Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7728

Host
Včera ráno po 10*dnech JABKoBRANÍ jsem očesal dva 50*jabkové koše!!!
Díky Bože (nebo IG), že jsi ocenil moji víru v existenci tohoto zázraku!! Budu věřit dále v možnost jeho zjevení!! Prosím o míň "7" nebo je to Boží trest?!?! ;)
 

DeletedUser13041

Host
Já jsem eventem znechucen a zhnusen. Chtěl jsem od eventu jen studánku znalostí - drop na ní je 5 procent, utratil jsem skoro 5000 jablek, kvůli kterým si przním friendlist a denně motivuju asi 200 lidí, nepadl ani jednou, tedy nelze vybrat opětovně ani z uzamčených polí speciálních odměn, zatímco jiný lucker, který se i třebas méně snažil, chytil svatyni znalostí na poprvé a deset dalších si prostě koupil po 250 jablek za kus. Pro někoho nic, pro jiného po desítkách klidně... Děkuju, za milion plánků na observatoře, které ve zdraví užiju, zvláště v době ledové, zboží, kterého mám jen asi sto milionů a podobně. Příště zaveďte rovnu sportku, ať z eventu něco má opravdu jen pár šťastlivců.

Druhá zhovadilost je plošné udělování strážních ohňů všem. Tam jsou najednou štědrý, pokud jde o posilování obrany i u třeba prakticky nehrajících, nebo méně schopných hráčů, kteří pro to nemusí hnout prstem a kterým odměnu získají ti aktivní...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Nějak nechápu, proč srovnáváš neschopnost chytit denní odměnu, kterou nelze kupovat s kupovatelnou odměnou v košíku...?
BTW: Ohně byly snad ve všech velkých eventech od doby kdy je zavedly (Velikonoce 2014 myslím) a Jejich cena v eventech se ZVYŠUJE.(v přepočtu na cenu diamantů za kus) Tudíž také nechápu na co si v tomhle směru stěžuješ O.-
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5384

Host
Jestli přede mnou někdo řekne,že sedmička je šťastný číslo,namouduši utluču ho síťovkou se sedmi jabkama :D

petrpivoj: nad džbánem máš stav,kolik je aktuální stav a kolik zbývá do plnejch. I s pětkou z počtů by ti mělo být jasný,že čím menší je to první číslo proti tomu druhýmu, tím dýl bude trvat,než se napiješ :D
 

DeletedUser13041

Host
Nějak nechápu, proč srovnáváš neschopnost chytit denní odměnu, kterou nelze kupovat s kupovatelnou odměnou v košíku...?.
... Mno, kdybys ses pro jednou nesnažil zuby nehty svými výlevy chránit inno, vývojáře, nebo nejčastěji moderátory tady, tak by ses třeba nad svou odpovědí alespoň jednou zamyslel...
Pokud ti nespadne odměna z košíku s tou pěti procentní šancí, nedostaneš nic ani z kupovatelných odměn z košíku za jablka... Tedy nepadne-li mi svatyně (a za 5000 jablek nepadla), nekoupím si žádnou, padne-li luckerovi hned, nakoupí jich desítky, tak jako se to děje. Rozčilený jsem z toho, že eventy začínají být jen pouhá loterie odměňující ne na základě aktivity, snahy, jakýchkoliv schopností hráče, ale pouze na hod kostkou. Obyčejný kasíno nebo sazka a že není na hráči jakýmkoliv způsobem tento fakt ovlivnit
 

trojan1673

Veterán
Já odemkla svatyni na 27 pokus a jablek mi pak už moc nezbylo. Za plánky na observatoř také děkuji, dostala jsem jich nepočítaně, mnoho zásob i peněz. Čekala jsem tedy alespoň tu vymoženost uložení do inventáře, ale ani ta mi nepadla. Patřím k těm co nemají štěstí co se eventů týče. Proto jsem vděčná za ty kde to není o náhodě, ale o plnění úkolů s nějakou tou cenou na konci.
 

DeletedUser13041

Host
Přesně tak... A nemusí padnout ani na ten 95 pokus... Zatímco někomu padne na desátý a zbytek eventu z toho těží. Tedy z mého pohledu značně nerovný event. A rovněž soudím, že nad tímhle aspektem se nikdo nezamyslel a že asi zatraceně měl..

Ještě bych chápal, kdyby nebyla možnost nakupovat už odemčenou odměnu do nekonečna, ale všichni rovnou šanci na každý košík těch pět procent. Prosim. Ale že někdo má kliku, odemkne a pak docela zalevno nakupuje po desítkách a druhej prostě nehodí tu startovní pomyslnou šestku v tomhle člověče nezlob se ... (ne šestku.... pět čísel na stohranné kostce), to je docela velká blbost. Nebo kdyby teda když už, tak alespoň kdyby byla varianta -nedáš na 30 pokusů, odemkne se samo, abys aspoň něco měl. Ale takhle je vidět, že se nad tím prostě nikdo nijak ani nezamyslel a prostě chtěl udělat jen nějakej-jakejkoliv- další event.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Ale takhle je vidět, že se nad tím prostě nikdo nijak ani nezamyslel a prostě chtěl udělat jen nějakej-jakejkoliv- další event.

Nikdo tě ten event nenutí hrát když se ti tak nelíbí. Můžeš si počkat na nějakej jinej ve kterým ty svatyně budou určitě taky. Každej nedostane to co chce. Já v pondělí chtěl plánky na Oranžerii a až jsem utratil jabka tak jsem přišel na to, že jsem je získat nemohl protože je vydání odložený. No taky jsem se z toho neposisi. Moje chyba, měl jsem si to ověřit, prostě mě to nenapadlo.
Ano tehnhle event je o štěstí a náhodě. Ano, není to pro všechny stejný, někdo má aktivnější sousedy co motivují denně, někdo má sousedy co na to kašlou a tak má i míň jabloní který taky padaj zcela náhodně a to z nich ještě vytahá jabka po sedmi a má úplný prd.
Všichni se z toho zblázněte. Tak nebudeme nový eventy dělat vůbec. Zůstanemu u vánočního, valentýnskýho, letního a tím to ukončíme, to bude nejlepší ne? Asi to napíšu přímo do německa ať to pro CZ servery úplně utnou.
 

zelvanator

Psavec
Měl jsem kliku, vytáhnul jsem si svatyni na poprvý... Nicméně zase v jiných eventech jsem tolik štěstí neměl, tak se mi to teď vynahradilo.
Když jsem začínal hrát, byly 2-3 eventy za rok, postupně se to navyšuje a máte čím dál tím větší šanci získat bonusový budovy. Ale stejně se zase najdou tací, co si prostě budou stěžovat, že teď zrovna nic nedostali... No tak dostanete příště. Aspoň eventy jsou a možnost získat bonusovky je :)
Lorde co se týká těch strážních ohňů, dost se jich dá získat i v expedici, takže to že se zdražili při eventech nehraje žádnou roli (vždycky nějakej získáš aniž bys chtěl). Proto taky zavedli oranžérii, aby trochu ulehčili v PvP bojích, když už hodně hráčů má stovky % obrany. Bohužel nechápu, proč bonus kritiku je jen pro jednotky stejného věku, logicky by to mělo platit i pro jednotky z vyšších dob, než je ta, se kterou se útočí. Snad to ještě předělaj...
 

DeletedUser13041

Host
Souhlasím s Trojanem, to je přesně to, o čem tu mluvím... A jsem rád, že to někdo chápe. Byla moje chyba snažit se tu někomu vysvětlovat procentama, né každy je umí... S peepee77 se nebudu hádat ani půl minuty a nechám to na něm samotným. :D
 

DeletedUser9906

Host
Mě spíš štve, že při oznámení té radostné noviny, jak moooc vylepšili odměny nám zapomněli říct, že zároveň změnili pravděpodobnost padnutí většího počtu jablek. Já jsem od té doby 50 neviděl a to prosím na čtyřech světech. Předtím to bylo 20, 50 co chvíli. Asi nás fakt mají za pitomce.
 

peepee77

Veterán
Můj ODHAD je, že původně to bylo nějak takhle
7 jablek 40%
10 jablek 30%
20 jablek 20%
50 jablek 10%

a teď je to nějak takhle

7 jablek 60%
10 jablek 20%
20 jablek 15%
50 jablek 5%

Holt když změna tak změna :D;)
 

Kayro

Znalec
O to nejde to je pro vsechny stejne.Jde o tu druhou cast questu ktera je prakticky jen nejaka loterie.Doufam ze si INNO netestuje kam az muze zajit a dalsi questy podobneho razeni nebudou nasledovat .Loterijni systemy jsou jednou z nejvetsich prasaren v f2p hrach.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru