Diskuze k Jarní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13041

Host
Nějak stále nechápu tu snahu hráčů držet se zuby nehty v nižších dobách - já hned kdykoliv byl event, jsem vždycky přeběhl předem do nové doby, aby odměny byly už v ní a tím dýl mi vydrželi se statusem "jsou mi k něčemu", nehledě na to, že vždy ve vyšší době je vyšší výtěžek ze všeho, tak proč bejt dobrovolně zaostalej. :eek:)
 

Svatej

Legenda
Na jednu stranu, ve vyšších dobách máš vyšší příděly medailí, zlata, zásob a hlavně, místa.
Na druhou stranu, ve vyšších dobách je potřeba vyšší % v útoku a případně v obraně, budovy jsou větší a je jich potřeba více.

Další plus vidím v zisku budov tipu bazar v nižších dobách - ve vyšších dobách se vyplatí že berou podstatně nižší množství populace než kdybych je získal až ve vyšších dobách.

Čili, určité výhody "zaseknutí" v nižších dobách má.
 

DeletedUser13041

Host
Mno, ale máš k dispozici víc rozšíření (i ve výzkumu, i v PVE) Takže na větší budovy máš hned víc prostru. Útok ani větší není - pokud jej člověk buduje od počátku - základní lvl budov Diova socha, Cášská katedrála, Castel del Monte stačí na průřez všech dob a bazary je moderní mazat a stavět místo nich terasy.
 

Svatej

Legenda
Rozšíření z mapy a za medaile můžeš získat dříve. Já měl splněno už v PMD (mapu i medaile) čili ten rozdíl ve velikosti města nemusí být tak výrazný jak si myslíš.
Útok je potřeba vyšší.;) Ve vrcholné jsem na B s 90/90 v útoku projížděl 4 expediční vlnu do konce na automat. V průmyslovém věku už se stejným útokem automat nevydrží. Dávám tomu 2 doby než budu muset se stejným útokem vyjednávat = je potřeba zvyšovat útok.;)
Mazat bazary a stavět terasy, to nedělám a kdo to dělá, měl by si dát facepalm. :D Přinejhorším uložit bazar do inventáře, když už. Mnohem lepší je postavit bazar i terasu dohromady. :rolleyes:
A já považuju za výhodu mít tyhle budovy z co nejnižších dob kvůli populaci. Bazar jsem jmenoval jako příklad této skupiny budov.;)
rozepsaně pod "bazarem" chápu: Bazar, Luau, fotbalové hřiště, voliéru, laboratoř, terasovitou farmu, maškarní bál.:rolleyes:
 

DeletedUser13611

Host
Přijdeš jenom o 291 lampionů.;):D

Konečně je tu ta výhodná akce... No mohla přijít o pár dní dřív...:cool:
Výhodná? Dar hodný vládce s bonusem na dia = 18200 diamantů, tj. o 6200 více. Tenhle bonus ti dá 600 lampionů tedy 2490 - 2622 diamantů navíc (podle kurzu daného balíčku lampionů). Nic moc teda :)
 

DeletedUser13611

Host
Lepší než nic.;)
Jinak, i o daru h.v. se tu dost diskutovalo v minulosti... u nás se na něm škudlí, v cizině je výhodnější.
To jo no a hlavně tady ho dostávám tak jednou za 3 měsíce (zato nabídku plánků každý měsíc a někdy i dvaktrát). Už celkem dlouho držím připravenou PS kartu až to tam skočí a pořád nic.
 

Svatej

Legenda
A dobře mu tak! :p
Pro všechny, kterým se koncept setových budov nelíbí mám dobrou... ne, přímo výbornou! Zprávu:
Hned v tom dalším eventu bude další set budov :D
 

DeletedUser11304

Host
Já jdu do vyšší doby většinou v letním kasínu nebo zimním eventu, kde padaj například vojenské budovy nebo výrobní a nemusím je zkoumat.
 
Další set budov ? :S :-D jako dalo se to čekat, ale Inno by mohlo dát i nějaký rozšíření k tomu... mně padly hned 3 brány (náhoda jako prase 1x na broznu a 2x na zlatu za 4 beden) takže celej koplex mi ted se vším dohromady zabírá celej set + 2 brány + pagodu... :D buď uložím a nebo smažu, sice +7 FB dobrých, ale takovýho místa to bere :D
 

DeletedUser13788

Host
Prosím o odpověď, zda když místo jezírka dám do setu druhou skálu, bude celý set fungovat a dá mi dohromady +10 % k útoku. Nenapadá mě nic, co by tomu bránilo. Děkuji.
 

Svatej

Legenda
Set bude fungovat a dostaneš 10% útok.
Ovšem přijdeš o výrobu medailí z brány, o 2FB z gongu a o 5 zboží ze zenovky.
 

DeletedUser14051

Host
Ahoj. Mám drobný dotaz. Dnes je v úkolové řadě jako další úkol smaž vojenské jednotky, ale tento úkol by měl být až přesně za týden. Nevíte tedy někdo náhodou, jestli se začaly úkoly vybírat náhodně, nebo jen byla posunutá úkolová řada? Díky za odpověď :).
 

DeletedUser13041

Host
Škoda, že nikdo neví - nebo nechce prozradit (ani třeba šeptem) v jaký a v jakým pořadí budou ještě ceny. :D
 

Kayro

Znalec
Nějak stále nechápu tu snahu hráčů držet se zuby nehty v nižších dobách - já hned kdykoliv byl event, jsem vždycky přeběhl předem do nové doby, aby odměny byly už v ní a tím dýl mi vydrželi se statusem "jsou mi k něčemu", nehledě na to, že vždy ve vyšší době je vyšší výtěžek ze všeho, tak proč bejt dobrovolně zaostalej. :eek:)
Ja myslim ze spousta hracu se nechce hnout dal proste proto ze chteji hrat "stredovekou strategii".Ja sam bych byval take radeji kdyby se to neposunulo do budoucnosti.Jinak Jarni udalost nakonec celkem dobra,jeste jeden gong a mam komplet dva sety :)
 

DeletedUser14282

Host
Já už všechny epochy do středověku znám zpaměti i pozpátku a už mě to moc nebaví. Těšim se na koloniál a další epochy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru