Diskuze k Forge Bowlu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Taky jsem ty úkoly projel nějak rychle.
První cast zahrady získána, stálo mě to zhruba 1500 míčů. Dohromady celá sada nic moc, nějaký ten bonus do útoku a obrany trochu zboží. Zbytek pro me nepotřebný. Když uz nic jiného tak aspoň dobře vypadá a v denních odměnách nic jiného zajímavého ani neni co bych potřeboval.
 
Ano je, představ si že by každý z 10 pokusů vyhrál například 8 svatyní. Pak by jim nikdo nekupoval diamanty. :D A kam bys všechny ty vyhrané užitečné věci stavěl? Možná máš nafukovací město, ale asi budeš jediný :D
Tak nemusí to být zrovna 80%. Ale pokud jsem tedka projel x stovek, abych získal jezírko a místo toho mi padla opětovně mnohokrát za sebou nenáviděná věž ,,vítězství" tak to bych nazval zcela nepokrytým výsměchem do obličeje. Alespoň doufám, že plátci mají trošku přátelštější algoritmus vyhazování cen, protože pak bych chápal třeba i to, že někdo vymění ledvinu za ájfoun, ale že si koupí diamanty do hry, která je sice celkově fajn, ale v eventu s ním zametá, to bych vnímal jako masochismus. Ale co už, některé zákonitosti se nemění a já se snad i na stará kolena přestanu rozčilovat, rozčilení si nechám na věci, které se dějí zřídka a nejsou součástí života tak pevnou, jako je ten výsměch při balancování cen, kdy všechny ostatní jsou naprosto skvělé a je fuk která, jen ta nejhorší, je prostě...bezcenná, zbytečná tady by se našlo adjektiv s negativním zabarvením. Každopádně hráč je za vynaložení herní měny ať už to jsou hvězdičky, míče nebo cokoliv v těchto případech spíše potměšile trestán, než odměněn. Ale asi to tak má být, nemají být spokojeni všichni, má být naprostá euforie na straně jedné a frustrace na straně druhé. Nevím...kdyby tam místo nesmyslů typu té věže dali 20 vojenských jednotek, tak sice bych si řekl, že jsem nezískal tu vymazlenou budovu, ale jednotky jsou super.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
A co teprve Tváře starověku a Obřadní oheň v expedici... stejný případ - jen balast, aby toho byl inventář plný. :)
 
Jsme na tom úplně stejně, dojíždím jen na s6 jinak na Arvahalu a East Nagachu mám splněno. Alespon v tomhle ohledu spokojenost :).
 

DeletedUser5384

Host
Jen nechápu,o jakých 30 úkolech mluvíte:) Jsem na obou světech 33/50 :)
 

DeletedUser12887

Host
někteří to zvládli už první den všechno, americko čínsko německou důmyslností si připravili všechno tak, aby pak mohli čekat 18 dní na denní úkoly :-|D
 

DeletedUser5384

Host
Petře,zase mimo,nečekáš žádných 18 dní na další,normálně pokračuješ co den, to úkol, jen máš dřív splněno komplet :)
Mimochodem, nevím,jak u ostatních,zadání úkolů nesháním,přesto jsem to měl v průběhu 2. dne splněno taky :D Jedinej delší zásek jsem měl u těch 4hodinovejch výrob :)

Skiper: Dík za info :) To ale vím,jen jsem poukázal na chybu v počtu, 32 najednou není stejné jako 30 najednou :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Přesně tak to podle mě Petr myslel, zbytek eventu čekat na úkoly, až se budou postupně jeden po druhém objevovat. No já se zasmál, dobře to vystihl. :D
Tak já ty úkoly poměrně flákal a dělám už 20. úkol. :)
 

Dědeq

Znalec
Jo, taky jsem tu pivojovu poznámku pochopil až napodruhé :)
Ale i když jsem to nijak nehrotil a nepřipravoval předem, od středeční půlnoci už taky jedu co den, to úkol, a musím říct, že pro mě osobně je to úleva. Jeden úkol denně se plní prakticky sám, a jelikož jsem gambler, tak mám prostě klid, když to stejně nejde uspěchat :)
 

DeletedUser5384

Host
Dan: njn,já jsem tak zvyklej na ty jeho popůlnoční proslovy, že jsem nezapátral hlouběji :D Moje chyba :)
 

DeletedUser12887

Host
já přemýšlel jak hrát s brazílií fotbal ten taky neumím

to se týhle části hry netýkalo vůbec, se omlouvám
 

Haspro.TR

Turista
Dobrý den, dnes jsem ve Forge Bowlu 2019 měl dle nabídky získat vylepšení Věže vítězství, ale dostal jsem Věž vítězství úrovně 1. Asi je někde chyba, může se na to někdo podívat?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A víš jistě že v nabídce hráče, kterého sis zrovna vybral, nebyla jako cena i samotná Věž vítězství, kterou si vyhrál?
 

Thesseus

Znalec
Vím, že jsem mnohokrát hanil vývojáře ale nečekal jsem že naprogramují na vymýšlení úkolů ForgeBota a daj mu za trest do databáze jen tři parametry: Vyrob; Xhodinovou; Xkrát
Prosím o návrat lidí do FoE.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru