Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
coudycz: Zdravím, pokud jsi si z košíku vytáhnul budovu, která je aktuálně ke koupi za jablka, odemkne se ti automaticky tato funkce pod tím kterým košíkem. vypadá to takto:
Fmy7.png
 

Coudycz

Nováček
Díky moc za radu, takhle nějak jsem to pochopil. Problém je že ta ikona tam není. !!!
Jsem si jistý že jsem vytáhnul dneska studánku, hned jsem jí postavil. Další koupit nejde.
Takže chyba je asi jinde .... nějaký nápad proč tam ikona není? Má s tím někdo podobnou zkušenost?
 

Coudycz

Nováček
Každý den je systémem vybrán jeden předmět z každého koše. Pokud si chcete takto vybraný předmět směnit za jablka, musíte ho nejdříve vyhmátnout z košíku. Jakmile jej takto zpřístupníte, můžete si daný předmět za jablka pořídit kolikrát jen chcete.

Jo je tam napsáno že je to z koše ... tam studánka opravdu není, v tom případě nechápu proč tam studánka je, když se jasně píše že je vybrán předmět z koše? Je to pěkně blbě napsaný ...

V každém případě děkuji za rady.
 

DeletedUser12887

Host
Ty předměty co jsou pod zámkem se dají pokud se podaří ten zámek odemknout pak mozne nakoupit neomezeně jsou li jablka.. specialka je trochu něco jiného jako těžko to vysvětlit ještě lépe.
Po dobu 24 hodin od zavedení této odměny do košíku...
 

DeletedUser11297

Host
Tak jsem právě zjistil, jak vytrolit vyčuraného člověka. Když jsem dnes viděl, že je v koši studánka a možnost přímého nákupu svatyně, věděl jsem, že si objednám dia. Ale říkal jsem si, že trochu podojím Inno, protože vím, že pravidelně v sobotu ve 12 spouštějí akci. A taky že jo. Tak jsem si objednal, dostal jablka zdarma a byl vysmátý. No a teď přijdu domů a ti jidášové mi dali akci na +40% dia k objednávce. :oops::mad::D:D ffs
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13836

Host
Zdravím jsem tady nová a moc nevím jak to funguje ale potřebuju poradit jak prozkoumat provincii když nemám co prozkoumávat protože na mapě mám vše zelený moc díky za radu
 

DeletedUser5384

Host
Zdar,mám dotaz a poddotaz: Pokud je splněn cíl sousedství,tak mi na účet přiskočí náhodná z toho seznamu,nebo všechny?
Ať je to tak,nebo tak,proč se o splnění cíle sousedství nepíše v radniční drbně podobně jako v jiných eventech?
 

DeletedUser13836

Host
Já jsem nová jenom na fóru,ale jinak už jsem v současnosti.Lodė tam jsou dvě kontinenty na mapě tři ale jenom zelený
 

DeletedUser12887

Host
zdravím a jsem rád že jseš nová a ptáš se, co přesně potřebuješ vědět ?
 

DeletedUser11964

Host
je někde srozumitelně vysvětlen princip dole uvedeného "dostupné za"?
odpočítávají se tam 2 ceny a potom jsou dostupné kde?
v těch balících jsou přeci pořád...
Pochopil jsem jakýsi náznak, že v případě vyhry takové právě aktuální ceny se tato cena dá ještě kopit...?
Kde, jak? na co se klikne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru