Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13794

Host
určitě souhlasím, děkuji :) já si nasbírala skoro 800 jablek a za 2 minuty jsem měla 12 jablek, 3x20.000 zásob, 2x20.000 penez 2 sampiony a plánek / to bylo včera - a dneska 3x20.000 zásob jednou peníze plánek a jednou mi vrátili jablka :) mě to zkrátka přijde trochu dost krutý ( myslím ten los/popř. procenta možnosti ) :):) také přeji moc štětí :) já chci hlavně ten ohen ihihihihi

Také si myslím, že když už jsou ty ceny takto "drahé" ve velkých uvozovkách - tak i ten plánek by měl být dle hráčova výběru - namísto toho, že nám buď cpou chrám nebo observatoř. všichni z nás mají preference a když už je to výhra - tak at je to fakt výhra .) já mám plánků na chrám tak pro dalších 10 hráčů až do úrovně 11 hihhihi ( přeháním - ale stejně ) observatoř ráda postavím pro cech - ale nejprv se musím postarat, abych byla sama silná/ boje a pokroku schopná .)

nechci se opakovat, ale pro mě je to hledání jabloní peklo = už nejsem zrovna nejmladší - zrak už není na 100 % a hledání v té spleti stromů je pro mě docela náročné - bylo by lepší, kdy ty jabloně byly zjevně výraznější, takto musím hledat na etapy, protože mě z toho prostě bolí oči :)

jinak odměna uložení budovy je super novinka/zajímavost - už jsem jí dostal :)


nemluva o tom, že jak nám i to okolí jak se mi zdá podzimní - tak to začíná splívat. A ROZHODNĚ BYCH ZRUŠILA VARIANTU 7 JABLEK! HRŮZA.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1162

Host
Také si myslím, že když už jsou ty ceny takto "drahé" ve velkých uvozovkách - tak i ten plánek by měl být dle hráčova výběru - namísto toho, že nám buď cpou chrám nebo observatoř. všichni z nás mají preference a když už je to výhra - tak at je to fakt výhra .) já mám plánků na chrám tak pro dalších 10 hráčů až do úrovně 11 hihhihi ( přeháním - ale stejně ) observatoř ráda postavím pro cech - ale nejprv se musím postarat, abych byla sama silná/ boje a pokroku schopná .)
Ty ceny jsou naprosto zadarmo, jelikož jablka rostou doslova a do písmene na stromech, tedy poznámka o tom, že jsou drahé je naprosto mimo mísu. Naopak, je to naprosto zdarma bonus k běžnému hraní. Plánky na observatoř získáš jedině příspěvky do jiné, již postavené observatoře, nebo právě ze speciálních eventů, zatímco ostatní plánky získáváš podle své doby i za pouhou motivaci baráků svých přátel, sousedů, členů cechu. Dále je můžeš získat v cechovní expedici, honbou za pokladem, plněním úkolů, příspěvky do té samé budovy, svatyněmi a z různých eventů.

Pokud čekáš, že ti v nějaké hře budou lítat pečení holuby do huby, pak tato hra bohužel není pro tebe a zkusil bych hry pro věkovou kategorii 3+ tam se takové věci v podstatě dějí.

Hodně štěstí v eventu
 

DeletedUser13794

Host
Ty ceny jsou naprosto zadarmo, jelikož jablka rostou doslova a do písmene na stromech, tedy poznámka o tom, že jsou drahé je naprosto mimo mísu. Naopak, je to naprosto zdarma bonus k běžnému hraní. Plánky na observatoř získáš jedině příspěvky do jiné, již postavené observatoře, nebo právě ze speciálních eventů, zatímco ostatní plánky získáváš podle své doby i za pouhou motivaci baráků svých přátel, sousedů, členů cechu. Dále je můžeš získat v cechovní expedici, honbou za pokladem, plněním úkolů, příspěvky do té samé budovy, svatyněmi a z různých eventů.

Pokud čekáš, že ti v nějaké hře budou lítat pečení holuby do huby, pak tato hra bohužel není pro tebe a zkusil bych hry pro věkovou kategorii 3+ tam se takové věci v podstatě dějí.

Hodně štěstí v eventu

Myslím, že na to koukáme každý z jiného úhlu. Hry - a strategie pomáhám v našem tech. centru vyvíjet - a dívám se na to z pohledu obchodu. Prvotním cílem FoE je především zisk. Nemohou prodávat 40 jablíček za stovky diamantů, za které košík ani neotevřeš, nabídnout ti ceny - které tomu zcela neodpovídají a čekat, že tím naroste profit. ( eventy jsou podporou prodeje a toto se jim zkrátka nepovedlo.) proto používám slovo drahé - nepřiměřené.

Z pohledu hráče - jasně, že je super mít cokoli takle extra, speciélně, když to má side-efect učení hráčů si navzájem pomáhat. O té observatoři - že jinde sehnat nejdou - jsem nevěděla - a děkuju za info.

- jinak si myslím, že vůbec není třeba být takto urážlivý - leda, že tě to baví a pak jsem ráda, že jsem posloužila .)

hezkou hru :)
 

DeletedUser13827

Host
Ale no tak, zas tak strašný to není, vždyť i pod jabloní je najablíčkováno ;)



Jednoduše, vybereš v inventáři odložení a klikneš na budovu kterou chceš přesunout do invu a ona se tam vloží.

Odkládat jdou veškeré budovy z eventu jako jsou svatyně ( všechyn typy ), cukrovinky, sobi, voliéra atd, atd, atd..
Nejdou odkládat strážní ohně a věže vítězství. Stejně tak nejdou odložit skrýše tuláků. Jak je to s útočištěm šampiona nevím.
V inventáři nic nemám.Coje to za ikonu?
 

peepee77

Veterán
V inventáři to budeš mít až si to vytáhneš z eventu. Je to na jedno použití jako renovační sada.
uloenbudov.png
 

DeletedUser13625

Host
Pokud se mohu vyjádřit k tomuto aventu, tak je to ten nejhorší jaký byl vymyšlen. Ať hraji na Ačku, Éčku či Déčku, tak více jak polovina sousedů nepomáhá při "normální" hře, natož při aventu, takže je to o ničem. Tohle se jednoduše nepovedlo. Být při aventu závislý na sousedech je absolutní katastrofa. Líbil se mi avent velikonoční a letní, Ty se opravdu povedly.
 

peepee77

Veterán
Ještě taková drobnost k hledání jabloní. Ale je to pro hráče co hrají minimálně 2 světy.
Mapy jsou +/- stejné takže když si otevřete v panelech prohlížeče oba světy, potom nastavíte mapu aby byla umístěná stejně pro oba ( například ji stáhnete úplně do levýho rohu ) a překlikáváte mezi panelama tak si všimete i drobných rozdílů. Potom mapy stačí posunout a pokračovat. Jabloně se tak hledají celkem snadno. Nevím proč mě to nenapadlo napsat dřív :)
 

DeletedUser13480

Host
Za 2.000 jablek člověk dostane deset plánků na observatoř a 800.000 kladiv + kdovíkolik zlata, úžasný. Expedice to samý! Motivace dojet celou expedici je to, že dostaneš 2 plánky na chrám, pecka!!!! CVC? Zabili jste úplně! Tuhle hru vyhrává už jen ten, kdo hraje nejmín. Snažící se lidi můžou jít hrát jinam, protože tady vítězí pravidlo, že ten kdo si stěžuje na to, že někdo hraje, tak se vyhojí jemu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Tak proč to teda hraješ když se ti to nelíbí? Mě ta hra třeba baví a jsem aktivní, eventy beru jako bonus ke hře ne něco kde bych si měl nahrabat.
Lidi jako jsi ty mi fakt lezou na nervy, něco jim nevyjde, něco se jim nedaří a hned začnou nadávat a být sprostí. Když se mi nelíbí tričko v obchodě tak si ho nekoupím, když se mi nelíbí hra tak ji nehraju. Jednoduchý jak facka. Nadávat umí každej, něco konstruktivního a smysluplnýho navrhnout to už dokáže málo kdo.

BTW. motivace dojet celou expedici je v tom, že pomůžeš cechu a ne sobě.

HOWG!
 

DeletedUser11297

Host
Tak to já jsem s eventem spokojený, dnes je asi nejjednodušší možnost získat svatyni za celou dobu, co hraji. Otevřel jsem asi 6 košíků, než se mi v něm objevila svatyně a tím se i odemkla na přímý nákup. Mimochodem v těch předchozích 5 otevřených jsem získal 2x120 jablek a jednu studánku. :) A nepřijde mi, že bych hrál nějak málo. Sice už to není, co to bývalo a nějaké CvC je pro mě španělská vesnice, ale pořád nějakou tu hodinku denně hraji.

A k té expedici, nechápu, co pořád máte proti plánkům na Chrám. Aspoň díky tomu otevřete další level a další možnost navýšení. Je to v tuto chvíli asi jediná budova, u které se za plánky ženu jak blázen. :)
 

Svatej

Legenda
WinJet: Nejjednodušší? Mno to je možné, rozhodně ale za dobu co to hraju je nejdražší O.-
Vloni v zimě byla vůbec nejlevnější - vycházela na cca 200 dia 1 svatyně.

A teď? Teď jedna svatyně v přímém nákupu stojí 866 dia v přepočtu. O.-

Takže asi tolik k té jednoduchosti zisku :D
 

Zelda

Člen
Měl jsem možnost absolvovat všechny eventy za dobu existence českého FoE a tenhle hodnotím jako jeden ze zdařilejších (hned po původních Velikonocích). Event jen o sólo hře, ale o spolupráci (a hlavně i náhodě). Musíte být v aktivním cechu a sehnat si kvalitní pátele, sousedství je až to poslední.
V prvním roce po startu FoE (2012) byly 2 eventy za rok, letos už jich bylo 12 (a to zdaleka nejsou všechny). Takže v jistém smyslu kdo hraje v posledním roce, má možnost získání eventových předmětů podstatně snažší než jsme měli my, veteráni hry. Ale právě proto si na to stěžovat nebudeme, prostě hra byla jiná a s dnešním stavem už vcelku nesrovnatelná.
 

DeletedUser11297

Host
WinJet: Nejjednodušší? Mno to je možné, rozhodně ale za dobu co to hraju je nejdražší O.-
Vloni v zimě byla vůbec nejlevnější - vycházela na cca 200 dia 1 svatyně.

A teď? Teď jedna svatyně v přímém nákupu stojí 866 dia v přepočtu. O.-

Takže asi tolik k té jednoduchosti zisku :D

Jde o to, že pokud se ti ji podaří odemknout, už pak nejedeš na náhodu, ale na jistotu. Přepočet za dia je sice hezký, ale ani to ti v zimě nezaručilo, že ji opravdu získáš. Je pravda, že ani zde se ti nemusí podařit ji najít v koši, ale jak to jednou uděláš, tak už jen kupuješ dokola svatyně.
 

Coudycz

Nováček
Zdravím, rád bych se zeptal jak se dá premiová budova koupit za jablka???
Vytáhl jsem jí z košíku ale nenašel jsem žádnou ikonku jak koupit další.
Za 10h to zmizí, díky za odpověď pokud by někdo věděl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru