Diskuze k Jarní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13041

Host
V dalším eventu bude Royal garden set - a opět budou části i za questy z hlavní příběhové linie
- spojleeeeer :D
 

DeletedUser14278

Host
vím že to sem trochu nepatří ale nevíte nahodou někdo od které doby začínají liniové úkoly (např. princezna Myciena, šašek Rybin atd.)? začínám ještě s druhým světem nějak si to už z toho prvníh nepamatuju
 

Svatej

Legenda
Ahoj. Mám drobný dotaz. Dnes je v úkolové řadě jako další úkol smaž vojenské jednotky, ale tento úkol by měl být až přesně za týden. Nevíte tedy někdo náhodou, jestli se začaly úkoly vybírat náhodně, nebo jen byla posunutá úkolová řada? Díky za odpověď :).
Netuším z jakého zdroje čerpáš, nicméně správný seznam úkolů najdeš na neoficiální wiki.
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/2017_Spring_Event
Škoda, že nikdo neví - nebo nechce prozradit (ani třeba šeptem) v jaký a v jakým pořadí budou ještě ceny. :D
To proto že k této informaci normální hráči přístup nemají. ;) A zaměstnanci inna kteří k němu přístup mají ti ho prozradit nesmějí.;)
Můžeš nicméně zjistit následující odměnu s několikahodinovým předstihem skrze Thajskou verzi hry.;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13041

Host
5ti hodinový předstih už mám z jistých stránek. To je málo :D

A support tým nesmí - ale neznamená, že to nedělají - někteří tu mají své herní postavy a občas podobný spoiler v rámci cechu pustí - byl jsem toho svědkem nejen já sám - vím o spoustě dalších - jenže já jsem už teď v cechu, kde takový hráč už není a žádný takový infa už nemám :D. Ale řešit takový věci tu nemá moc smysl. Osobně tu s podporou nemám dobrý zkušenosti - takže občas lepší hrát si na svým písečku a ignorovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak jsem schválně zkusil jestli jde zprovoznit druhý gong na max. s neúplnou druhou sadou a jde :) A dokonce i všechny ostatní budovy pak budou na plno :) Takže pokud se vám nepodaří získat kompletní DRUHÝ set tak není nic ztraceno. Stále jde funkčně zprovoznit :)
 

DeletedUser13041

Host
Hm... mám jen první sadu - na druhou jsem neházel, mám asi 400 lampionu a event má ještě deset dní, takže tak třeba 200 lampionu ještě dám... Za to bych mohl bejt rád, když hodím jeden item navíc - dva s velkou klikou... nějak nevím, jestli se pokoušet stavět nekompletní druhej a nečekat radši jestli nebude svatyně znalostí radši.
 

DeletedUser13041

Host
8.4. Utrať 7FB a Prozkoumej provincii
9.4. Utrať 7FB a Dokonči 15ti minutovou výrobu 10x
10.4. Utrať 7FB a Pronikni do 5 sektorů
11.4. Utrať 7FB a Rekrutuj 6 jednotek ze své doby nebo 10 z doby předchozí
12.4. Utrať 7FB a Dokonči 24hodinovou výrobu 7x
13.4. Utrať 7FB a Získej 2 sektory bez boje
14.4. Utrať 7 FB a Motivuj nebo zušlechti 40 budov ostatních hráčů
15.4. Vlož 20 FB do velkolepé budovy, nebo vyzkoumej technologii
16.4. Utrať 7FB a Získej provincii
 

DeletedUser14051

Host
No, tak nám ty úkoly zase nepasují. Mám tam postav dvě kulturní budovy.....si z nás FoE dělá legraci nebo co :).
 

DeletedUser13611

Host
http://sebastus.tiddlyspot.com/
Dlouho jsem si říkal jestli tenhle tool specálně určený k tomuhle eventu zveřejnit... :D
On je stejně k ničemu, podle něj bych měl mít následující výsledky a jak to dopadlo už víme, pravděpodobnost, že při zachování šance 2x za sebou při stejném počtu truhel failnu je podle toho kalkulátoru 1.315% u zlatých a u stříbrných 1.778%. Takže asi tolik k tomu, jak moc to využívá stejný algoritmus jako FoE.
 

ronymaniak

Turista
Zdravim pisu sem poprve a asi naposled, setril jsem lampiony na Jezirko na dnesni specialku. Padly mi 2 renovacni sady (8 %), 2x ulozeni budovy(15%), 1x medaile (10%) , 1x ta podelana jednopodlazni pagoda (10%) co je uplne k nicemu, a 2x 5 nakresu (10%) . A jezirko(25%) samozrejme vubec cili uz nemam sanci ho nijak ziskat ????? Je to mozny ????
 

DeletedUser14051

Host
Ahoj, já to měla velmi podobné. Celou sadu mám pouze jednou na A :). Všude jinde mi to jezírko nepadlo na cca +- 5 pokusů ze zlatých truhel a to mi chybí taky jen toto...takže asi tak :). No naštěstí se tato hra dá obstojně hrát i bez celé sady. Je to jen prostě bonus navíc, který když nemáš, tak se taky nic nestane a alespoň šetříš místo na jiné budovy. Možná budeme mít víc štěstí v příštím eventu :).
 

DeletedUser13611

Host
Zdravim pisu sem poprve a asi naposled, setril jsem lampiony na Jezirko na dnesni specialku. Padly mi 2 renovacni sady (8 %), 2x ulozeni budovy(15%), 1x medaile (10%) , 1x ta podelana jednopodlazni pagoda (10%) co je uplne k nicemu, a 2x 5 nakresu (10%) . A jezirko(25%) samozrejme vubec cili uz nemam sanci ho nijak ziskat ????? Je to mozny ????
Jak se tu psalo již několikrát, tenhle event je naprosto frustrující záležitost a je celý postavený na náhodě. Teoreticky máš největší šanci ho získat z menších truhel, díky většímu počtu pokusů, ale potom se degradují ostatní odměny a co jsem na různých světech a fórech ostatních jazykových mutací vypozoroval, je to naprosto jedno, jaké otevřeš. Ani ty bronzové které tu dobře vycházejí např. LordFrunDorovi nejsou nic spásného, protože podobná rada, která je původně z bety a znovu popsána na wiki (neoficiální) není nic spásného, protože co jsem vypozoroval, tak i desítky bronzových truhel prostě nejsou zárukou úspěchu. Takže hodně štěstí v dalším kole, případně můžeš ty itemy získat z velké ceny (samozřejmě budeš muset obětovat nějakou tu tísícovku, aby si měl jistotu, že to stihneš).
 
Jezírko bude ještě dvakrát jako speciálka takže nezoufejte a šetřete :)
Jinak já dens kolem 2. hodiny v noci bouchnul lampiony a na 3. pokus mám kompletní set :) A ještě mi zbyla kupa lampionů na ostatní za 3 dny bude svatyně znalostí tak se budu pokoušet :)
 

DeletedUser14057

Host
Myslíte že bude ještě Císařská brána ? Na jednom světě mi chybí..

Jinak k tomu posouvání do dalších dob. Samozřejmě že je to o útočném bonusu a o středověkém designu města. Ale na čtyřech z pěti světů , jsem šel do výzkumu. Akurát na "D" už další kolo nejedu, už není volná technologie.
 

Svatej

Legenda
On je stejně k ničemu, podle něj bych měl mít následující výsledky a jak to dopadlo už víme, pravděpodobnost, že při zachování šance 2x za sebou při stejném počtu truhel failnu je podle toho kalkulátoru 1.315% u zlatých a u stříbrných 1.778%. Takže asi tolik k tomu, jak moc to využívá stejný algoritmus jako FoE.
Jojo, to už jsi psal a já ti tvůj názor neberu. Je to dost dobře možné. ;)
Na druhou stranu, mě to zatím odpovídá. těm 7% :D

BTW: Koukal jsi na to vůbec? :D Tam přece nenastavuješ počet truhel, ale počet lampionů, počet simulací a drop šanci ze stromu.;)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru