Diskuze k Jarní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13611

Host
Jojo, to už jsi psal a já ti tvůj názor neberu. Je to dost dobře možné. ;)
Na druhou stranu, mě to zatím odpovídá. těm 7% :D

BTW: Koukal jsi na to vůbec? :D Tam přece nenastavuješ počet truhel, ale počet lampionů, počet simulací a drop šanci ze stromu.;)

Ano koukal, tohle všechno sem nasimuloval podle počtu daných truhel (tedy výchozí počet lampionů sem vzal z počtu truhel - získané lampiony z truhel zpět) a spustil jsem přepočet pro všechny verze truhel. Lidi z klanu zkoušely i ty bronzovky (počáteční stav cca 500 lampionů) a stejně se taky nechytli, takže buď rád, že tě ta hra má tak ráda. Já je zkoušel s 380 a taky ani prd, zato mám vlajkonošů dost na uspořádání vlastního průvodu.
 

Svatej

Legenda
:D Jsem prostě cheater!
Na druhou stranu, pokud nebudeme vycházet z informací které potvrzují hráči na servrech skrze všechny mutace, další možností je dostat se ke kódu hry a z něj ten algoritmus získat. :rolleyes:
 
:D Jsem prostě cheater!
Na druhou stranu, pokud nebudeme vycházet z informací které potvrzují hráči na servrech skrze všechny mutace, další možností je dostat se ke kódu hry a z něj ten algoritmus získat. :rolleyes:
Tak to aby už jsi začal dataminovat Android a zjišťovat jak to tam vlastně funguje? :D Což je asi nejsnažší cesta k pochopení :D Jen de*** by dataminoval flash player :D
 

DeletedUser13041

Host
Dneska měl bejt jako quest podle forgewiky průzkum provincie... a je 2x kulturní budova..: Tak už nevím.
 

Svatej

Legenda
B0ldrick: A odměna je místo 22 luceren 21.
Takže buď autorovi tento Q na betě unikl (to spíše), nebo dali v dev týmu na feedback z bety a řekli si že 1. prozkoumání na event bohatě stačí... (to spípš ne)
 

DeletedUser14293

Host
Jsem další z těch nešťastníků co sem píší o tom jak jim posobě padly u zlaté truhly 3 ceny z nejnižší pravděpodobností. Já osobně jsem již učinil 11 pokusů zlatých, 2 stříbrné, tedy nějakých skoro 1500 luceren a nemám jedinou speciálku. Do konce mám tak 1 - 2 pokusy. Takže sada asi nebude.
Vím, je to jen hra, ale ta by měla bavit. Nejsem gambler, takže ani samotné losování mě nepřináší žádné libé adrenalinové pocity. Pro mě tento event znamená 2 týdny frustrace a smutku, připadám si jako idiot, co jen sbírá lucerny úplně k ničemu. Dříve eventy dávali šanci i těm co gambling rádi nemají. Pokud to tak půjde dál, tak gambling eventy hrát nebudu. Tím se připravím o herní zážitky, které jsem dříve měl. Doufám, že si Inno tento fakt uvědomí.
 
Pro kompletní sadu třešňové zahrady mi ještě chybí Císařova brána a Jezírko Nishikigoi. Bude toto ještě možné vyhrát?
 

Svatej

Legenda
zdenekzhlin: Pokud mám správné informace, tak ano. (ale není to stoprocentní.)

Duben 10 Útočiště šampiona
Duben 11 Svatyně
Duben 12 Gong moudrosti
Duben 13 Císařova brána
Duben 14 Úkryt tuláků
Duben 15 Sakurová skála
Duben 16 Studánka přání
Duben 17 Jezírko nishikigoi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
je to fajn, ale mám dotaz, pustil jsem si po delší době animace a tenhle set se vůbec nehýbe, to je záměrně?
čekal bych, že v jezírku budou poskakovat rybičky, na tý zahrádce bude sedět na lavičce ta půvabná dívka, na gong někdo bude bouchat paličkou, nad sakurouvou skálou se vznášet třeba slavík nebo nějaké ptactvo a u císařské brány bude stát aspoň samuraj, nikde nikdo :(

jsem v OB a lítají nad městem drony apod. takže si nejde nevšimnout, že na téhle ploše, kde by měl být poklidný život se neděje vůbec nic, předpokládám teda, že minimálně v tom jezírku žijou nějaké rybky a tím že je to oslava jara mohlo by to být trochu veselejší
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Je to zahrada ninjů, hýbou se tak rychle a přirozeně, že je ani nepostřehneš. Nemáš šanci vidět jejich poklidný život jelikož jsou v dokonalé harmonii s přírodou a to tak, že s ní doslova splynuly :D
 

Svatej

Legenda
Tak zahrada zkompletována 2x, tím pro mě event de facto končí. Už jen nahrabat pár studní na farmách...
A to jsem tenhle event nezaplatil ani polovinu toho co bych byl ochotný dát, kdyby mě opravdu bavil...:cool: I když je set budov nová a zajímavá věc, původní stav velikonočního eventu ( z roku 2015) se mi líbil více.:(
JNn9.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3139

Host
Jo, jo, lorde, a víš o někom, komu se původní velikonoce líbily míň než tyhle novátorské vztahy? Já tedy ne! Takhle to dopadne, když zkusíš vylepšit něco dobrého tak, že to zmršíš! :mad:
 

DeletedUser13620

Host
Já jsem na začátku hodně nadával i nějaká ta frustrace by byla ale nakonec se mi na všech 5 městech podařilo set zkompletovat - čemuž jsem hodně nevěřil. Sice na 2 městech nemám místo na postavení ale set mám. Takže za mě spokojenost i když mi je jasný, že jsem měl kliku jak od blázince.
 

DeletedUser13611

Host
Jenom taková technická poznámka, mám potvrzeno, že tyto setové budovy jsou plánovány i jako odměny do dalších eventů, takže komu se nepodařilo dodělat set, ať je hlavně nemaže.
 

DeletedUser13974

Host
Ne, že bych vám nezáviděl.
Nejhorší na tom je to vědomí, že naprosté většině se to prostě povede sestavit a zrovna vám ne, protože hra nechtěla.
 

DeletedUser12597

Host
16x otevření zlaté truhly a jen 1x díl setu, kdyby tam nebylo udáno 25% tak bych řekl, že jsem měl tak 5%, nebo velkej pech, tak snad příště :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru