Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
ahoj všichni sousedé, spolucechovníci a přátelé

když se přihlásím do hry a kouknu do města pořád mi tam padají nějaká jablka

to je dobře nebo špatně
 

DeletedUser6503

Host
při pročítání vašich diskuzí a poskytnuté zpětné vazby ohledně podzimní události jsme se rozhodli, že upravíme obsah košů, aby lépe plnily vaše přání....
Zajímalo by mě o kolik % jste navýšili jabloně se 7 jablky? Předpokládám že jste se nedopatřením o téhle úpravě zapomněli zmínit že? Jo,jo...vše něco stojí..přidám jablka do koše a někde je musím ubrat.Smutné...,ale jinak event dobrý.Spokojenost.
 

DeletedUser5384

Host
Já jsem eventem znechucen a zhnusen. Chtěl jsem od eventu jen studánku znalostí - drop na ní je 5 procent, utratil jsem skoro 5000 jablek,
Já nemám s eventem problém,chtěl jsem jen studánku přání,první mi padla na D už zkraje, dnes jde jako speciálka, na C jsem měl cca 1100 jablek,padla mi na třetí pokus s dropem 10%, pak několik 110,130 jablek,2 uložení budovy,které pravděpodobně asi nevyužiju, a následně ty studánky ještě dvě :D TAkže jediná starost je,kde seženu plochu 9x3 čtverce s příjezdovou komunikací :D

Petrpivoj: Když máš tu 5 z počtů,zpracoval jsem ti jednoduchou tabulku pro pomoc s jablky ve městě. Abych náhodou nevyzrazoval něco těm,kteří raděj hrají sami, dal jsem ji do spoileru :)
JABLÍČKA.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12597

Host
Pro mě nejlepší event, zatím 5x studánka, 9x svatyně z. bez použití dia, cca 10x - 50j strom ,dostávám 150motivaci denně a 300-400 denní zisk jablek
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
... Mno, kdybys ses pro jednou nesnažil zuby nehty svými výlevy chránit inno, vývojáře, nebo nejčastěji moderátory tady, tak by ses třeba nad svou odpovědí alespoň jednou zamyslel...
Pokud ti nespadne odměna z košíku s tou pěti procentní šancí, nedostaneš nic ani z kupovatelných odměn z košíku za jablka... Tedy nepadne-li mi svatyně (a za 5000 jablek nepadla), nekoupím si žádnou, padne-li luckerovi hned, nakoupí jich desítky, tak jako se to děje. Rozčilený jsem z toho, že eventy začínají být jen pouhá loterie odměňující ne na základě aktivity, snahy, jakýchkoliv schopností hráče, ale pouze na hod kostkou. Obyčejný kasíno nebo sazka a že není na hráči jakýmkoliv způsobem tento fakt ovlivnit
Pleteš se, já se nesnažím chánit nikoho. Nemám to totiž zapotřebí.:rolleyes: Napadlo tě někdy, že jenom třeba nemám rád někoho konkrétního - a proto se snažím dementovat každý jeho emocioálně-sociálně-nepromyšleně cítěný příspěvek?:D
Apropo: Já chápu princip eventu, nechápu proč ty srovnáváš 2 odlišné funkce eventu? :D To jsi mi pořád nevysvětlil :p

V původním příspěvku jsi totiž mluvil o šanci padnutí studny (denní odměna) versus šance na padnutí kupovatelné odměny z košíku.;) To jsou hrušky a jabka... :p
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13041

Host
emocioálně-sociálně-nepromyšleně cítěný
Neexistuje souvztažnost mezi počtem použitých cizích slov (nebo náhodně složených) a inteligenční váhou výroku... Můžeš mi ten vysvětlit, co ten blábol znamená? :O)

Btw... nebudu ti opakovat potřetí, co jsem již psal.... Tak moc mi nezáleží na tom, jestli ty něco chápeš...
 

DeletedUser13041

Host
Sluníčkářem proč? :D Ne že by to bylo víc či míň mimo mísu, než tvoje zbylé plky....

_________________________________________
Mudrce utluč argumenty, hlupáka palicí...
 

DeletedUser2298

Host
Tak jelikož akce de facto skončila ( aspoň u mě) - tak... byla pro mě "výborná" ale mám z toho takový divný pocit... protože na všech světech jsem si odemknul svatyně.. a mohl si tak celkem lacino nakoupit X kusů.. k tomu spadlo na každém světě 2-3 studánek a.. jsem v řiti protože už nemám místo.. kam bych všechny tyto budovy umisťoval! Tahle akce dala totiž tolik odměn.. že došlo ( aspoň u mě osobně) k brutální devalvaci Studánky.. Svatyně moudrosti a úkrytu tuláků... prostě jich už mám moc...! Pokud bude tento trend pokračovat.. tak následně město bude pokryto jen velkolepými budovami... spec. budovami ze "svaté trojice" ( studánka - svatyně - tuláci) a sem tam nějakou kvalitní eventovou kadibudkou a diamantovými domečky a výrobnami - protože tohle vše nám eventy poskytují.. Takže by to chtělo novou.. úplně úžasnou odměnu k nezaplacení - a to rozšíření města ( "čtvereček"):) Věřím, že tuto odměnu by bral každý - od nováčka po X leté herní veterány.. a potěšila by více jak nové eventové kadibudky různého druhu..
Je mi jasné, že hráčům se INNO nikdy nezavděčí... je odměn málo či slabé - řev... Je všeho moc.. taky řev :))
 

DeletedUser11297

Host
Problém je ale v tom, že v tuhle chvíli už jsou možné jen 4 rozšíření. A to na betě je 3. část ledovky s dalšími dvěmi. Takže aby něco podobného zavedli, museli by nejdříve rozšířit prostor na jejich umístění.

Ale jinak dobrý nápad, také bych to bral více, než studánku nebo svatyni. :)
 

Svatej

Legenda
WinJet: Třeba se dočkáš dalšího rozšíření v podzemí. :D
Bo na betě se okolo města objevilo cosi jako vchod do dolů morie ve stylu FoE
uy9e.png


B0ldrick: No vzhledem k tomu že ti ta argumentace moc nejde, snažíš se mi naznačit ať na tebe vemu palici? :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
O tom už vím, neboj. :) Jsem zvědav, co to bude. Jestli jen zkrášlení krajiny, nebo první fáze nějaké nové funkce.
 

DeletedUser11297

Host
Jj, ale ne přímo ve městě. Mám na betě vypnuté animace, takže mě tam neskáčou. :(:D Ale na beta fóru to někdo psal a přikládal právě i obrázek.
 

Svatej

Legenda
Arthoris: Sákra:(

Hodnocení eventu od 1 do 5(nejhorší) : za 5
Ne vážně, tak já dělám rok a půl všecko možný nemožný i polomožný abych získal každou dotupnou svatyni, o velkých eventech sem tam pustím prachy a za těch 18 měsíců získám 95 svatyň. Pak si přijde nějakej takovej lehce aktivní brouk pytlík a za jeden event udělá bez placení 20-25 svatyní. Vim minimálně o 3 takovýchto lidech... (a o jednom co udělal 30)
Víte... tenhle event hrozně snížil cenu a raritnost svatyně znalostí a studánky. :( Nevím jak vy, mě se to do krámu nehodí! A pěkně mě tím v Innu na..krkly.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru