Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze o aktualizaci 1.175

    Při překliknutí na jiné okno ve windows a po návratu zpět to zamrzne a je potřeba refresh. To před aktualizací nedělalo.
  2. Diskuze k historickému okénku: Čingischán

    Už 10. října se můžete těšit na nové historické okénko. Super, tak teď už víme od kdy se můžeme těšit, ale ještě by to chtělo napsat kdy event začne. Krom toho někteří se těšili už včera a to by se mělo přísně potrestat.
  3. Diskuze k Jarní události 2018

    Dík to je přesně co jsem hledal.
  4. Diskuze k Jarní události 2018

    Zdravím, nevíte někdo kde najdu info co které updaty dělají? Bukaj psal:Taky nějaká šikovná hlava vymyslela přehledné okno všech budov a jejich úrovní, kdy si člověk může snadno porovnat co ty budovy na které úrovni dělají, aniž by to musel jednotlivě hledat na wiki. Pěkná uživatelská funkce...
  5. Diskuze k Přílohám obchodních nabídek

    Jako dobrý, ale spíše bych uvítal předvolené tlačítko na 10, 50 a 100 kusů aby to tam člověk nemusel stále vypisovat. Určitě by to nebylo složité tam přidat když jsou tam tlačítka na plus a mínus zboží.
  6. Diskuze k aktualizaci 1.109

    Nefungovalo mi to, už je to v poho, díky. Ještě to ale chtělo až dojdou body v inventáři aby to bralo ze zlata, když kupuješ za zlato 200 bodů tak musíš stejně po jednom a jestli se nepletu ta do lišty jich víc jak deset koupit nejde.
  7. Diskuze k aktualizaci 1.96

    Zdárek, rabování je po aktualizaci hrozně zpomalený.
  8. Diskuze k aktualizaci 1.96

    Jsi-li velkým bojovníkem, který dokáže porazit celé sousedství, je tento Úspěch tvůj. Celé sousedství neporazím, protože bych musel některé vyházet z přátel .... Každopádně díky za vysvětlení.
  9. Diskuze k aktualizaci 1.96

    Ví někdo jaký jsou kriteria pro získání toho Babinskýho? Stačí vysmahnout sousedy u kterých to jde, nebo je potřeba vysmahnout všechny? Tedy i ty u kterých to nejde?
  10. Diskuze k aktualizaci 1.91

    Mám pocit že už je to upravený, teď mi to ukazuje hodiny už i u plné krčmy. Ještě před dvěma hodinami to stoprocentně nebylo. Jestli to tahle bude fungovat taj by to mělo být super. Asi to je tak jak píšeš, po lognutí to ukazuje správně ale pak se to neaktualizuje a je potřeba refresh.
  11. Diskuze k aktualizaci 1.91

    Novinka je to určitě skvělá. Nicméně nefunguje úplně dobře. Pokud je v krčmě plno tak tak to ukáže židli bez hodin a vy stejně musíte chodit znovu a znovu. Potom ta věta v popisu: Ikona nad tlačítkem „Pomoc“ vám řekne, zda se zrovna můžete, nebo nemůžete posadit. je nepřesná protože se posadit...
  12. zase sousedi

    Odpověď na svou otázku už jsem dostal. Děkuji carameels za vysvětlení. Jelikož již není důvod zde v diskuzi pokračovat můžete zamknout. Přeji hezký večer a hezkou hru, Coudy.
  13. zase sousedi

    To jsi možná viděl v mém příspěvku zase nějaký vulgarismus ne? .. Nevím jak ti pomoci, možná brýle by bodli. Jinak pročítal jsem ten link, píše se tam že se sousedi rozdělují podle postupu ve hře, podle aktivity nebo podle toho kdy začali. Nic z toho se neslučuje s mým případem, takže otázka...
  14. zase sousedi

    Ahoj, ne nepřijde mi to urážlivé, protože by to bylo jediné vysvětlení proč tak hezká hra má tak demotivující systém rozdělování sousedů. (už několik let) Hned pod tímto příspěvkem je další téma sousedé kde se Lord vysmívá ostatním že jemu se to ještě nestalo, což bych nevěděl kdybych to nečetl...
  15. zase sousedi

    Ve svém textu jsem nepoužil jediný vulgarismus a ani jsem nikoho neurazil, jen jsem se upřímně a seriozně ptal. Možná by sis měl pečlivě přečíst to co komentuješ. (Pokud to nezvládneš sám tak někoho popros, dneska už umí číst i policajti) Forum, jsem pročítal bedlivě, hodně lidí si na to...
  16. zase sousedi

    Jsem v době pokroku, mám 76 sousedů z doby ledové ... Zajímalo by mne jestli je to normální? Děkuji za odpověď, Coudy
  17. Diskuze k Podzimní události

    Každý den je systémem vybrán jeden předmět z každého koše. Pokud si chcete takto vybraný předmět směnit za jablka, musíte ho nejdříve vyhmátnout z košíku. Jakmile jej takto zpřístupníte, můžete si daný předmět za jablka pořídit kolikrát jen chcete. Jo je tam napsáno že je to z koše ... tam...
  18. Diskuze k Podzimní události

    Díky moc za radu, takhle nějak jsem to pochopil. Problém je že ta ikona tam není. !!! Jsem si jistý že jsem vytáhnul dneska studánku, hned jsem jí postavil. Další koupit nejde. Takže chyba je asi jinde .... nějaký nápad proč tam ikona není? Má s tím někdo podobnou zkušenost?
  19. Diskuze k Podzimní události

    Zdravím, rád bych se zeptal jak se dá premiová budova koupit za jablka??? Vytáhl jsem jí z košíku ale nenašel jsem žádnou ikonku jak koupit další. Za 10h to zmizí, díky za odpověď pokud by někdo věděl.
Nahoru