Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
nic s tim neudelaji,s tim budes muset smirit a jestli sis nevsiml tak tady mistni support team ani neodpovida a nic neresi,protoze se asi boji konforontace, oni s tim nic udelat nemuzou, jen tady korigovat diskuze a resit chyby ve hre. Tady se niceho nedockas, musis se s tim smirit a vykaslat se na hru,kdyz inno podle nejakych statistik zjisti,ze to byla takova chyba,ze hraci prestavaji hrat tak jim to snad dojde?..ten kdo na tom innobrainstormingu prisel s touto innovaci asi nemel zrovna vsech 5 pohromade a bohuzel asi ani zbytek teamu :D
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Vyzkoušel jsem několik bojů z různými jednotkami a zjistil jsem, že jednotky z budoucnosti jsou prakticky všechny lepší než jednotky z ledovky a to i ten zprasenej rai lgun. Neměli by tam tolik chlastat a alspoň malinko se na tu práci soustředit.;)
 

Zelda

Člen
Za celé 4,5 roku, co FoE hraju mě žádný update tak nezklamal a nenaštval, jako ten včerejší... Nastavovaná kaše začíná být čím dál méně stravitelná. Kdyby místo nových dob raději autoři využili neodkryté části starých map, vymysleli k nim zajímavé příběhy a úkoly. To bylo to, co mě na starém FoE bavilo nejvíc - než se hnát pořád dopředu. Příběh LB jsem vlastně ani nepochopil, o co v něm kráčí... Ale to začalo už v okamžiku, kdy jsme opustili historii a začali fantazírovat o budoucnosti.
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
prosím vývojáře za všechny hráče:
udělejte prosím něco ve třetí části expedice, aby byla bojovatelná, tedy dobojovatelná pro všechny

Proč by měla být 3. část expedice vybojovatelná pro všechny? Já si myslím že je to tak dobře když jí nedají všichni. Kdyby ji každý udělal tak by to znamenalo že je to jednoduché... a to by 3. levl expedic být neměl :)
 

DeletedUser4810

Host
Proč by měla být 3. část expedice vybojovatelná pro všechny? Já si myslím že je to tak dobře když jí nedají všichni. Kdyby ji každý udělal tak by to znamenalo že je to jednoduché... a to by 3. levl expedic být neměl :)

pokud si myslíš, že to nemá být dostupné pro všechny, tak v tom případě není co řešit, ale já nechápu, proč mám mít/dělat něco, co pro mě nemá být dostupné = tedy zbytečné ??!!

je jasné, že to nemůže být zcela jednoduché, ale tak jak je to teď, je to pro více jak značnou část hráčů o ničem !!
= pokud bych byl nový hráč/začínal a hned na začátku budu vidět, že to vlastně nemá cenu hrát, protože to má být dostupné pro všechny, tak raději ani nezačnu :)

proto, abych si zahrál, jsem začal na svět A a tam v době ranného středověku dám s těmi nej jednotkami 4 první boje a konec !, prostě demotivující
v t třetí části by stačilo, aby hráč mě také dva sektory jednotek pro útok a celé by to bylo o volbě jednote a hráč by měl alespoň nějakou šanci si zahrát, ale takto je to o ničem

Vyzkoušel jsem několik bojů z různými jednotkami a zjistil jsem, že jednotky z budoucnosti jsou prakticky všechny lepší než jednotky z ledovky a to i ten zprasenej rai lgun. Neměli by tam tolik chlastat a alspoň malinko se na tu práci soustředit.;)

přesně tak - všechny jednotky z bud jsou vlastně lepší, než jednotky z ledu - až na ten Gun po zásahu tvůrců - bohužel, ale jak je vidět dle některých reakcí, je to tak správné, aby to nebylo snadné pro všechny, by mě tedy zajímalo pro koho to má být dostupné ??!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10056

Host
Existuje někdo, kdo III level dohrál způsobem boje, max 1 - 2 indiány?
Kam se dá ve III levelu až dojít? Nedám ani 1 záchytný bod :)
 

DeletedUser8847

Host
No já jsem včera večer a dneska jednotky z LED BUD dost zkoušel na mapě, proti sousedům i v expedici a v boji proti jednotkám z BUD mají jasně navrch, pokud zvolíte správnou sestavu. A to je asi největší rozdíl - účinných univerzálních sestav je najednou mnohem víc - jiná je pro obranu s převažujícími jezdci, jiná pro obranu s robovojáky, jiná pro behemothy atd. Když se zvolí špatně, ztráty jsou ultimativní, což jsem taky poznal : ( Ale baví mně to víc než donekonečna všechno obcházet s railgunem.

A expedice od 40 pole ve III levelu je fakt těžká - dobojoval jsem to, ale časy, kdy jsem to všechno dal na 1 pokus jsou pryč.
 

DeletedUser12151

Host
No já jsem včera večer a dneska jednotky z LED BUD dost zkoušel na mapě, proti sousedům i v expedici a v boji proti jednotkám z BUD mají jasně navrch, pokud zvolíte správnou sestavu. A to je asi největší rozdíl - účinných univerzálních sestav je najednou mnohem víc - jiná je pro obranu s převažujícími jezdci, jiná pro obranu s robovojáky, jiná pro behemothy atd. Když se zvolí špatně, ztráty jsou ultimativní, což jsem taky poznal : ( Ale baví mně to víc než donekonečna všechno obcházet s railgunem.

A expedice od 40 pole ve III levelu je fakt těžká - dobojoval jsem to, ale časy, kdy jsem to všechno dal na 1 pokus jsou pryč.

dovol abych se zasmal,ale vice ucninych sestav, ja delam expedici temer celou s pevnosti a to jen proto,ze kdyz dam jakoukoliv kombinaci tak se mi meni jednotky nestastne,mozna mas vic stesti nez ja,ale je to ted jen o tanku a tulacih..takze kdyz te nebavilo pred tim bojovat s gunem tak ted to bude tank jako v PM,MOD,POK,KOL,PS,VS..proste vetsina doby byla silna jednotka k tulakum ta tezka a neni to vyjimka ani ted,takze vyjimka byla SOU s PVO a BUD s RG, vracime se zpet..jinak behemenot je asi dobry jen s vysokym bonusem,jinak je to lina budka na kurich nozkach co se rozplacne kdyz ji sejmes :D a napadne pripomimna bojove vozitko ze starwars ,
a jeste ke tragedii zvane plazma gun,mozna nekdy za velmi priznivich podminek se s nim da dobojovat bez vetsich zrat,ale kdyz ji pevnost slozi na 2 nebo 3 rany tak to je vtip, ma mit proti tezke bonus a pevnost s reakcnim pancirem od ni vydrzi vic /4zasahy/ nez plazma od pevnosti :D to ma co znamenat?
 

DeletedUser7066

Host
Mně ty jednotky připomínají takovou tu slepici z prvního Robocopa se :eek::D
Co na to říci jinak, nejde mi to. Shořela jsem u poslední zastávky 2. kola CE :D
Časem to snad půjde, než na to přijdu. Ale tolik sprostých slov jsem pěkně dlouho za den nedala :D
 

DeletedUser4810

Host
Pokud nedáš expedici ani s pokusem z krčmy navíc, tak je mi líto, ale problém je pravděpodobně na tvé straně.

jak může být problém na mé straně, když mám 4 pokus a ani na počtvrté to není správně a systém vyhodnotil správně jeden sektor, tomu opravdu nerozumím
 

DeletedUser11297

Host
V jiném vlákně píšeš, že ani na 8 pokusů jsi nevyjednal oblast s dokoupenou čtvrtou možností. Asi děláš něco špatně, pravděpodobnost, že bys měl takovou smůlu, je hodně malá.
 

DeletedUser4810

Host
tak abych to nekazil cechu, jsem to pro zkoušku vyjednal(protože vybojovat se to v keduprostě nedá) - expedici do konce a i s pokusy navíc na to padlo diamantů až je to nemorální a jako odměna za dokončení expedice asi po desáté za sebou zase dva plánky - směšné !!!

Ale jak bylo zmíněno, dobojovat to bojema nemá být pro všechny !!!
ale tím pádem už nikdy expedici nedokončím, protože to bylo naposled, co jsem za to utrácel diamanty !!
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,abych jenom neštil kritiku na inno tak mam 1 pochvalu a to za nove domy a zarovne obavu,ze prehodnoti moredrapy,ktere jsem smazal, vyhral jsem jich 5 v podzimnim eventu a po prepocitani zjistil,ze vykonost daleko prevysuje ty premiove,takze kristalove vily palec nahoru,jestli,ale upravi moredrapy tak budu asi prudit podporu aby mi je vratila :D
 

DeletedUser4810

Host
V jiném vlákně píšeš, že ani na 8 pokusů jsi nevyjednal oblast s dokoupenou čtvrtou možností. Asi děláš něco špatně, pravděpodobnost, že bys měl takovou smůlu, je hodně malá.


opakuji, co mohu dělat já špatně, kdy ani na 8 pokusů dle systému netrefí správnou kombinaci ?? = zadám zboží a systém určuje co je správně, já jinou možnost nemám, ale to už nemá cenu řešit - viz předchozí příspěvek o vyjednávání

je škoda, že se to častěji hráči demotivuj a ne naopak !!
 

DeletedUser9061

Host
Sice nechápu, proč je zde řeč o expedicích, ale když už ... tak minulý týden jsem si v krčmě koupil 4. pokus a potřeboval jsem ho snad jen u 3 střetů, jinak vše šlo vyjednat v pohodě. Expedice jen vyjednávám. Něco se nepodaří napoprvé, ale to si raději počkám a zkusím s novým pokusem. Vyjímečně třeba těch 10 dia zaplatím, ale jinak se to v pohodě dá.
 

DeletedUser7066

Host
Vyjednávání je v pohodě, lze si koupit v Krcmě další pokus. Ale mě zrovna začalo bavit bojovat. Po těch letech a tzv. dřiny si vylepšit bonusy na VB je to celkem zklamání. Ale nehodlám brečet. Také mi dlouho trvalo, než jsem se naučila bojovat a CE bylo pro mě taky peklo, zvlášť, když pro mě je boj přes PC tabu již přes více jak rok. Bonusy jsou neznámé, ale i tak věřím, že to časem snad půjde o_O
Také chápu rozhořčení jiných hráčů. Ono to půjde, jen budeme muset zapojit závity :D
 

DeletedUser4749

Host
Pokud nedáš expedici ani s pokusem z krčmy navíc, tak je mi líto, ale problém je pravděpodobně na tvé straně.
Já vidím problém především na tvé straně. Přestaň do nás cpát vyjednávání, prosazuješ to už v několikátém tématu. My chceme bojovat a vítězit. Máme na to stejné právo, jako ty na vyjednávání. Pokud mám stejné bonusy, jako nepřítel a nemám sebemenší šanci ho porazit, tak co? Zkoušel jsem to více než 15x s nejrůznějšími jednotkami a jejich kombinacemi. Tvůrci tohohle paskvilu, tuhle aktualizaci odflákli. Je to druhá nejhorší aktualizace od pozdního středověku. A hráčům lžou. A platí to, i když se to smaže. Hawg, domluvil jsem.

Vyjednávání je v pohodě, lze si koupit v Krcmě další pokus. Ale mě zrovna začalo bavit bojovat. Po těch letech a tzv. dřiny si vylepšit bonusy na VB je to celkem zklamání. Ale nehodlám brečet. Také mi dlouho trvalo, než jsem se naučila bojovat a CE bylo pro mě taky peklo, zvlášť, když pro mě je boj přes PC tabu již přes více jak rok. Bonusy jsou neznámé, ale i tak věřím, že to časem snad půjde o_O
Také chápu rozhořčení jiných hráčů. Ono to půjde, jen budeme muset zapojit závity :D
Tady nikdo nebrečí, jen si stěžujeme na zfušovanou práci, kvůli které mají ti nejpilnější a nejvytrvalejší hráči nesmyslné problémy. Ale ono je to logické. Ten, kdo hru programuje ji sám nehraje, takže jemu to fuk a hráči a celková hratelnost jsou mu ukradené.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Já vidím problém především na tvé straně. Přestaň do nás cpát vyjednávání, prosazuješ to už v několikátém tématu. My chceme bojovat a vítězit. Máme na to stejné právo, jako ty na vyjednávání. Pokud mám stejné bonusy, jako nepřítel a nemám sebemenší šanci ho porazit, tak co? Zkoušel jsem to více než 15x s nejrůznějšími jednotkami a jejich kombinacemi. Tvůrci tohohle paskvilu, tuhle aktualizaci odflákli. Je to druhá nejhorší aktualizace od pozdního středověku. A hráčům lžou. A platí to, i když se to smaže. Hawg, domluvil jsem.

Opravdu silné vyjádření. A pokud jsi domluvil, proč jsi ihned vložil další příspěvek?
Nic nikomu necpu, pouze jsem reagoval na vyjádření, že i s dalším pokusem je vyjednání expedice nemožné, což samozřejmě není pravda.
A pokud ti nejde vybojovat expedici ani na 15. pokus, tak ještě můžeš zkusit 16. nebo 17.
 

DeletedUser8622

Host
zdarec,pánové,může mi někdo říct jestli je WinJet admin nebo kdo??..
ty jeho neustálé výpady hloupoučké výroky..hmm nebo,že by to byl "vývojář"?
a ještě jedna věc-někdo tady psal,že vyjednávání bez problémů..takže všichni ostatní,kteří potřebují další hromadu pokusů jsou hlupáci???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru