Jezírko Nishikigoi - nevyžaduje připojení k cestě.
Zenová zóna - vyžaduje připojení k cestě.
Císařova brána - vyžaduje připojení k cestě (nemohu ověřit, ale je to skoro to samé jak Zen...)
Jednopodlažní pagoda - nepatří do setu! Vyžaduje připojení k cestě.

Zajímavá věc na tomto celém je, že i když je budova odpojená od cesty stále funguje do setu.

DeletedUser12887

Host
jasné a když teda bych si měl vybrat svatyni znalostí nebo ten set co vyjde líp ?

Já se budu snažit získat ten set. Když pominu to, že to nemusím mít připojené, ze všech stran a že mi budova velikosti 1x1 je schopná vyprodukovat 3fb každý den. A k tomu jako bonu dostanu hodně těžko sehnatelný bonus do útoku (5%).
No abych to shrnul. Terasovitá farma produkuje co vím 5fb za den. Todle je lepší jak ta farma.
5% do útoku, 5% do obrany, 5fb, medaile (nevím jestli se počet neliší od doby tak neuvádím počet) a k tomu ještě pár kladívek a mincí spolu se spokojeností. Tendle set, když se podaří ho složit tak je sakra dobrý.
Jak jsem již řekl, já se ho budu snažit získat :)

DeletedUser13872

Host
Tak místa mám momentálně dostatetek, zboural jsem nějaké domy a dal tam výrobny co jsem kde vyhrál. Otáza co budu stíhat. uvidím, hrotit to nebude.

DeletedUser14057

Host
"budova velikosti 1x1 je schopná vyprodukovat 3fb každý den"

Můžete napsat přesně která budova, kolik FB dává ? Díky.

Svatej

Legenda
A co možnost svatyně i set najednou? :p
Odpověď je že do prostoru 25 polí narveš buďto set (5FB/24h+jiné bonusy) nebo 6 svatyní (6FB/24h+zlato) oboje je myšleno bez cesty.

Samozřejmě že gong.;) Ale de facto to nehraje roli, jelikož 3FB produkuje pouze v případě, že máš kompletní sadu a samozřejmě správně poskládanou. ;)

Svatej

Legenda
A přidám ještě jeden dotaz.
V oznámení je uvedený doporučený způsob jakým set seskládat. (pravotočivý) ovšem, chápu to správně že bonusů dosáhnu i obráceným (levotočivým) sestavením?

Naposledy upraveno:

DeletedUser13041

Host
mě by zajímalo, kolika lidem na betě (procentuálně stačí) se podařilo získat všechny díly. A kolik lidí skončilo s 1-2 chybějícími díly a tedy bez bonusu (a tedy s budovama k ničemu) případně jestli bude možnost díly časem dosehnat - třeba v expedicích...

DeletedUser13620

Host
Blbý je, že pokud nedáte dohromady celý set tak se s těmy budovami můžete jít vyfotit - podobných je z různých eventů, expedic, apod jak nastláno.

Naposledy upraveno moderátorem:

Dobrá s tím souhlasím. Ale jen v případě svatyní. Kdy jich musíš sehnat 6. Tedy musíš sehnat z truhel 2 budovy.
Šance, že získáš 6 svatyní je o mnoho menší, než že se ti podaří získat dvě různé budovy.
Namluvě o tom, že povětšinou ten bonus do útoku a obrany je mnohem cennější jak 1FB.
Samozřejmně, když nezískáš potřebné budovy je ten set horší poté.