Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

DeletedUser11297

Host
To se mi povedlo včera. Když jsem přišel ve 4 ráno domů, tak jsem jich napočítal 17. Když jsem na to potom koukal ještě jednou odpoledne už svěží a vyspaný, tak jsem toho 17. prostě nemohl najít a on tam taky nebyl. :D Ale odesláno už bylo no.
 

DeletedUser13120

Host
Zdravím... tak jsem jedničku nestihl ale dvojku už ano. akorát jsem vlevo dole jak je v rohu ten duch, tak kousek od něj v pravo v křoví jest vidět ještě něco jako duch :(
Takže jsem se sekl o jednoho :D
Ale jinak super hra. Díky
 

DeletedUser9490

Host
Včera jsem do toho koukal tak dlouho, až jsem jich napočítal 12 a byli tam jen 3 (3.den). To jsem se sekl teda hodně. Mám zatím jen 2 body z 9 možných. Jsem asi na posledním místě ale nevadí. Třeba se tentokrát trefím a budu mít radost.
1.den jsem taky nestihl.
 

DeletedUser11317

Host
Jsme moc rádi, že se vám soutěž líbí :) Duchové jsou potvůrky, ale vy jste skvělí hledači!
 

DeletedUser

Host
Jo no... Ale včerejšek jsem prošvihl a před tím nemám ani jedno dobře, o 2 jsem se vždy sekl :D
 

DeletedUser1613

Host
Tak jsem dneska dorazil pozdě a než jsem to spočítal zamklo se vkládání počtu a 4.den je zamčený s nulou na kontě :-((
 

DeletedUser11823

Host
To já prošvihl 2. den, ale včera správný počet, tak mi to trochu zvedlo náladu a naděje na vítězství :)
Jinak soutěž moc pěkná a mooc baví :)
 

DeletedUser3367

Host
ahojky :) to pocitanie je niekedy vazne vtipne :)
mam otazocku ohladne odmien: co sa stane, ked napr. 5 hracov ziska rovnaky pocet bodov 21 (7dnix3body)? okrom bodov je este nieco, co ovplyvnuje poradie pre ziskanie odmeny?
zelam prijemnu hru a pocitanie :) cleo :)
 

DeletedUser11317

Host
Věříme, že se přece jen najde hráč, který bude jako jediný mít nejvyšší počet bodů :) Pak by ale samozřejmě musel nastat nějaký rozstřel, kde by to pravděpodobně ovlivnila nejrychlejší odpověď.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Tak dneska to byl masakr teda :-D

A jenom... v tom 5. dni jak tak je to řešení, tak ať počítám jak počítám tak sem napočítala pořád jen 18 duchů v červeném kolečku a né 19 :)
 

DeletedUser11317

Host
V jednom kolečku jsou dva duchové, konkrétně ve fontáně :) Dala jsem je do společného kolečka.
 
Nahoru