Diskuze k Letní události 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13851

Host
Lidi to bezpochyb umí vybrat, už to chvíli sleduji :) Já tedy ne, neumím s tím nijak pohnout nebo to narafičit.
 

DeletedUser5384

Host
Takže odpoledne padla další chtěná studánka,a to na 2. pokus. Teď jsem si za dva pokusy vytočil dvě zlatý :D
2,kolo.jpg
 

DeletedUser5384

Host
:D Víš,co je cennější než výhra na kole? Know-how :D

Mimochodem,teď jsem chytil ve zprávách info, že v botanický v Liberci vykvetl Zmijovec Titánský :) Sice to není úplně o Letní události,ale k tématu snad jo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14274

Host
tak sem to zkusal,zatim se me povedlo 2x vybrat co sem chtel na 4 pokusy,delal sem to na telefonu,naproti sipky (na druhu stranu) sem si nastavil co chcu roztocit jsem kolo,nechal jednu protocit a pak to co mam vyhlidle jak dojde na sipku tak rychle zmacknut stop
 

DeletedUser14058

Host
Mně se tedy zatím moc vytočit nepovedlo, ale protože o žádné sety neusiluji, i jedna studánka nebo výrobna zadara je bonus.
I když ty bubeníky, vlajkonoše a podobné naprosto zbytečné "ceny" bych klidně oželela...
 

DeletedUser14298

Host
Na PC verzi je to trošku složitější protože to kolo se točí o něco rychleji ale na mobilní verzi naprosto bez problémů. Během pár dní jsem si vždy vytočil odměnu o 2 a 3 lístkách a pak už jsem jen točil a točil co jsem chtěl. Nedokážu přesněji říct kolik lístku jsem měl když jsem začínal točit ale netrefil jsem se pouze 2x a to protože jsem to stopl o setinu brzy a padlo to o jednu dříve než jsem já chtěl.

Proto mohu sloní zahradu postavit 4x a o palácové ani nemluvím, který mám postavený se 4-mi paláci. Hlavně jsem díky tomuto eventu prošel kolonial za 4 dny, protože jsem si vždy obnovoval kolo a zastavoval na 5 - 10 - 20 FB a do koloniálu jsem vkročil přesně v den spuštění eventu abych měl odměny již z nové doby.

Rozhodně je podstatně jednodušší získat tyto dvě zahrady v letním eventu, než zahradu jarní kde jsem měl opravdu strach, že jí neposkládám.
 

DeletedUser14051

Host
Nedalo mi to a zkusila jsem nějaký ten lístek protočit i na mobilu. No na PC mi to jde líp, protože už vím, jak a kdy kliknout :). Ale výhoda mobilu je, že si člověk může nastavit to kolo. Na PC mi to teda nejde, nebo alespoň nevím jak :). Ale souhlas, pochytat se dá do 3 pokusů přesně to, co z toho kola aktuálně člověk chce :). Možná kdybych trénovala od začátku na mobilu, tak už beru všechno na dobrou první, kdo ví :).
 

DeletedUser13872

Host
Na žádný systém jsem zatím nepřišel ale momentálně škudlím lístky na poslední dny kdy se snad něco zadaří.
 

DeletedUser5384

Host
No,zmaloval jsem se jak Picasso,a následně jsem místo roztočit dal Obnov a toč :D Vyhrál jsem jedinou zlatou,co na tom kole byla, no,Tygrovo doupě na sekundárním světě asi třetí,budiž :D Sakra,asi je to ve mě,ne v systému :cool:
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem vytočil na 5 pokus jezírko a set je komplet k tomu další 2 věže a palác a může z toho být zajímavá sestava
 

DeletedUser12597

Host
Vše v pohodě, akorát tam měl být čas na obnovu kola. Když by nikdo netočil třeba 1 min. až pak by se mělo odblokovat Obnov a Toč :)
 

DeletedUser13872

Host
hezky zastavěno. já se musím spokojit se 4 věžemi. Sloní fontánu postavím taky i když nebude kompletní, se zmijovcem a zahradou bude dávat přes 2000 nálady což není k zahození.
Ale stále mi schází nějaká ta palma.
 

DeletedUser14298

Host
Já se nechal inspirovat úplně prvním příspěvkem @Silveralius .. Jen čekám na odměnu z druhé řady úkolů, kde je odměna palác .. :)

IMG_9011.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru