Pa přečtení jistě zjistíte, že žádný určený počet neobsahuje, pouze to že na stromu je vyřezané srdce a to bych řekl, že je jak na Stromu lásky, Velkém stromu lásky, tak Věčném stromu lásky.

... s velkým srdcem vyřezán.

Což je jednotný tvar neee? :p Kdyby šlo o více srdcí, jako je tomu u dalších upgradů této budovy, tak bych čekal "s velkými srdci vyřezánými"
BTW: Stejně je to debata o ničem, vzhledem k tomu že správná odpověď je jen jedna (strom lásky) :)
 

DeletedUser11730

Host
Myslim ze kdyby se jednalo o velky strom lasky, tak je v hadance treba odkaz na jezirko u stromu a nebo ze by tam bylo nejak naznaceno vice srdci.
Jelikoz tam neni ani jedno tak jsme usoudil ze to je obycecny strom lasky.
Co se tyka zepelinu na ten jsem prisel nahodou, kdyz jsem hledel na mesto nekdo mi ho motivoval, tak mne napadlo ze to bude balonek co na pouti nekoupim...

Ale muzu rict ze dnes jsem stech otazek nejak mimo, jsem zvědavy na vecer :D
 

Dan 77

Veterán
Odpovědi týkající se Stromu lásky, ať už jakkoli velkého, jsou všechny správné, takže není co řešit, kromě toho, že Xione nebude pouze jako jediný, kdo by odpověděl správně.

K Zepelínu... Tuto odpověď jsme volili proto, že Zepelín vypadá jako pouťový balónek.
Zrovna pouťový balónek jsem si při čtení hádanky taky představoval, a z toho jsem vycházel. A Papírový je taky v lecčems podobný. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3817

Host
Tak na dnešní odpovědi jsem opravdu zvědavý. Otázka 2 totiž podle mne dává 5 možností, v širším pojetí dokonce 8 !!!
 

DeletedUser13097

Host
Tak na dnešní odpovědi jsem opravdu zvědavý. Otázka 2 totiž podle mne dává 5 možností, v širším pojetí dokonce 8 !!!

Já měl 3 favority a nakonec sem ze rozhodoval mezi dvěma odpověďma, ale souhlasím, jak už jsem psal, je to trochu věštecká dispiplína ;)

... ale už jsem se s tím smířil :) Je to hra a komu se nelíbí pravidla, ať nehraje :)
 

DeletedUser11293

Host
Tak to jsem zvědav co ta dvojka ze čtvrtého dne bude, pro moudrost se dá jít do mnoha budov, včetně krčmy.
 

Dan 77

Veterán
Taky jsem zvědavý. Kromě té dvojky jsou otázky jednoznačné. Ta otázka č. 2 může mít mnoho odpovědí, ale podle mého názoru tam nejvíc sedí jen jedna z nich, maximálně dvě. Konkrétněji bych to rozebral, až budou zveřejněny správné odpovědi, protože by to teď bylo jako napovídání těm, kteří ještě budou odpovědi psát.
 

DeletedUser11730

Host
Svatyne znalosti???? :D
tak to jsem teda necekal, napadla mne knihovna, skola, akademie, muzeum prirodnich ved.
Ono, proc ne, dava to i smysl, jen nevim co odpovi nekdo kdo ji nikdy neziskal z eventu a nema o takove budove tuseni :)
 

DeletedUser13097

Host
Pánové tohle mi teda už přijde hodně úsměvný :)
Knihovna, nebno snad i Akademie to bych řekl, že sou místa kam půjdu, když mi chybí vědomost, ale do svatyně ? :D

Zkuste si aspoň zjistit význam slova svatyně ;) Pomohu:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Svatyně

Přesto to beru s úsměvem, jak jsem již psal "nemusím to hrát, že ? "
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11317

Host
Možná samotná svatyně není úplně trefná, ovšem nápovědou měly být právě ty znalosti :) V každém případě věřím, že i tak vás hádanky baví a jsme moc rádi za vaši účast.
 

DeletedUser13097

Host
Možná samotná svatyně není úplně trefná, ovšem nápovědou měly být právě ty znalosti :) V každém případě věřím, že i tak vás hádanky baví a jsme moc rádi za vaši účast.

Určitě baví, jinak bych to nehrál. Furt lepší než něco malovat ;)
Přesto Vám musím opět oponovat. Vaše odpověď prostě nemá logiku, omlouvám se.
Tak jak píšete, o znalosti nikde nebyla řeč. Hádanka jasně zněla :
Lidé si tam chodí pro moudrost
 

DeletedUser7190

Host
Tak tohle mě teda taky dostalo. Svatyně znalostí???:confused:
jen k tomu dodávám, že znalosti nerovná se moudrost
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mno já jsem se rozhodovala mezi knihovnou a svatyní, ale jako správný knihomol sem zvolila tu knihovnu :D
 

DeletedUser12828

Host
To mě zas jako první napadla svatyně znalostí, tak jsem nad tím dál ani nepřemýšlela. :D
 
Nahoru