Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12151

Host
Arthoris: Sákra:(

Hodnocení eventu od 1 do 5(nejhorší) : za 5
Ne vážně, tak já dělám rok a půl všecko možný nemožný i polomožný abych získal každou dotupnou svatyni, o velkých eventech sem tam pustím prachy a za těch 18 měsíců získám 95 svatyň. Pak si přijde nějakej takovej lehce aktivní brouk pytlík a za jeden event udělá bez placení 20-25 svatyní. Vim minimálně o 3 takovýchto lidech... (a o jednom co udělal 30)
Víte... tenhle event hrozně snížil cenu a raritnost svatyně znalostí a studánky. :( Nevím jak vy, mě se to do krámu nehodí! A pěkně mě tím v Innu na..krkly.

mas jich 95 a ten co neplatil jen 30,takze porad jich mas o dost vic, tak proc si stezujes? :D
 

DeletedUser2298

Host
A to je to co jsem psal o stránku dřív.. :p Dřív když byla z něčeho odměnou Svatyně.. Studánka.. tak si toho člověk považoval... ale pokud jich bez námahy dostaneš 10 naráz... tak to strašně devalvuje hodnotu a tu náročnost pro získání.. a to není dobře - kazí to obecně hru... Některé budovy mají být prostě speciální.. a vzácné.. a ne "rohlík v krámu"
 

DeletedUser11823

Host
Pokud si někdo stěžuje, že má moc svatyň, doporučuji navštívit město hráče "riciric" na East-Nagachu... Jen podotknu, že tohle množství svatyň tam má už od Velikonoc, tedy z doby, kdy E existovalo půl roku :(

Ale abych nebyl off-topic, mně se event celkem líbil nápadem (sběr jablek okolo města - získaných náhodně z motivací), trochu návrat k dobrým velikonocům (odpadla nutnost mít ve městě tisíce dekorací, nutnost pravidelně dávat ručně vejce; ztratila se možnost vybrat "komu" jablka/vejce dám), ale jediné odměny "košíky", nenadchly :(
 

Kayro

Znalec
Ten loterijni system v eventu je proste spatny.Moznost odemknout a koupit si prakticky libovolne mnozstvi je taky spatna ale v tom vidim jasny zamer vydelat na prodeji jablek za diamanty i za cenu devalvace svatyn a studanek.Proste po nas potopa hlavne ze vydelame.Takove jednani bych cekal tesne pred tim nez "zavrou kram" ale k tomu se snad zatim nechystaji.
 
Naposledy upraveno:

peepee77

Veterán
Tak samozřejmě že ten event byl udělanej pro maximální zisk. Krom toho, že jabka za diamanty mi přišly pěkně předražený tak včera jako speciálka skočila studánka a k odemčení a koupi byl strážní oheň a svatyně znalostí a pokud se nepletu tak to bylo mimo pořadí. A aby toho nebylo málo tak o půlnoci se odměny nezměnily takže jasnej signál. Lidi event končí tak tady máte ceny o který je nejvíc zájem a kupte si jablíčka, kupte, INNO si potřebuje nahrábnout.
Jinak mě se event celkem líbil....tolik motivujících sousedů jsem dlouho neviděl :D A dokonce i některý cecny co jsem si chtěl vytáhnout vyšly takže za mě + :)
 

DeletedUser3817

Host
Tak za já: Event jako celek fajn. ALE (vždycky je nějaké to "ALE"):
Podstatně ho srazila ta inflace mimořádných budov (studánka, svatyně, oheň - viz .judaspriest.cz, Kayro, LordFrunDor).
Nedávno jsem tu psal o inflaci plánků a diamantů, potažmo o snižování již tak směšně nízké obtížnosti. Nemám ve zvyku vyhrožovat odchodem ze hry. Nejasně tuším, že pachatelům hry je to dokonale egál, neb za hru nehodlám platit naší natvrdlou měnou, ani ničím jiným. Ale díky té obtížnosti pro průměrně inteligentního šimpanze mě hra přestává pomalu, ale jistě, bavit.
A to je škoda. Takhle zabít obrovský potenciál, který hra má, to by mělo být trestné.
HOWGH!
 

Svatej

Legenda
Pokud si někdo stěžuje, že má moc svatyň, doporučuji navštívit město hráče "riciric" na East-Nagachu... Jen podotknu, že tohle množství svatyň tam má už od Velikonoc, tedy z doby, kdy E existovalo půl roku :(

Ale abych nebyl off-topic, mně se event celkem líbil nápadem (sběr jablek okolo města - získaných náhodně z motivací), trochu návrat k dobrým velikonocům (odpadla nutnost mít ve městě tisíce dekorací, nutnost pravidelně dávat ručně vejce; ztratila se možnost vybrat "komu" jablka/vejce dám), ale jediné odměny "košíky", nenadchly :(
RicRice jsem viděl, na E mám farmu :) musím ale říct že ten člověk to s placením rozjel :) Oproti mě cc tisícinásobně :D

Ten loterijni system v eventu je proste spatny.Moznost odemknout a koupit si prakticky libovolne mnozstvi je taky spatne ale v tom vidim jasny zamer vydelat na prodeji jablek za diamanty i za cenu devalvace svatyn a studanek.Proste po nas potopa hlavne ze vydelame.Takove jednani bych cekal tesne pred tim nez "zavrou kram" ale k tomu se snad zatim nechystaji.

Tak oni ten krám v podstatě zavírají - hra jako taková je u konce výzkumu, protahují ji jak to jen jde, ale viděl bych to tak, že vývoj FoE se bude posunovat do pozadí a do popředí jako primární ziskovou hru budou posunovat buďto grepolis nebo elvenar, spíše elvenar. O.-
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2298

Host
OFF TOPIC - na Elvenar bych moc nesázel.. to je celkem chcíplý a nedodělaný kůň... a de facto velmi nepovedená kopie FoE a v poslední aktualizaci naprosto zmr**** boje s jednotkama na mapě a od jistých ( 200+ , možná i méně) provincií je nereálné bojovat a musíš jen nakupovat za suroviny..
 

DeletedUser11297

Host
Elvenar jsem zkoušel hrát tak týden a pak to musel zabalit. Tak znuděný jsem snad v životě nebyl. Je ale pravda, že to bylo v době, kdy jsem ve FoE bojoval ostošest a tak mi spíše stavitelský a přátelský Elvenar vůbec nevyhovoval. Ovšem zkoušet, zda se něco změnilo, nebudu, stačí mi jedna hra a jeden svět.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru