Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Docela se mi líbí, jak se tady handrkují hráči s registarcí do hry někdy kolem roku 2013.
Vyplívá mi z toho, že po třech letech hry a utrácení peněz nejsme nejsme schopni vybojovat celou expedici, jaký to asi bude mít vliv na začínající hráče. INNO si pod sebou řeže větev. :oops:
No začínající hráče tahle změna ještě trápit nemusí :D Došlo k rebalancingu jednotek v předposlední a poslední herní době (z prozatím vypuštěných) a než se do těchhle dob hráč dostane, potrvá minimálně 528 dní (při dením vkladu 24FB do výzkumu) než se nový hráč vůbec dostane do doby kdy se ho ta změna dotkne. :D
A co se názorů starších hráčů týče... traktorista to popsal výborně :)
 

DeletedUser12151

Host
Když je jedna ultimátní jednotka tak je brek

ted je ta ultimatni zase pevnost,takze se jen zmenila, vzdy je najaka co ma navrh,dejme tomu,ze expedici dam stranou,tak v CV se neda nicim jinym temer utocit a ztraty bych rekl jsou stejne a nebo mi i pride mensi nez s RG
 

Arthoris

Odborník
JJ, ztráty ti můžu napsat rovnou, a to jest 2 jednotky, obrana soupeře 8xpevnost 250% obrana, 60% útok. Ano, dáš ho na 4 rány, ale plazma každou ranou ubírá soupeři 20% jeho poškození+ještě možný kritikál. Maximální test plazmy byla proti 8x pevnosti,a 510% obraně, a to byla ztráta 4 jednotek :). Ale samozřejmě, každý má svůj názor, a nelze, aby se všichni shodli :).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12151

Host
urcite je tam ten efekt s ubranim utoku,ale ja jsem ho pouzival v CV,kdyz jsem narazil na 8 pevnosti a vzal si plazmu tak jsme mel opravdu vysoke ztraty,taky jsme prohral,takze neco jineho je pouzivat na rucni boj,ale na automat je to jine,jsou jeste hraci co bojuji v CV :D
 

DeletedUser12887

Host
Tak možnosti projít expedice jsou různé, bojem to není snadné, holt to nejde třeba všechno na první pokus, ale ještě se mi nestalo, že bych to vůbec nedokončil i s jednotkama z budoucnosti, pokud teda je čas, pokud není pak se nedá nic dělat.
Je to samozřejmě pak také třeba o využití terénu a trpělivosti, ale dá se to.
Zkrátka a dobře je to tak jak to je a záleží teda na tom si s tím nějak pohrát a snažit se vyhrát nebo to dojít třeba jen do 44, to se dá celkem v klidu.
Nakonec stejně výhra 2 plánky je nic moc většinou a poslední relikvie se po bitvě 44, pokud je v mlze taky odkryje, takže už pak zase pravděpodobnost něco získat nijak velká není.
 

DeletedUser8622

Host
))))))))..hahahahah..to inno se vážně asi zbláznilo, za získání tříúzemí 600medailí???..to je terno jak..
 

traktorista

Odborník
Kontrolní otázka - je možné tu založit jako uživatel hlasování a nebo musí někdo z adminů? Bych rád viděl hlasování o přidávání nové doby po částech, jak se to hráčům líbilo/nelíbilo/bylo jim to jedno. Koneckonců Inno tvrdilo, že podle ohlasů hráčů přizpůsobí vložení další části. Teda oni už toho naslibovali, že jo :D. Ale stejně by mě to zajímalo.
 

DeletedUser11457

Host
Semenná banka - postavil jsem, za týden co ji mám, kdy motivuju všechno mi ještě nepadlo NIC!!!!
2% v zákaldu a 3 na lvlu 10??? to jako fakt? sypat tisíce bodů za 0,1% šance navíc? se někdo spletl ne??? normálně uvažuju, že to zbořím, protože v tomto poměru je to nanic. kdyby to stoupalo aspoň jako krit u oranžije, ale tohle je fakt prasárna :(
 

Kayro

Znalec
Zbourej to,i kdybys motivoval tisic lidi u kazdeho bude sance jen ty dve procenta,nijak se to nescita,jedna z tech uplne zbytecnych VB ve hre.I ty zasoby jsou naprosto zanedbatelne v ledovce.
 

Svatej

Legenda
Je nutné si uvědomit, že semenná banka je de facto lepší než studánka přání. Co se farmingu dia týče. při 218 klicích pomoci denně s bankou na 10 lvl bys měl dostat nějakých 6 odměn průměrně, každá s 1% šancí na 50 diamantů. Čili výrobní ekvivalent 6 studánek štěstí, ty by ale zabraly 54 polí ve městě, kdežto banka na stejný výkon zabere jen 30 polí.
Je ale třeba si uvědomit že banka nedává FB (což studánka ano) ale na druhou stranu banka dává zboží tvé doby (což studánka nedává)

Čili to co napsal Kayro není úplně pravda. Záleží jen na tom kolik hráč dá denně motivací a jestli farmí na tomto světě diamanty skrz studánky. Pokud jsou odpovědi hodně a ano, pak je VB semenná banka budova, kterou je dobré do města dát.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11457

Host
bořit ji nebudu, jde mi spíše o to, jestli není nějaká šance na rebalanc té šance, protože takhle je to mizérie. nechám ji na jedničce, to 1% nehraje roli. když si porovnám výtěžnost s jinýma, tak 3% na lvlu 10 je fail. mělo by to být odměněno více, je to přeci VB, ta by měla něco dávat. kdyby se to zvedalo aspoň o procento za lvl a od lvlu 10 o půl, mělo by to smysl.
 

Kayro

Znalec
Je nutné si uvědomit, že semenná banka je de facto lepší než studánka přání. Co se farmingu dia týče. při 218 klicích pomoci denně s bankou na 10 lvl bys měl dostat nějakých 6 odměn průměrně, každá s 1% šancí na 50 diamantů.

Nejsem matematik ale myslim ze to pocitas presne tak jak se to pocitat nemuze.S kazdym clovekem je ta sance jen 2-3% i kdyby jich bylo milion.To ze mu za tyden nic nepadlo to tak nejak dokazuje.
 

DeletedUser11304

Host
Podle mě to je s tou šancí asi takhle: Na začátku je to 1 poté to je 1,99 pak přibližně 2,97 a pak 3,94 a pak 4.9 ...
 

peepee77

Veterán
Mikikim nemáš pravdu. Šance na zisk odměny je stále 1% za každou motivaci na prvním LVL.
Abych přidal svoji trošku do mlýna tak banku mám a většinou dostanu 5 - 6 odměn denně. Většinou i nějaký to zboží takže se mi to celkem vyplácí. Je to výkonnější než výrobna.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru