Diskuze k Letní události 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14298

Host
Mno, tak zatím se mi nejvíc líbí varianta https://ctrlv.cz/shots/2017/06/27/hQUN.png
Jestli to dobře chápu, jako naprosté minimum pro variantu se 2 paláci je třeba -
2x palác
1x opičárna
1x jezírko
2xzápadní věž
...x východní věž

Mimochodem, kolik fb vytrápíš z téhle sestavy 4x palác?
22 FB .. 4x palác ( 20 FB ) a 2x východní věž ( 2 FB ) ..

Jako určitě by to šlo postavit mnohem produktivněji což se týče východních věží abych dostával ještě více, ale východních věží moc nemám, pouze dvě v infu, za to západních mám 8 .. :D Každopádně zas tolik místa obětovat nemohu a šlo mi také hodně o příjem mincí, protože nemám žádnou obytnou budovu od pozdního středověku a VB nemám ještě tak vylevelované abych měl nějaký větší příjem, takže já jsem takto spokojen ..

Možná ještě před ty dva paláce loupnu dvě východní a tři západní, to uvidím, to by pak byl příjem 24 FB no ..

Jako ať si každý na ten set stěžuje jak chce, ale dle mého je to mnohonásobně lepší než Jarní zahrada ku příkladu, i když není moc s čím porovnávat .. Tyto sety jsou dá se říct stále novinkou .. Ale pak si stěžuje člověk, co má vedle sebe postavené 4 terasovky, dávají mu denně 20 FB dohromady, berou lidí jak blázen když to má z vyšší doby a tento set se 4-mi paláci zabírá značně méně místa a nejenže je příjem 22 FB ale má k tomu bonus mince, zásoby, spokojenost a suroviny ..
 

Svatej

Legenda
Jarní sada dává 5FB za místo, za které by svatyně daly 6.25FB. To vůbe není špatné. Navíc je jarní sada kompaktní a dává bonus k útoku. Z těchto hledisek je podle mě lepší než sebelépe poskládaný maharádža.
 

DeletedUser14051

Host
Obojí má svoje + a - :). Mě se podařilo na jaře pochytat set jen na A a u zbytku mi povětšinou chybí jeden dílek. No leží to v invu, ale jak píše rOxmaNs, tak tuhle sestavu 4 paláců mám naštěstí všude a díky tomu místu, co mám na B, tak budu mít 8, až doputuje poslední palác za splnění úkolů :). Za mě spokojenost obrovská :). Jen by mohli soudruzi z NDR naprogramovat hromadnou renovační sadu právě na ty sety a pokud možno, relativně dobře dostupnou - třeba v expedici.....to by bylo úplně nejlepší :D (btw kdo víte jak písněte jim to na betě, to bohužel ještě nevím, jak se dělá :). Díky!)

A pro Lorda trošku matematiky: Sype to bez bonusů maják a bazilika cca 189 tis. mincí, 98 tis. kladívek, 80 zboží, 312 medailí, 52 FB a něco přes 6 tis. spokojenosti v mixu převážně průmysl a koloniál. V přepočtu to je 1 FB na 5 políček z města bez cest, což je rozhodně lepší, jak stáž nebes, která ti dá jen FB a mince. Za mě jako pecka obrovská teda :). A spokojenost ještě větší! Jen toho času co to sežralo pochytat bylo opravdu hodně :D. Co chvíli jsem hlídala kolo, až se tam objeví to, co chci.

Jinak určitě by šlo ještě přidat věžičky - minimálně pětku (resp. pochytat v kole 4 východní + opice, nebo jezírko) okolo části, kde mám teď lordovo sídlo. Na to už ale určitě neposbírám lístky ani do konce eventu (myslet si, že dám skoro vše na první dobrou je zcestné) a už bych musela vyházet z města další budovy, což už nechci, aby to bylo kam dát. Tak ty poslední 4 FB + mince s trochou spokojenosti v klidu oželím :). No myslím, že do vánočního eventu mám určitě vystaráno a jsem zvědavá, jestli Inno přijde s něčím ještě lépe posbíratelným a zároveň efektivnějším :).
 

Přílohy

  • paláce.jpg
    paláce.jpg
    464,8 KB · Zobrazení: 44

DeletedUser14298

Host
Jarní sada dává 5FB za místo, za které by svatyně daly 6.25FB. To vůbe není špatné. Navíc je jarní sada kompaktní a dává bonus k útoku. Z těchto hledisek je podle mě lepší než sebelépe poskládaný maharádža.
Máš pravdu Lorde, neuvědomil jsem si, že Jarní zahrada dává bonus k útoku a obraně. Docela se i divím, že u Palácového setu takový bonus není :)

Obojí má svoje + a - :). Mě se podařilo na jaře pochytat set jen na A a u zbytku mi povětšinou chybí jeden dílek. No leží to v invu, ale jak píše rOxmaNs, tak tuhle sestavu 4 paláců mám naštěstí všude a díky tomu místu, co mám na B, tak budu mít 8, až doputuje poslední palác za splnění úkolů :). Za mě spokojenost obrovská :). Jen by mohli soudruzi z NDR naprogramovat hromadnou renovační sadu právě na ty sety a pokud možno, relativně dobře dostupnou - třeba v expedici.....to by bylo úplně nejlepší :D (btw kdo víte jak písněte jim to na betě, to bohužel ještě nevím, jak se dělá :). Díky!)

A pro Lorda trošku matematiky: Sype to bez bonusů maják a bazilika cca 189 tis. mincí, 98 tis. kladívek, 80 zboží, 312 medailí, 52 FB a něco přes 6 tis. spokojenosti v mixu převážně průmysl a koloniál. V přepočtu to je 1 FB na 5 políček z města bez cest, což je rozhodně lepší, jak stáž nebes, která ti dá jen FB a mince. Za mě jako pecka obrovská teda :). A spokojenost ještě větší! Jen toho času co to sežralo pochytat bylo opravdu hodně :D. Co chvíli jsem hlídala kolo, až se tam objeví to, co chci.

Jinak určitě by šlo ještě přidat věžičky - minimálně pětku (resp. pochytat v kole 4 východní + opice, nebo jezírko) okolo části, kde mám teď lordovo sídlo. Na to už ale určitě neposbírám lístky ani do konce eventu (myslet si, že dám skoro vše na první dobrou je zcestné) a už bych musela vyházet z města další budovy, což už nechci, aby to bylo kam dát. Tak ty poslední 4 FB + mince s trochou spokojenosti v klidu oželím :). No myslím, že do vánočního eventu mám určitě vystaráno a jsem zvědavá, jestli Inno přijde s něčím ještě lépe posbíratelným a zároveň efektivnějším :).
Jo tak to už je jiná no, mít set z 8-mi paláců :D Tolik místa obětovat nemohu, takže jsem se ani nesnažil o vytočení takového počtu :D Každopádně jak říkáš, do Vánoc jsem spokojený a jsem opravdu zvědavý s čím Inno přijde.
 

traktorista

Odborník
22 FB .. 4x palác ( 20 FB ) a 2x východní věž ( 2 FB ) ..

Jako určitě by to šlo postavit mnohem produktivněji což se týče východních věží abych dostával ještě více, ale východních věží moc nemám, pouze dvě v infu, za to západních mám 8 .. :D Každopádně zas tolik místa obětovat nemohu a šlo mi také hodně o příjem mincí, protože nemám žádnou obytnou budovu od pozdního středověku a VB nemám ještě tak vylevelované abych měl nějaký větší příjem, takže já jsem takto spokojen ..

Možná ještě před ty dva paláce loupnu dvě východní a tři západní, to uvidím, to by pak byl příjem 24 FB no ..

Jako ať si každý na ten set stěžuje jak chce, ale dle mého je to mnohonásobně lepší než Jarní zahrada ku příkladu, i když není moc s čím porovnávat .. Tyto sety jsou dá se říct stále novinkou .. Ale pak si stěžuje člověk, co má vedle sebe postavené 4 terasovky, dávají mu denně 20 FB dohromady, berou lidí jak blázen když to má z vyšší doby a tento set se 4-mi paláci zabírá značně méně místa a nejenže je příjem 22 FB ale má k tomu bonus mince, zásoby, spokojenost a suroviny ..

V tuhle chvíli mám 2 západní věže, 2 opičárny, 2 chrámy (teda jeden padne na poslední úkol, ale už ho počítám jako jistý). Východních věží mám 7, v tom problém není. Akorát teda jedno jezírko a nevím jestli teda honit ještě 1 jezírko a 2 chrámy a nebo se na to vykašlat. V kterém editoru testujete funkčnost sestavy?
 

DeletedUser14051

Host
Ahoj traktoristo, pokud se ti podaří získat ještě 2 paláce a to jedno jezírko, tak ti minimálně přibude 10 FB + to ostatní, co paláce a jezírko dávají. A když k tomu seženeš ještě jeden opičinec nebo jezírko + 2 západní věže, tak můžeš nalepit na jedni stranu ty východní, které už máš. Možností je relativně hodně a je to jen o tom, kolik ještě máš lístků a místa ve městě :). Kde se testuje funkčnost sestavy netuším, já si ji naplánuji ve foe planeru a na to potřebuji jen čas a svůj mozek, tzn jestli mi to vejde do města,mám to namyšlené správně a jestli mi to fungovat bude :).
 

DeletedUser13041

Host
Koukám, samej megaloman. Mno, já jsem dal jednopalácový maharádžas palác s pár věžičkama navíc a denní produkcí 10 Fb, 15 ks surovin a to jezírko s útokem 8 navrch taky. :)

EDIT: překecali jste mě, losnul jsem si druhej palác :)
 

Přílohy

  • Masharádža.jpg
    Masharádža.jpg
    564 KB · Zobrazení: 43
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Jelikož mám 2 paláce a 4 věže tak 3x opičí hřiště a 2x jezírko nevyužiji, stačí jen 1.
Do sloní fontány mi schází už jen jeden kousek ale jelikož jsem event dokončil tak mnoho šancí u nebude ale i tak něco poskládám zajímavého.
 

ronymaniak

Turista
Tak a mám splněno, sestava ze 4 paláců zabírá 104 políček , 3 východní věže a dává to 23Fb.
 

Přílohy

  • sestava foe.jpg
    sestava foe.jpg
    371,7 KB · Zobrazení: 43

DeletedUser13041

Host
2x sada maharádža, 2x sada sloni, strááášně moc věžiček
 

Přílohy

  • Masharádža.jpg
    Masharádža.jpg
    326,6 KB · Zobrazení: 30

traktorista

Odborník
Tož asi můžeme zabilancovat...akce byla fajn myslím. Sice jsem nenasyslil svatyně, padly jen dvě ale sada ze 4 paláců mi to celkem vynahradila. Najednou mi přebývá takovýho obyvatelstva :D.
 

DeletedUser14058

Host
No já nezískala žádný palác, v kole jsem vytočila nějaké drobné stavbičky bez valného přínosu, hafo portrétů, které nevyužiji a spoustu bubeníků, vlajkonošů a podobně.
Ale nestěžuji si, podobný přínos jako dávají sety se dá získat i ze standartních staveb, takže nijak nelituji toho, že jsem event ingnorovala :)
 

RomanS24

Člen
No tenhle event nebyl špatnej. ale zřejmě sem zmlsanej už. a proto nejsem moc spokojen s tím co tam bylo za odměny. jako jo medaile padli ale pak se to skoro furt opakovalo takžen nic moc zajímavyho
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru