Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

Arthoris

Odborník
Tato soutěž je na fórum!!!! A pokud na něj nekoukáte, tak se nedivte, že se o tom nedozvíte, to, že vás na to upozorní přímo ve hře je jen z jejich dobré vůle. Proto se doporučuje sledovat fórum. Prostě ve hře máte eventy a na fórum máte soutěže, takže asi tak.
 

DeletedUser9670

Host
Já se vám sem necpu !! Pokud je hra jen pro fórum, nechápu pak na upozornění ve hře. Pokud chci aby se zapojili všichni, dám upozornění všude stejně. Pokud ne, tak ne. Je mi jedno co si na fóru budete hrát.... Takže asi tak
 

DeletedUser4125

Host
Carameels: Moje chyba, te vety jsem si nevsiml. Pokud je to 21-21, pak je to ok. Tim, ze jsem si ji nevsiml, jsem predpokladal, ze "den" zde je 0-24, stejne jako vsude jinde. Proto jsem byl trochu udiveny, ze v poledne nic. Ale to jsem bral este v klidu, vytocily me az trapne kecy WinJeta.

K tomu zbytku: uplne souhlasim s repelkou. Ano, je to soutez na foru, pokud je to mysleno tak, ze je jen pro ty aktivni, kteri maji cas a chut sem chodit, je to zcela v poradku. Odmena za aktivitu. Ovsem pak by zas nebyly na miste ty narky FoE, ze se jim soutezi ucastni pet a pul cloveka. No a pokud to teda je pro vsechny, tak teda ale ferove. Tj. dam vedet vsem a vcas. Pokud tem, co sem chodi, date vyhodu, uz to soutez posouva jinam. A pokud ostatni de facto zbavite sance na vyhru, pak se nedivte, ze jen utrousi neco neslusneho a priste uz ten link ani neotevrou a rovnou to smazou ve stylu "zas neco co uz maji v pulce a potrebuji jen naplnit kvotu ucastniku".

Tim vsim nerikam, ze tym FoE dela vsechno spatne, to ani zdaleka. Ale tohle se povedlo bohuzel jen soutezni myslenkou, nikoli provedenim.
 

Svatej

Legenda
Repelka, Higgs: Soutěž je pro všechny, kteří fórum navštěvují. A fórum je pro hru.
Pokud chceš hrát hru bez toho, abys chodila na fórum, prosím, je to tvé právo a nikdo ti to neupírá, ale pak si nestěžuj, že jsi se o soutěži dozvěděla se zpožděním!
To že bylo do hry vložené upozornění na probíhající soutěž je jen a pouze bonus od Moderátorů. Není to jejich povinnost na toto upozorňovat!

Tato hra dává větší výhody aktivním hráčům oproti těm méně aktivním. A stejně jako ve hře je to i zde na fóru. Kdo chodí často, dozví se více a dřív než někdo kdo chodí jen párkrát za týden/měsíc?! Proč by tomu ostatně mělo být jinak?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9490

Host
V tomhle má repelka pravdu. Když dáte upozornění do hry, tak prosím včas a nebo vůbec. Pak se můžu opravdu zlobit jenom na sebe, že nechodím na fórum a nevím o soutěži. Ale takhle jsem v nevýhodě a soutěžím jen pro sebe bez možnosti získat odměnu.
Každý den kontrolovat fórum nebo chat rozhodně nebudu.:(
 

DeletedUser11297

Host
Nechci zde rozpoutávat nějaké dohady, ale Higgsi, prosím o ukázku toho, kde jsem měl trapné kecy. Měl jsi otázku, tak jsem ji normálně zodpověděl. To, co jsi začal předvádět potom vyvolalo jen moji další odpověď, která opět, byla naprosto v pořádku. Takže jediný, kdo se zde chová trapně, jsi za celou dobu ty. Nepročteš si řádně pravidla soutěže a okamžitě se tu začneš navážet do moderátorů, že nedělají, co mají.
 

DeletedUser11730

Host
no ja forum skoro vubec nectu, az na sekci navody, o soutezi vim diky oznameni, ktere bylo hned prvni den chatu a dal jsem vedet i do naseho cechu na A i B, takze upozorneni ve hre bylo hned odzacatku.
Jeste budou 2 kola, stale ma hodne hracu moznost vyhrat :)
 

DeletedUser9670

Host
Děkuji Jabloňová, přesně o tohle mi šlo. Dát upozornění včas, nebo vůbec.........
 

traktorista

Odborník
Já bych moderátory požádal aby pro hráče na fóru ve svém volném čase nevymýšlely žádné hry, ušetří si tím spoustu komentářů na svou adresu.
 

DeletedUser9295

Host
Opět nejsem na bedně, ale vůbec mi to nevááá, duchobraní bylo bezvááá
Díky :D
 

Arthoris

Odborník
A já bych zase požádal, aby pokračovali v pořádání soutěží, aspoň se něco děje. A myslím, že jsou imunní proti komentářům na svou adresu, protože, kdyby to brali tak vážně, to by tuhle práci (koníčka) nemohli vykonávat. A rozhodně by nějaké narážky měli ignorovat u těchto pozic s tím totiž musí každý počítat.
 

Svatej

Legenda
Tak by mě zajímalo, jak pořadatelé ohodnotí Cristikův příspěvek v soutěži Forge architekti, vzhledem k tomu, že jeho "Frankenstein" je cca 3tí věc, kterou google vyplivne, když zadáte "frankenstein kreslený".
 

trojan1673

Veterán
Pokud to není čistě jeho dílo a je to kopie z internetu nemůže být hodnocen, a proto to samozřejmě prověříme a děkujeme za upozornění.
Přímo v zadání soutěže to je uvedené: Vytvořená práce musí být vaším dílem, je zakázané kopírovat díla jiných autorů odkudkoli z internetu!
 

DeletedUser

Host
Ano je to předloha z internetu, ale hodil jsem to do malování a pozměnil ji, jen základní vzhled jsem nechal. I to vadí?? A mimochodem, ten Frankenstein je jako ta jednotka, hodnotit se má ale to Frankensteinovo doupě, což jsem vytvářel sám a je tak pojmenovaný i příspěvek, díky za pochopení. Pokud tam vadí, že je u toho i Frankenstein, tak to vložím bez něj, ok???
 

Henzisek

Znalec
Ano bude to lepší pokud tvoje celé dílo bude originální.

Prosím uprav tedy příspěvek tak aby původní obrázek zůstal zachován (například dát do spoileru) a následně přidej nový.

Děkuji
 

DeletedUser11317

Host
Ahoj,
vyhlášení vítězů z druhého kola bude v průběhu týdne. Musíme pečlivě zhodnotit všechna soutěžní díla a vybrat ta nejlepší :)
 

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

je mi líto, ale z technických důvodu musíme poslední kolo soutěže posunout o jeden den! Nemějte však obavy, poslední kolo bude stále trvat 7 dní, o nic tedy nepřijdete. Zatím se můžete připravit, protože to opět bude jízda a bude potřeba, abyste byli ve střehu každý den ;)
 

Dan 77

Veterán
Ano je to předloha z internetu, ale hodil jsem to do malování a pozměnil ji, jen základní vzhled jsem nechal. I to vadí?? A mimochodem, ten Frankenstein je jako ta jednotka, hodnotit se má ale to Frankensteinovo doupě, což jsem vytvářel sám a je tak pojmenovaný i příspěvek, díky za pochopení. Pokud tam vadí, že je u toho i Frankenstein, tak to vložím bez něj, ok???
Oříznout obrázek v malování nezabere skoro žádný čas a není to pracné. Pod tím máš ve spoileru původní verzi, aspoň tak, a právě ten Frankenstein byl na tom převzatém obrázku nejlepší, ale od tvého díla by se očekávalo, že změna bude mnohonásobně větší, pokud ne zcela originální. Třeba mně nevadí předloha, zřejmě každý použil předlohu, i kdyby začal od nuly, ať už někde nalezenou, nebo nápad v hlavě, který byl vlastně taky inspirací něčeho známého. Ale chce to prostě použít kreativitu a mít nápad... A od toho se liší tvé soutěžní dílo. :(
 
Naposledy upraveno:
Nahoru