Diskuze k Forge Bowlu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
je to založené vyloženě na náhodě.
Jsou eventy kdy někteří zvládnou celou odměnu i s rezervou bez dia a pak jsou lidé kteří mají tzv. smůlu a nedaří se jim v pořízování a uteče jim to třeba o kousek.
Ale zpátky k věci sochu kolose lze získat bez dia s trochou štěstí. jen ve výsledkové tabuli musíte být na pozicích kde je vylepšení sochy.
 

DeletedUser12887

Host
Tak snad budu dost aktivní abych to nějak uplacal stačí asi třetí místo a v nejhorším to dokoupim a ten starej Tholos teda můžu rovnou z inventáře vyhodit teda, to jsem tušil takže už jsem do toho diamanty pak nedával.

Diskobolos byla dříve diskotéka takže aspoň vědět že disk a bolos je něco jinyho i když opacne nebo špatně je lepší, než nevědět vůbec nic.
Až tak komplexně a historicky jsem tu debatu nevedl. Socha mi připadá jako Říman a asi je to řek nakonec a má v ruce pochodeň.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11597

Host
no od toho beta je... odzkouset ze to lze splnit :) a pak upravit tak aby normalni hrac nemusel diamantovat :)
... ja nevim budto ses nejvetsi smolar nebo fakt delas neco spatne.. i ty svičky tam byl faktor nahody minimalni :) vzhledem k poctu zapaleni ve vysledku musel mit kazdy 2 sirky v prumeru :) % jsou % ...
... ja treba z lonska taky nemam tholos na 10 ale na 8 ale zajimaly mě nejake utocne budouvy co jsem vytocil 4x...
jestli to bude letos nastavene podobne tak se muze stat ze kdo bude tocit tu novou sadu tak nezvladne max. tu hlavni budovu ... ale to nevim...
 

DeletedUser11597

Host
No tak já zase tak dlouho nehraju, ale takový event jsem zažil. Například nemám ani v jednom městě nelosnutelný mostek na max, ani pilíř hrdinů. Nejméně u jednoho, možná dvou dalších eventů (už ale nevím, které to byly) jsem vrazil dia do losů, abych plnou výhru získal. Obecně tam, kde hraje roli náhoda, je to prostě... jak jinak, náhoda.
... ale rozumime si, ze kdyz chces jet v jakemkoliv eventu na max, tak se nesnazis vyhrat jinou cenu napr. svatyne, studny a tak...
pokud ano tak se samozrejme na max. nedostanes :)
 

DeletedUser15189

Host
Další Antické budovy do mého města doby železné. Snad dám kolos na max. úroveň a získám celou zahradu. Už se těším. Do boje (fodbalového)!
 

DeletedUser16245

Host
Superr evety pořád to mám rád.

hraji to skoro rok a za každý event jsem rád a baví mě to a těším se vždy na další. Je dobré získat nějakou budovu co dává body a i jiné výhody. Nemám problém s plněním úkolů a vždy každý event dotáhnu do konce. Takže za mě ať je více takových eventů aspoň to více baví.
 

DeletedUser13620

Host
Potvrzuji - na betě v původním nastavení bylo bez dia max možné získat tak 8 level. Po upravě jsem dal 9 level a 10 padnul z ligy. Jenže je otázka jak to bude na live. Do ligy se bude počítat víc hráčů, na druhou stranu nastavení na live může vyjít tak, že to výjde i bez ligy. Loňský tholos jsem nedal na 5 městech ani jednou na max. kamarád na jednom městě dal max a ještě mu jedno vylepšení zbylo, takže jako vždy innoprocenta :-D
Taktiku volil každý trochu jinou , mě se osvědčilo jet na dýlku ne na procenta, kromě dní kdy tam byla zahrada, to jsem jel na procenta. Classical garden pool ( nevím jak to nazvou v češtině - prostě ta největší - 4x2 ) tu to chce mít 2x celý set potom dává 10% k útoku a 8% k obraně.
 

DeletedUser11843

Host
Na Betě jsem splnila všechny úkoly, každý den se přihlásila do hry, aby mi neutekl ani jeden míč a dostala jsem se na osmou úroveň. Musela bych utratit minimálně 2.000 diamantů, možná až 3.000, abych se dostala na desítku. Nedělám si sebemenší iluze, že tady by to šlo bez diamantů.
 

DeletedUser14051

Host
Ahoj, souhlas s Eclair, taky se mi bez dia nepodařilo sochu dostat na 10 level s každodenním přihlášením ;). Tak třeba na live ještě upravili množství míčů, uvidí se :).
 

Dědeq

Znalec
kdyz chces jet v jakemkoliv eventu na max, tak se nesnazis vyhrat jinou cenu napr. svatyne, studny a tak...
Jo, studny nestavím a svatyní mám pár v invu, na tyhle budovy nejedu. Ale ne každý event dává jako denní speciál upgrady.
vzhledem k poctu zapaleni ve vysledku musel mit kazdy 2 sirky v prumeru :) % jsou % ...
Shodou okolností jsem si asi dva stromy za sebou spočítal, a vycházelo mi, jestli si dobře vzpomínám, 1,78 svíček na sirku, +/- jedna setina :)
Loňský tholos jsem nedal na 5 městech ani jednou na max. kamarád na jednom městě dal max a ještě mu jedno vylepšení zbylo, takže jako vždy innoprocenta :-D
Jo, ve městě, kde jsem event jel (chtělo to mapu, a tu v druhým městě nejedu), mi zbyla dvě vylepšení tholu v inventáři.
 

DeletedUser5384

Host
100 % souhlas s těmi procenty, nesouhlas s tím propočtem na hráče, to je moc malý vzorek k výpočtu. Pokud bys vzal průměr hráčů FoE,pak možná,ale mezi hráči budou rozdíly. Nejsem takový systematik,abych si psal jednotlivá škrtnutí :D, ale viděl jsem rozdíl na mých dvou hraných městech. Pokud bys měl pravdu,musel bych skončit se stejným výsledkem :) V praxi jsem byl o 2 stromy od sebe.
 

DeletedUser16179

Host
Je důležité plnit ukoly ráno kdy máte hotovou výrobu, čekají vás mince na vyzvednutí a máte plný počet, dále je potřeba mít prostor k manipulaci a stavbě budov, nějaké jednotky na obsazování uzemí atd. Třeba předvídat, já jsem začal hrát někdy v květnu, Tholos dal na 6 uroveň, pak mám Pirátskou loď, kostel, a mlýn.
 

zderos

Komentátor
Na betě dostal každý hráč asi týden po skončení Eventu 2x vylepšení úplně zadarmo, jak to bude tady?
 
Hlavní odměny celkem fajn, skladba úkolů (když pominu častou samoúčelnost) je relativně v pohodě, co mě dost vadí jsou ceny. Pokud dám 100 míčů a tři ceny jsou tam fakt skvělé a vedle toho věž ,,vítězství" tak to fakt zamrzí. Fakt nevím, jestli je taková nevyváženost skutečně potřeba.
 
hraju to uz nejaky patek a nezazil jsem event kdy by byl problem ziskat max. vylepsení, celou sadu budov atd... bez pouzití dia.. naopak vzdy je jeste rezerva ze ti nejake navyseni zustane...
Byl problém u Velkého mostu. Nemám nikdy problém splnit cokoliv bez diamantů a většinou mezi prvníma. Ale most se jim vyloženě nepovedl. Dostal jsem ho jen na lvl 3, ale zato jsem mnohokrát vyhrál všechny odměny, u kterých byla menší pravděpodobnost na získání. Útočiště šampiona mám z toho eventu asi 15x. A rozhodně nebylo málo hráčů, kteří to měli podobně.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru