Nedávný obsah od Trolan

  1. Směnárna Velké letní soutěže

    250bodů na 100fb
  2. Diskuze Velké letní soutěže

    Mám výtku k zadání prvního kola. Zadání je sestavit budovy tak, aby plocha byla co nejmenší. Ale pak v ukázce hodnocení řeknete, že řešení za max počet bodů je 8x8 a ten kdo najde řešení 7x8 (které je menší plocha) získá menší počet bodů.
  3. Diskuze k soutěži Triatlon

    Hmm... soutěž velmi pěkná, hledání odpovědí na otázky mě opravdu bavilo. ale je pravda že systém odměňování je dost naprd... Ve finále totiž je úplně jedno, že jsem měl vše správně, o tom kdo vyhraje rozhoduje tipovací otázka, takže vlastně loterie... Mohla by být alespoň cena útěchy pro všechny...
  4. Diskuze k soutěži Triatlon

    Kdy bude vyhodnocení a zveřejnění správných odpovědí?
  5. Prometheium a Orichalkum

    no ještě se děsím toho jak v další době vymyslí třetí přístav a další surku tohoto typu :D
  6. Různé nápady, návrhy a chyby

    ad 3 - pokud bojuješ (ty) tak většinou útočíš pořád na jedno políčko ne? takže pokud jsi jednou v něm tak bys v něm mohl zůstat. jestli chceš změnit cíl útoku pak zavřít okno a najít si jiné je to nejmenší :-) Ale jinak díky za odpověd
  7. Prometheium a Orichalkum

    ad petrpivoj - jo no. to si taky říkám že je největší problém pro odstranění. Jediná možnost kompenzace je asi jednoduché ,, vrácení´´ surek.
  8. Různé nápady, návrhy a chyby

    Pár poznatků a postřehů ke hře co jsem si za posledních pár měsíců zapsal. Tak bych rád i názory a poznámky ostatních hráčů. NÁPADY/NÁVRHY NA ZLEPŠENÍ 1. Možnost dávat více balíčků FB naráz do VB + možnost dávat konkrétní počet FB z lišty (tj. né jen 1fb a nebo vše). Klikat někomu 2k FB do...
  9. Prometheium a Orichalkum

    Prometheium a Orichalkum. Zajímavý nápad, ale má značné (negativní?) dopady. Jako hlavní je plošný nedostatek surovin z ledovky a budoucnosti. Prakticky nikdo nemá nazbyt, protože všichni jí sami potřebují ve stovkách pro přístavy. Což přímo znamená raketový vzestup cen (za FB) který už...
  10. Seřazení jednotek a neužité FP body v VB

    jo, moje chyba :-)
  11. Možnost mazání v seznamu velkolepek

    Pro, Já těhle 1fb investic mám cca 5 stránek z dob kdy jsem začínal. a dost mě tam otravují
  12. Seřazení jednotek a neužité FP body v VB

    emh, sice jsem nečetl podrobně celé... ale jak vlákno o 4. kole expedic souvisí s řazením jednotek v přehledu armády, nebo s investovanými FB u neaktivních hráčů? :-)
  13. Budovatelský mód (PŘEDÁNO)

    PRO. V extrémním pojetí pro někoho kdo je (krátkodobě/dlouhodobě) na slabém internetovém připojené by takový formát mohl dokonce vyhovovat i stabilně kvůli plynulosti hry. Byť ochudit se o grafiku znamená ochudit se dost o požitek z hry * rozlišil bych typy budov barevně - například dílny modře...
  14. sabotáž

    pro. ikdyž na druhou stranu kdo rabuje, tak rabuje pro zboží/FB. pár kladívek a mincí ho většinou nezajímá :-) takže mu to bude často ukazovat že lze rabovat, ale nic co on by rád raboval. ale pořád to je celkem dobrý nápad
  15. Posunutí přátel na začátek po odebrání z přátel

    Popis chyby: Při odebrání někoho z přátel, nebo zrušení nabídky k přátelství se po následné libovolné akci (motivace, nebo posunutí kolonky) kolonka přátel posune na prvních 5 přátel, a je nutno proklikávat k místu kde jsem zrovna byl. Vůbec nechápu, proč je to takto nastavené. Jedná se o...
Nahoru