Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
Hele, já klidně pokryteckej budu, kdyby to vypustili už takhle změněné, mohl jsem místo XY zlata pži hledání svatyně získat víc jablek = získal bych víc těch svatyní = cítím se být poškozený. :)
A krom toho bych místo úplně zbytečných (pro mě) tuláků získal medaile, za které bych si alespoň koupil to nové rozšíření!!!:mad:
 

DeletedUser11823

Host
A to já klidně taky - těch tuláků mám hodně (ale na druhou stranu, mně se na Ečku zatim hodí :) )
 

DeletedUser8605

Host
vylepšili jsme koš a největší obludnosti věž vítězství a strážní oheň tam zůstaly. mince za které se dají aspoň koupit FB se dají pryč a zásoby které jsou k prdu tam zůstanou .... no škoda slov tady ....
 

DeletedUser11964

Host
nevíte jestli se dá taky uložit velkolepá budova? nejlépe, kdyby zůstala v případě návratu stejně rozvinutá...
 

Svatej

Legenda
1jiricek: Jo, tak tohle je přesně ten typ dotazů o kterém jsem psal o pár příspěvků výše...
Asi tě to překvapí, ale VB uložit NEJDE.:cool:
Prostě a jednoduše nejde. Jak by jsi si to asi představoval? Jako jeden den chci bojovat, tak vytáhnu z invu 40lvl alcatraz, druhej den chci investovat, tak schovám alíka do invu a místo něj plácnu 40lvl mys jo?:cool:

Boha lidi! Je to strategie! To vyžaduje určitý stupeň přemýšlení a plánování!
(navíc to, že VB nejdou schovávat do inventu se snad dočteš skoro všude... krom toho že to odporuje zdravé logice)

Jediné co ti v tomhle směru můžu poradit - svojí nepotřebnou VB můžeš SMAZAT a až jí zas budeš chtít, budeš jí muset vybudovat od nuly - ehnat komplet plánků, komplet zboží a plácnout si lešení do města...
 

DeletedUser4810

Host
tak pro mě změna obsahu košíku je zklamání a za trest = doposud jsem dostával pokaždé něco jiného a teď 6x za sebou zásoby, které vyrábím = zlatej tulák !!! = ta procenta neměla zvýhodňovat zásoby ??!!!

nebo-li, když už, tak v tom velkém košíku ty zásoby neměli byt ??!!, protože je každý vyrábí !!

a v rámci úprav se moly zvýraznit ty jabloně, protože to hledání je konkrétně pro mě za trest !!!

Takovou jsem měl z podzim. eventu radost - zase něco nového, ale po změně obsahu košíku zklamání !!! = škoda :)

Za mě tam tuláci klidně mohli zůstat(ale upravit procenta), když se odstranily mince, tak se měli odstranit i zásoby a spíše poupravit ta procenta ??!!, aby to nedávalo pořád dokola tu samou odměnu, jako tomu je teď u mě, pořád dokola zásoby ??!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13830

Host
Ahojte, dolili jsme džbán moštu do plna a vyhrála jsem něco jako "cornucipia". Nevím, co to je, nevím kde to mám hledat. V inventáři nic takového nemám. Pomůžete mi?

A taky - je možné, že mi jabloň zasadí sotva jeden pomocník z deseti? (65 lidí mi od včera pomohlo, zasadili mi 6 jabloní)
 

DeletedUser4810

Host
hele, to už není normální = velký košík opět 2x 450 000 zásob = 8x po sobě ??!!!

ta změna obsahu byla pro mě za trest ??!!!

jak ten podzimní event vypadal super, tak po změně teď totální zklamání - 8x za sebou odměna zásoby a z hledání jabloní už mi hrabe = škoda !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
"Cornucopia" je balík odměn, které se ti přičttou automaticky - mince, zásoby, medaile odpovídající množstvím velkému balíku tvé doby a jedna odměna do inventáře (která se mění) je tam tuším strážní oheň, uložení do inventáře a malá ren sada, ale jistě to nevím.

Šance na zasazení jabloně je okolo 20% Ovšem to nneznamená, že ze 100 M/Z dostaneš 20 jabloní - můžeš jich dostat 100 i 0... záleží na štěstí O.-
 

DeletedUser13678

Host
Já nevím, jestli to tu někdo psal, pokud ano, omlouvám se. Pokud jsou procenta z odebrané ceny přerozdělena na zbylé, pak se zvednou i u jiných cen, které zas nevyhovují jinému. A mimochodem, určitě se hýbalo i s jablky, protože z 20 jabloní 17 sedmiček je otřes. Asi se někomu zdálo, že mošt nějak rychle přibývá. Ale s tím se Inno pochlubit zapomnělo...
 

DeletedUser13830

Host
Mi taky padají samé sedmijablíčkové stromy, jenže než seberu 20 jabloní, trvá to čtyři dny :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13678

Host
Do aktualizace jsem si taky za sedmičku zaklel, ale přišly i desítky, dvacky a co vím, tak 2 padesátky. Ale tahle změna bije do očí...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Já bych hlavně chtěl být v kůži někoho, kdo třeba kvůli renovačním sadám před úpravou košů nakoupil diamanty a dostal tunu tuláků, věží a peněz. Nebo naopak se musí suprově cítit ten, kdo si střádal jablka na plánky observatoře a oni mu je nahradí odpadem v podobě náhodného plánku.

Takovéto úpravy patří na betu, já osobně nejsem nijak dotčený, střádám jablka na renovační sady a chci ty malé, takže pro mě je to teoreticky fajn úprava, ale jako člověk, který nějaký ten pátek provozoval herní servery můžu jedině konstatovat, že tohle naštve rozhodně víc lidí, než kolika to přijde fajn a být člověkem, který si nakoupil před úpravou diamanty, tak už píšu o refundaci a běda tomu, kdo by mi napsal, že bych na ní neměl nárok.

Jenom tak pro legraci by mě zajímalo, jestli se jedná o úpravu skrze celý event na všech mutacích, nebo jestli jet o jenom CZ nesmysl.
 

DeletedUser12887

Host
s nejvyšší pravděpodobností to tak je v celosvětové mutaci, pokud nějaká taková existuje, pochybuji že celou hru tvoří jen pár hráčů z CZ serveru, každopádně je to zajímavý poznatek
 

Svatej

Legenda
Mediastinus: Ano, souhlasím s tvým názorem, ovšem v pravidlech, se kterými při tvorbě účtu souhlasíš je, že se vzdáváš práva na jakoukoli reklamaci platby související se změnou ve hře.

Změna eventu je stejná pro všechny mutace hry.
 

peepee77

Veterán
Už nevíme co bysme chtěli co? Ideálně abych si mohl zvolit denní specialku, procenta na výhry bych si taky mohl nastavovat sám, no proč bych přece měl sbírat jabka a pak za ně dostat něco co vůbec nepotřebuju? Vždyť já jsem hráč a já všechny ty darmožrouty živím, já jsem ten kdo u toho denně sedí a kliká.
Jděte všichni uplakánci do oblasti Glutea Maxima. Co byste jako chtěli? Mám pocit, že to tady hraje samej maminčin mazánek kterej když se mu něco nedaří tak rychle utíká pod sukni pro podporu a pusinku na bolistku.

98fbb6eb355c8651f1697f2a9ab2_r16:9_w900_h506_gi:photo:583897.jpg
 

DeletedUser13611

Host
Mediastinus: Ano, souhlasím s tvým názorem, ovšem v pravidlech, se kterými při tvorbě účtu souhlasíš je, že se vzdáváš práva na jakoukoli reklamaci platby související se změnou ve hře.

Změna eventu je stejná pro všechny mutace hry.
Jenom tak pro legraci, InnoGames to prodává se sídlem v Německu, tedy se řídí předpisy a zákony EU a Německými zákony a tady máš pořád oporu v odstoupení od smlouvy. To že si někdo napíše do pravidel nedej Bůh do obchodních podmínek, že to nejde má stejnou váhu, jako kdyby tam napsal, že ho musíš každý den velebit. Není to právně závazné, to jenom tak na okraj, proto mám rád u větších částek platby PayPalem, tam když víš jakým zákonem to podepřít, tak je argumentace prodejce brána s nulovou hodnotou :) Ale to už je taková nepodstatná odbočka.

To důležité je, jestli je to globální změna, nebo jestli může takovou drobnou úpravu udělat kdokoliv z CZ FoE týmu. Pokud je to globální, je to v podstatě realtivně v pohodě, prože šance, že ta úprava vychází např. z názorů kamarádů je celkem nízká a je mi celkem jedno. Pokud je ve světě dost lidí, kterým to vadí, pak je to "OK", kdyby to bylo proto, že tu napíše 10 ubrečených dětí, pak by to byl celkem průser a pro mě osobně důvod se sebrat a jít hrát něco jiného.
 

Svatej

Legenda
Mediastinus: Hele, pokud se cchceš s innogames hádat, bránit ti v tom nebudu, dokonce se na tebe budu chodit dívat k soudu. :)
Jde o to, že platba za diamanty je obchodním aktem, který je přirovnatelný třeba k nákupu akcií = kupuješ něco co nemá stálou hodnotu a třeba v příští hodině už nemusí mít hodnotu žádnou. A ty se podepisuješ pod to, že jsi si toho vědom. Čili innogames má právní podklad k tomu tvrdit, že jsi si byl všech rizik vědom.
Zároveň jim podepisuješ výše zmíněné vzdání se práv na reklamaci platby v souvislosti se změnou ve hře - tedy v případě že ti někdo ukradne kreditku a ty to můžeš dokázat, peníze ti vrátí. V okamžiku kdy chceš vrátit peníze, protože den po tvém nákupu diamantů se začali prodávat levněji ti tak akorát .... do pusy;)
A u soudu to platné je - i u toho našeho. Říká se tomu obchodní podmínky a to že je skoro nikdo nečte včas není problém innogames :) Ostatně, i ty jsi musel zakliknout ono "souhlasím s obchodními podmínkami"...

BTW: Pokud tě to donutí sebrat se a hrát něco jiného, můj problém to není :D Ale tu změnu udělali na základě odezvy cca několika tisíc hráčů.
A když po změně volalo desítky/stovky tisíc hráčů po celém světě, innogames na ně zvysoka...
Tolik asi k tomu že by to innogames udělali na základě hráčské odezvy... To je jenom sladká omáčka okolo. ;)
 

DeletedUser5384

Host
Zdar,mám dotaz a poddotaz: Pokud je splněn cíl sousedství,tak mi na účet přiskočí náhodná z toho seznamu,nebo všechny?
Ať je to tak,nebo tak,proč se o splnění cíle sousedství nepíše v radniční drbně podobně jako v jiných eventech?
S odkazem na svůj původní příspěvek se ptám znovu: Proč radniční drbna VČAS neinformuje o splnění cíle sousedství? To to neposílají online,ale v kooperaci s českou poštou doporučeně? No,to jste si tedy nevybrali dobře :D Teď přijdu domů,od rána někdy do teď cíl sousedství podle ukazatele splněn (asi), drbna mlčí.
Už nevíme co bysme chtěli co? Ideálně abych si mohl zvolit denní specialku, procenta na výhry bych si taky mohl nastavovat sám, no proč bych přece měl sbírat jabka?
No já vím,co bych nechtěl :D Aby mi na mý zahradě zacláněla jabloň,která by dávala 7 jablek za sklizeň :D To bych ji raděj porazil,nařezal na polínka a udělal táborák,aspoň bych se zahřál a opekl buřty :) A spálil bych ji rychle,aby touhle produktivitou nenakazila ostatní :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru