Diskuze k Letní události 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Nakresli mi plánek :)
+1:p:D:D:D
9CFj.png
 
Já jsem nikde neřekl slovo chyba. Můj dotaz byl: proč mi předtím šlo dělat X úkolů denně a od cca úkolu 8/18 už mi jde jen jeden denně?
protože v druhé úkolové řadě jde dělat jen jeden úkol denně. Ta první ti zřejmě trvala 7 nebo 8 dní než jsi ji dokončil, takže těch prvních 7 nebo 8 úkolů z druhé řady ti šlo udělat naráz..tím jsi dohnal "skluz" který jsi v druhé řadě měl a odteď ti pujde udělat jen jeden úkol denně.
 

DeletedUser14549

Host
protože v druhé úkolové řadě jde dělat jen jeden úkol denně. Ta první ti zřejmě trvala 7 nebo 8 dní než jsi ji dokončil, takže těch prvních 7 nebo 8 úkolů z druhé řady ti šlo udělat naráz..tím jsi dohnal "skluz" který jsi v druhé řadě měl a odteď ti pujde udělat jen jeden úkol denně.
Ahá! To asi dává smysl... Díky!
 

DeletedUser14552

Host
A mysliš že to je dobry napad? chybi mi do tohodle napadu jen 2 palace jeden dostanu z ukolu a druhy bych vytočil
 

Svatej

Legenda
17FB + 25 zboží, zlato, zásoby, medaile a spokojenost podle tvé doby za prostor 4*20 to už si musíš rozhodnout ty, zda ano či ne. ;)
 
Chtěl bych se zeptat, existuje nějaký systém při točení kolem, anebo je to prachobyčejná náhoda? Snažím se vytočit chybějící budovu, ale pokaždé když zastavím příslušné políčko, případně to předešlé, tak to tam nepadne. Vždy se to zastaví naprosto náhodně. Je to už neuvěřitelně frustrující, když mám ostatní budovy třeba 2x či 3x, ale daná budova prostě nepadne.
 

Svatej

Legenda
Je možné předem odhadnout oblast. A to zdůrazňuju "oblast" několika polí. Řekněme +-3pole kde se to zastaví. Jak, to si nechám pro sebe. Nepotřebuju aby mi sousedi z kola vyžírali odměny.;)
První den bylo na tabletu možné zastavit to přesně na požadované výhře, pokud člověk věděl jak. ;)
 
Alespoň ten odhad by byl fajn. V nejmenované konkurenční hře je kolo také a tam nějaký mechanismus funguje, takže to není úplně o náhodě, jako spíš postřehu a šikovnosti. Něco takového bych ocenil i tady, protože když hraju hru tak bych do ní taky rád nějak zasáhl. Fakt nevím, jestli vývojáři chtějí takovým eventem hráče spíš potěšit, nebo naštvat. U mě spolehlivé funguje to druhé. No tak jsem si postěžoval a zase jdu.
 

ronymaniak

Turista
Zdravim , mě teda přijde lepší postavit v řadě 4 paláce , do řady k nim (mezi ně) 3 východní věže, 2 západní , 3 opičí hřiště a 2 jezirka, cestu muzu dat jen krasne z jedne strany rovne a podle me usetrim i misto a vic bodu budu dostavat, nez postavit jen ty 2 palace a okolo hnat ty vychodni(zapadni) veze... Takto ziskam na 104 policek 23fb, kdezto z tech 2 palacu a vezi okolo mi to vychazi na 100 policek a zisk 18fb. A to nemluvim o tom ze tam musi byt cesta z obou stran a celkove i z tech vezi jak je to postavene tak to je celkem 19 budov potreba vytocit, kdezto z tech 4 palacu v rade staci 14 budov ;)
 

DeletedUser14550

Host
Zezačátku jsem byl schopen zastavit přesně na políčko co jsem potřeboval, vyzkoumal jsem to na jiné mapě kdy zastavit a potom na své hlavní mapě jsem vytáhl 2x 3 lístky a a tak na 75% jsem vytáhl co jsem chtěl a pak 2x 100 medajlí, což jsem neplánoval, ale radost to udělá. No a potom za 2 dny jsem si nasyslil body a jak už LordFrunDor psal bylo to už zastavení v rámci 3 políček náhodně. Asi byli nucení změnit strategii.
 

DeletedUser14274

Host
to by me teda opravdu zajimalo jak to delate protoze na compu sem na to teda nedosel,na mobu jde s koleckem pohybovat ,ale na compu jak ?
 

DeletedUser9906

Host
Existují jen dvě možnosti. Buď je šance vytočit zlatou odměnu enormně vysoká, nebo, a to spíš, hráči přišli na systém, protože to nebude náhoda, že vždycky na kole chybí zlatá a max 1-2 další ceny. Jinak tímhle rozdělováním cen to pěkně pohnojili.
 

DeletedUser14557

Host
@Qwertik
A co kdyby to bylo tím, že zlatá je tam jen jednou, zatímco ostatní musíš vytočit 4x, než odměna zmizne :)
U stříbrné dvakrát.
 

DeletedUser9906

Host
Chtěl sem tím říct, že zlatá je vytočená na 2. max na 3. pokus. Samozřejmě pokud za něco stojí, tj. studánka, svatyně.
 

DeletedUser5384

Host
njn,asi máš pravdu :D
Základní %možnost je u plného kola 11,1 na konkrétní možnost. Ovšem: Zatímco u živého kola štěstí třeba na pouti, kdy "náhoda" je vymezena fyzikálními veličinami( počáteční poloha,počáteční rychlost kola,tření) u AI kola je vše limitováno použitým výpočtem,tj. AI už při stisku myši "ví", kde se kolo zastaví. Tedy vše záleží na použitém algoritmu. AI neumí použít naprosto náhodný výběr,vše je počítáno a odvíjí se z nějaké proměnné,nejčastěji ze systémového času,kdy se dělením dostaneš ke konkrétnímu číslu,které je následně přiřazeno k určitému poli:) pokud použitý algoritmus je jednoduchý,pak lze odvodit výsledek. Z vlastního pozorování mi to připadá,že algoritmus použitý na kole štěstí není z nejsložitějších :D Aktuálně 4 studánky,které jsem chtěl + setové budovy,které jsem viděl a chyběly:D Ale samozřejmě i pár balastních cen typu zlaťáky :) když jsem to netrefil :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru