Diskuze ke 4. části Ledové budoucnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11304

Host
Mikikim nemáš pravdu. Šance na zisk odměny je stále 1% za každou motivaci na prvním LVL.
Abych přidal svoji trošku do mlýna tak banku mám a většinou dostanu 5 - 6 odměn denně. Většinou i nějaký to zboží takže se mi to celkem vyplácí. Je to výkonnější než výrobna.
Můžeš mi vysvětlit proč?
 

peepee77

Veterán
A co na tom nechápeš? Bonus Semenné banky je jasně daný. Já ji mám na LVL 5 takže mám při každé motivaci 2.4% šanci, že získám něco navíc. Tato šance se nesnižuje ani nezvyšuje počtem motivací. Je prostě konstantní dokud nenavýším level budovy.
 

DeletedUser11304

Host
Díky, teď vím jak to myslíš, ale víš, jak jsem to myslel já?
 

peepee77

Veterán
Pokud jsi narážel na možnost zisku diamantů tak tyto hodnoty taky nerostou.
Šance na zisk odměny je rozdělena procentuelně. Pokud bys zvýšil šanci na zisk jedné, musel bys ubrat na jiné. To se neděje.
 

DeletedUser11304

Host
Ne, tak jsem to nemyslel.
Myslel jsem to tak, že X=šance napsaná u VB a Yn je šance a n je počet pokusů. Y1=1%, Y2=X% z(100-Y1) + Y1, to je po dosazení Y2=1% z(100-1)+1=1%(99)+1=0,99+1=1,99%
 

Svatej

Legenda
průměrně = střední hodnota z mnoha tisíc pozorování mnoha hráčů s bankou na stejném lvl. Řádově desítky tisíc M/Z.;)
 
Naposledy upraveno:

peepee77

Veterán
Ne, tak jsem to nemyslel.
Myslel jsem to tak, že X=šance napsaná u VB a Yn je šance a n je počet pokusů. Y1=1%, Y2=X% z(100-Y1) + Y1, to je po dosazení Y2=1% z(100-1)+1=1%(99)+1=0,99+1=1,99%

No tak přiznám, že tahle teorie mi dala trochu zabrat, troufám si tvrdit, že tak nějak chápu co myslíš, ale fungovat ti to nebude. Nezískáš nikdy jistotu, že při 100 pokusech dostaneš nějakej počet odměn. Můžeš si sice spočítat pravděpodobnost a teoretický počet odměn který ti můžou padnout, ale i z 10 000 pokusů můžou vypadnout jen 2 odměny když budeš mít smůlu.
 

DeletedUser11304

Host
To se může stát i při konstantním 1%
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Neříkám, že ne. Jen se snažím říct, že ten výpočet a šance co jsi psal předtím prostě takhle nefunguje.
 

DeletedUser11457

Host
každý klik má šanci mezi 2-3% v závislosti, na jakém lvlu to je. je to strašně malá šance, Inno si asi myslí že 70 lidí v cechu + 70 sousedů + nějací přátelé, kdy v kuse klikáte 10 minut na pomoc má dát šanci, aby člověk dostal v průměru něco. problém je, že mi fakt nic nepadá.
osobně mám 75 lidí v sousedech, 55 cech a 71 přátel, a za tu dobu, co banku mám mi odměna vypadla jednou, dneska zboží, od každého 4 kousky.
 

DeletedUser12684

Host
Zatím nejzbytečnější velkolepka, co se jim povedlo vyplodit. :((((((((
 

Svatej

Legenda
Petr 1st.: A toje která? :D Pod pojmem "nejzbytečnější velkolepka co se jim povedlo vyplodit" Bych tu poslední nezařadil. :D
Pro hráče kteří pravidelně rabují je velice výhodná. I její druhý bonus (zboží) je použitelný.
Asi to není budova pro 99% hráčů, ale jako "nejzbytečnější" si představuju něco jiného.;)
 

DeletedUser12887

Host
Tak podle mého názoru ta budova akorat zabírá místo nestavěl jsem ji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru