Diskuze k Jarní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
flower.png
flower.png
flower.png

Milí hráči,

oslavte příchod jara i na FoE!
Festival Třešňových květů je skvělou příležitostí, jak si své město udělat ještě krásnější a jarnější. Nasbírejte Lucerny a vyměňte je za odměny, které na vás čekají :) Třeba za krásné Jezírko Nishikigoi, které promění vaše městečka v opravdovou jarní zahrádku.

Přečtěte si celé oznámení k Jarní události na fóru a pište, pište, pište! Budeme se těšit na vaše názory.

A... krásné jarní dny! :)
 

DeletedUser13872

Host
Do 17-dubna? To asi i něco stihnu. když od příštího týdne jsem bez netu a ještě nevím jak dlouho
 

DeletedUser11787

Host
Tak vzhledem k tomu eventu co jsou tam za budovy, doufám, že budovy co musí být pohromadě tak budou dávat dostatečný bonus. Tzn. pokud budu mít zenovou zahradu a k ní postavené další tři budovy bude dávat alespoň 50k zásob denně 3 výzkumáky a 15 zboží denně, pokud ne tak takovéto sady postrádají smysl a jsou pouze pěkným doplňkem do města, ale funkčnosti neoplývá. To raději postavím jiné efektivnější budovy nebo zvednu velkoplepky.
Podpora mincí a zásob má smysl pro lidi pouze do pokroku (možná moderny), dále již hráč má tolik mincí a zásob, že vlastně takovéto podpory pořádně nepotřebuje. Občas co shledávám potřebným (díky neváženosti lidí...moje chyba) je motivace nadšení lidí, to tu chybí. Jelikož na to abych měl velkolepky, budovy ze své doby a pak stavět nějaké eventovky co se mají k sobě dotýkat aby dávaly bonusy, musí se ten bonus oplatit. Protože proč pak jsou vlastně eventy? Jen aby zdržovali lidi od progeresu? A další věc odměny v podobě mincí nebo zásob pro hráče třeba teďkom v oceánské budoucnosti? K čemu jím to je?
Také bych se pozastavil nad expedicemi, kde jste snížili účinnosti budov co dávali různé bonusy. No udělali jste z nich naprosto nepoužitelné budovy. A dostávat v je v podobě zlaté relikvie? Tak mě to o to víc nasere.

Ale abych nebyl celou dobu negativní. Budovy jsou krásné a grafici odvedli skvělou práci. Dále se mi líbí váš nový koncept úkolů, že po splnění klasických úkolů budu dostávat jednodenní. Aspoň ten event nebude nudný (doufám...naděje umírá poslední :-D).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Za mě super, set budov dává dobré odměny a samotné odměny v eventu nejsou vůbec špatné. Navíc to, že budou lucerny i po městě je rozhodně velké plus. Jenom škoda že to vyšachovalo velikonoční event.
 

DeletedUser11787

Host
když postavíte všechny budovy k sobě tak to bude produkovat
5% do útoku, 5% obrany, 5ks zboží, 5FB a spokojenost, mince, kladívka, medaile podle doby hráče
Jop to jsem si myslel, bonus do útoku a obrany ok ale zboží mince a kladívka jsou nesmyslně nízko (medaile asi ok).
 

Svatej

Legenda
No ale tu nejdůležitější věc, pro mě, jsem se z oznámení nedozvěděl.
Totiž jestli výroba setových budov je ovlivňována motivací/zušlechtěním, nebo jestli na ně M/Z vůbec dát jde/nejde.
 

DeletedUser13620

Host
Ten set by mohl bý dobrý - velikost jako terasovitá farma, FB stejně + spokojenost, medaile,.... ( jestli to ale zase " nepřepočítají " ) Důležitý ale bude to co se ptal LordFrunDor jestli musí být motivovány? - a co když jedna nebude - celý set je k ničemu? Tohle by měli vyjasnit.
 

DeletedUser13041

Host
Takže abych tomu správně rozuměl, musí to být kompletní sada VŠECH budov? Ne třeba 3jednoho druhu, tři druhýho - Musí být od každýho jedna aby byla celá kompletní sada - nebo stačí na počty?

Je to tak, že když se mi podaří získat 5ks a šestej ne, můžu je zase všechny vyhodit, pochopil jsem to správně? :)

Proč je v oznámení napsáno:
Bonusy se sčítají, takže pokud se bude dotýkat DVOU budov, dostane bonusy pro obě. Konkrétní detailní množství budou k nahlédnutí v rozbalovacím menu, které se zobrazí, když přes budovu přejedete kurzorem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ony budovy namotivovat nejdou. A tedy ani nemusí být namotivované.

Toť k otázkám.

A teď mám jednu já. Počítají se druhy budov nebo jen počty? Tedy když místo Jezírko Nishikigoi postavím druhou Sakurovou skálu. Bude se to počítat nebo ne? :) Na testu jsem to ještě neměl možnost ověřit. Třeba někdo jiný ano.
 

DeletedUser13041

Host
Vůbec se prakticky na to samý + něco k tomu neptám o příspěvek vejš.
 

Svatej

Legenda
Silveralius: Díky.
Odpověď na otázky je, že k získání daných bonusů je třeba, aby daná budova sousedila s budovami jiného druhu.
To znamená, že pokud mi bude třeba gong sousedit s 3x jezírkem, bude mít bonus jen za 1 budovu a jezírka, každé, také jen za 1 budovu.
Respektive, bonus je udělován za sousedství s jednou jinou budovou. Za sousedství se více budovami stejného druu se uděluje bonus jako za jednu.
 

DeletedUser13611

Host
Je to sada budov, tedy nemá jít o počet budov, ale o jednu budovu od každé.
Co se bonusu týče, tak s každou připojenou částí setu (unikátní budovovou) dochází ke zvýšení bonusu všech připojených budovy v setu, tedy i jedna samostatná budova dává bonus.

Příklad:

Gong moudrosti
Samostatně dává medaile
Připojením první a druhé budovy se množství medailí zvýší
Po připojení třetí budovy generuje medaile (dle věku) a 1 FP
Po připojení čtvrté budovy generuje medaile (dle věku) a 2 FP
 

DeletedUser12887

Host
Event vypadá celkem fajn..je to trochu i ukázka jiných kultur.
Tohle mi nevadí..v dnešním světě je to celkem potřeba.

Kolik zabere ten set budov ale místa pokud to nekdo ví je to celkem důležité protože každé policko se počítá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Všechno dohromady takze každá jedna budova kolik i s cestou?
V tom pripade lepsi ukládat do inventáře a az poté když bude cely set pohromadě pak stavět jestli to správně chápu.
 
Bude to SUPÉÉÉR akcička, hezké budovy a bonusy ještě lepší, to se povedlo. Není co dodat velké diky za něco nového :) :) :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru