Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
tak dejme tomu,ze vyzva prijata, nemam s tim problem,ale uz jsem tu nekde psal,ze to ovlivnilo aktivitu hracu,negativne
boj v CV - negativne ,je to ted uplne o nicem..
CE - taky negativne.
pozkozuje to tedy cechy a inno samotne,neni zajem hrat tezkou hru, 80% lidi se chcou hrou bavit a ne u ni premylset, ta hra ma byt masova zalezitost,kdo chce hrat neco tezsiho tak urcite nejakou hru najde..
 

traktorista

Odborník
Jde o pohodlnost - člověk byl zvyklý hrát nějak a najednou to nejde. Tady by se právě měli cechy probudit a hráči si vzájemně poradit s čím se dá a s čím se nedá bojovat - protože chápu problémy těch, kteří nemají bezednou studnici vojska díky Alcatrazu a je jim líti každého pokusu a každého vojáčka. Nemyslím si že by to byl hrob CE, CvC nevím, to mě nebaví již drahný čas.
 

DeletedUser10056

Host
Ono se to dobře radí někomu, kdo je z první stovky a přesto má problémy do dohrát. O bonusu 114/93 si může 90% hráčů jen snít.
Zatím jsem nenašel tu správnou kombinaci. 100% neúspěch v CE od úrovně 34. Území "Ledový špičák" stejný problém. Bonus 106/92.
 

Arthoris

Odborník
Jde o pohodlnost - člověk byl zvyklý hrát nějak a najednou to nejde. Tady by se právě měli cechy probudit a hráči si vzájemně poradit s čím se dá a s čím se nedá bojovat - protože chápu problémy těch, kteří nemají bezednou studnici vojska díky Alcatrazu a je jim líti každého pokusu a každého vojáčka. Nemyslím si že by to byl hrob CE, CvC nevím, to mě nebaví již drahný čas.

Přesně.
 

Kayro

Znalec
Jako nuz maslem to projede za predpokladu, ze zvolite spravnou sestavu armady a skombinujete to s chytrosti. Napriklad posledni boj ve 3. urovni jsem dal temer bez skrabnuti. Jen jednou mi skrabnuli plazmu. A sel jsem na to se 4 plazmama, 2 pevnostma a 2 tulakama. V predchozich bojich jsem ale ztraty mel, ale nikdy ne abych to nedal nejak s odrenyma usima. Vzdycky se to dalo nejak nakombinovat aby ztraty byly minimalni. Proto jsem pouzil prirovnani s tim maslem. Kdybych kazdy boj dal s odrenyma usima na nekolikaty pokus, tak si taky budu stezovat, ze to vyvojari prestrelili. Ted je potreba jen vic kombinovat a lepe u toho myslet. Ale tak by to prece melo byt kdyz se tu bavime o 3. kole CE. Prece nechcete vsechno davat se zavrenyma ocima na automat? Kde by byla nejaka vyzva?
Ted jsem se v tom trochu ztratil.Projizdis to teda jako nuz maslem nebo s odrenyma usima,takhle z dalky to vypada jako dve naprosto protichudne informace.
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Znova sem si ten výplod přečetl a musím se jenom smát. Jak musí být asi ten člověk chytrej když prochází s těma škrábanečkama a prakticky bez ztrát. Zřejmě slušnej oddíl no. Ještě že nejsme všichni tak mazaný. Měli by jsme desetitisíce vojáků z Alcatrazu a nevěděli by jsme co s nimi.:)
 

DeletedUser4853

Host
Je prima si tu počíst jak jsou někteří hráči namachrovaní :) a gratuluji jim. No, můj názor je podobný jako u některých "potížistů" - poslední aktualizace je paskvil nejhrubšího zrna. Jo, taky jsem to dojel. Ale ne způsobem co by mě bavil. A o tom to je. Nevadí mi úbytek army, mám ji po tisících (Alík lvl 50+). Vadí mi princip. Mám útok 123 procent a jednu věž musím ručně jet (jako zkušený bojovník) na několikrát... O automatu si lze nechat zdát. Tak to pro mě není zábava. Na přemýšlení mám jiné aktivity. Tady jsem chodil relaxovat (ne přemýšlet a nadávat). A relax je pro mě automat (byť se ztrátami). Jestli to neopraví, kadím na to. Existují lepší možnosti zábavy.
 

Svatej

Legenda
Jen bych dodal, že jak to tu projíždím, vydím pár jmen, kteří si ještě nedávno stěžovali, že hra neustále snižuje svoji obtížnost, že se devalvovala cena svatyní znalostí, strážních ohňů a renovaček, že se z toho stává obyčejná nudná klikačka (obzvláště pro hráče na konci výzkumu) :D

Teď (ti samí hráči) nadávají, že jim hru na konci výzkumného stromu ztížily, že teď musí nad hrou přemýšlet, že to prostě není tak snadné jak to bývalo. :D

Každý si z toho vemte co uznáte za vhodné, můj názor je že někteří hráči nevědí co vlastně chtějí. :)
 

DeletedUser12151

Host
Ses uz z tolika informaci jen trochu zmateny :) kdyby jsi si usporadal ty nazory do jednotlivych kontextu tak by ti to zacalo urcite davat vetsi smysl :D
 

Svatej

Legenda
Anoóó? :D No je to možné, vysvětlil by jsi mi prosím ten jiný kontext na který já přijít nemohu? :D
 

DeletedUser8165

Host
Jen bych dodal, že jak to tu projíždím, vydím pár jmen, kteří si ještě nedávno stěžovali, že hra neustále snižuje svoji obtížnost, že se devalvovala cena svatyní znalostí, strážních ohňů a renovaček, že se z toho stává obyčejná nudná klikačka (obzvláště pro hráče na konci výzkumu) :D

Teď (ti samí hráči) nadávají, že jim hru na konci výzkumného stromu ztížily, že teď musí nad hrou přemýšlet, že to prostě není tak snadné jak to bývalo. :D

Každý si z toho vemte co uznáte za vhodné, můj názor je že někteří hráči nevědí co vlastně chtějí. :)

Ano, jsou tu lidi, co si stezuji neustale a na vsechno. Nejdriv nadavaj jak je to jednoduche a kdyz to upravi na odpovidajici uroven, tak zase placou jak je to tezke. 3. uroven ma byt tezka. Ale rozhodne si nemyslim ze ji vyvojari udelali nehratelnou. Ti co umi bojovat jen s automatem tak ted hold placou. Navic jsme dostali krcmu, kde mame moznost si navysit utok a nebo ziskat pokus na vyjednavani navic. Jestli i toto vam je malo, tak chyba neni na strane tvurcu hry.
 

trojan1673

Veterán
Prosím hlavně se držíme tématu.
Také mám problém projít expedici do konce, protože 45 jsem prostě nedokázala vybojovat a ani vyjednat :(
Chce to holt trpělivost a pohrát si s jednotkami.
Jelikož jsme Češi, tak věřím, že cestičku si najdeme :D
Jediné co by se mohlo zlepšit s obtížností bojů jsou odměny. Každá truhla mi dává plánky, ty opravdu, ale opravdu nepotřebuji.
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,tak ja to vidim tak,ze vsechno co se tady resi je v ramci 4 casti ledovky k tematu, tezke boje v expedici jsou tezke protoze prave ta doba prisla a zmenili RG a pridali dalsi hnedy jednotky LB :D
je docela tezke dat i mapu s jednotakmi LB, tu mapu ke 4 casti ledovky :) ale jeste ze mame vznasedlo,cekam kdy mu vemou reakcni stit a neviditelnost a jeste zrusi tulaky, co dat na to navrh?
 

Svatej

Legenda
Nechápu, proč tu všecko komentuje Frundor, kterej 80% bojů koupí nebo vyjedná :D
No hele, to se zase pleteš :D
Kupuju za zboží jenom mapu, expedice jedu ručně, stejně tak sousedy. CvC neřeším vůbec :D Takže k bojům mám co říci, minimálně k těm točících se okolo expediční AI / strategii. :p
P.S.: (5251 vyhraných bojů, z toho přes 2200 v CvC, tak kuš! :D)
 
Naposledy upraveno:

Zelda

Člen
Nadával jsem tu, že balanc jednotek LB stojí za starou bačkoru... Ale zapracovali jsme na tom, a o výsledek jsem ochoten se podělit (a ne, že nás díky tomu budete drtit v expediční lize :D)

III. úroveň EXPEDICE Ledové budoucnosti:

Testováno pro bonus 134/96 a 118/92 (pro druhý kromě posledních 2 bitev)


1. střetnutí - robovoják + 7 tuláků (proti 1. vlně 7x dron) - beze ztrát
2. střetnutí - 8x vznášedlový tank (proti 1. vlně 4x pevnost + 4x behemot) - beze ztrát
3. střetnutí - dračí dron + 7 tuláků (proti 1. vlně 4x robovoják + 4x plazma) - beze ztrát
4. střetnutí (základna) - vznášedlový tank + 7 tuláků (proti mixu lehkých jednotek) - beze ztrát
5. střetnutí - robovoják + 7 tuláků (proti 1. vlně 7x jezdec) - bez poškození
6. střetnutí - 2x dračí dron (nebo vrtulník ze Z) + 6 tuláků (proti 1. vlně 4x plazma + pevnosti) - ztráta 2 až 3 jednotky
7. střetnutí - robovoják + 7 tuláků (proti 1. vlně 4x robovoják + 4 jezdci) - beze ztrát
8. střetnutí (základna) - 2x plazma + 2x pevnost + 4x tulák - bez ztráty, je potřeba vyčkávat a postupně ničit co na vás najíždí - tj. prvně drony, pak plazmu a nakonec jezdce/behemota
9. střetnutí - tankové vznášedlo + 7 tuláků - bez ztráty, prvně likvidovat drony, pak pevnost a jezdce, behemota nakonec
10. střetnutí - tankové vznášedlo + 7 tuláků - bez ztráty, prvně likvidovat pevnost a robojáky, pak jezce a behemota nakonec
11. střetnutí - 2x pevnost, 2x plazma, 4x tulák - bez ztráty. Postupně ničit dron, plazma, robovoják a jezdec (jak se dostanou na dostřel, nechodit zbytečně dopředu).
12. střetnutí (základna) - 2x pevnost, 2x plazma, 4x tulák - bez ztráty. Postupně ničit dron, plazma, robovoják a jezdec (jak se dostanou na dostřel, nechodit zbytečně dopředu). Stejná taktika jako u předchozího boje.
13. střetnutí (NETESTOVÁNO - VYJEDNÁNO)
14. střetnutí (NETESTOVÁNO - VYJEDNÁNO)
15. střetnutí - 2x pevnost, 2x plazma, 4x tulák - ztraceny 2 jednotky. Stejná taktika jako u střetnutí č. 12.
16. střetnutí - 2x pevnost, 2x plazma, 4x tulák - beze ztrát. Stejná taktika jako u střetnutí č. 12.
 

DeletedUser12151

Host
doplnim zeldu :)
13. 1 robovojak a 1 plazma a 6 tulaku,je nutne si pockat na premenu vsech jendotek na robovajaky aby oplatili utok, pak uz to musite utlouct :) 4dole
14. edit: 2 plazmy, 2 pevnosti a 4 tulaci - 4 dole. Jsem se do toho pred tim trochu zamotal kdo cetl needitovany prispevek.

doplnim k taktice zeldy u 12, ze nejlepsi je 1 plazmu protivnika sejmout vasemi 2 plazmy a nenechat ji vubec vystrelit/kdyz se na plazmu ktera by mela strilet druha postavite uvidite na kterou vystrelit/ale to by jste meli znat doufam ..to vam da k dobru tah :) jezdce nechavat placat je vzadu :))

jinak par paradoxu k tem jednotkam,ktere me prijdou hodne vtipne, a to,ze jezdec,ktery ma bonusy proti artilerii dokaze plazma sejmout na 2 rany a oproti tomu jezdec na plazmu nezautoci kdyz zustanete vzadu..:D
pevnost,ktera by mela byt proti artilerii prumerna nebo spis podprumerna jako tezka jednotka ji sejme na 2-3 rany a oproti tomu plazma potrebuje 4 rany na sejmuti pevnosti..

edit 2: kdyz je vic jak 2 dragon droni davejte tulaky ze siroka od sebe..vyhnete se tim jeho schopnosti zasahnout vice cilu,ale ne uplne vzdy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8771

Host
Docela se mi líbí, jak se tady handrkují hráči s registarcí do hry někdy kolem roku 2013.
Vyplívá mi z toho, že po třech letech hry a utrácení peněz nejsme nejsme schopni vybojovat celou expedici, jaký to asi bude mít vliv na začínající hráče. INNO si pod sebou řeže větev. :oops:
 

DeletedUser

Host
necital som prispevky predtym, fakt je ze expedicia je teraz omnoho narocnejsia pre niekoho az masaker, no a tak si predstavit ze niekto sa konecne po tolkej snahe dostane na koniec a ziska vytuzenu odmenu....2 plany.....co nato povedat
 

traktorista

Odborník
Docela se mi líbí, jak se tady handrkují hráči s registarcí do hry někdy kolem roku 2013.
Vyplívá mi z toho, že po třech letech hry a utrácení peněz nejsme nejsme schopni vybojovat celou expedici, jaký to asi bude mít vliv na začínající hráče. INNO si pod sebou řeže větev. :oops:

He? Pokud do toho někdo vrazil prachy a dnes není schopen dokončit expedici s boostem z krčmy ať už v podobě bonusu do útoku nebo pokusem do vyjednávání navíc tak už třetím rokem hraje špatnou hru. Plus je tu postup na boj a složení jednotek od Zeldy (díky, ušetřilo mi to řešení dvou kombinací, které jsem teď udělal beze ztrát). Nevidím jinou změnu, než že dřív jsem drtivou většinu expedice dělal v kombinaci rail+7x tulák a po rebalancu je třeba větší pestrost jednotek. INNO se prostě nezavděčí. Když je jedna ultimátní jednotka tak je brek, že jsou ostatní zbytečné, když ne, tak že se musí myslet.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru