Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4810

Host
nechci se opakovat, ale pro mě je to hledání jabloní peklo = už nejsem zrovna nejmladší - zrak už není na 100 % a hledání v té spleti stromů je pro mě docela náročné - bylo by lepší, kdy ty jabloně byly zjevně výraznější, takto musím hledat na etapy, protože mě z toho prostě bolí oči :)

jinak odměna uložení budovy je super novinka/zajímavost - už jsem jí dostal :)
 

DeletedUser4810

Host
Bohužel pro mne (a pro další lidi kteří trpí poruchou barvocitu) jsou vysazené jabloně kolem města naprosto neviditelné. Úplně splývají s ostatními stromy, červená jablka na nich nevidím ani když si město zvětším. Bohužel, tohle se trochu nepovedlo.

přesně tak, stačilo by, kdyby zřeba nad jabloní poskakovalo jablíčko, jako tomu je u velikonoc s vajíčky nebo jinak jabloně zvýraznit :) a bylo by to veselejší :)
ale možná je to účel, aby to hledá nebylo za darmo a hráč si to taky trochu užil, ale jak jsem psal, pro mě je to třeba peklo :) = jabloně my splývají s okolím :)


videt jsou lepe nez listky na mobilni aplikaci..akorat to vraceni do inventare je zklamani, nejde vratit klaster

to tedy nevím, lístek je výraznější a tím, že poskakuje na sebe upozorní = u lístků jsem neměl problém, tady to prostě hledám, jako jehlu v kupce sena :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
videt jsou lepe nez listky na mobilni aplikaci..akorat to vraceni do inventare je zklamani, nejde vratit klaster
tak to je dobré vědět, na druhou stranu, když se odloží do inventáře klášter, není pak už ho ani potřeba vracet, jakmile je i jen odpojen nedává procenta do obrany, když se odloží, zjistilo by se, že to bylo buď zbytečné použití toho uložení do inventáře nebo prostě není potřeba a pak by se rovnou mohl smazat. Pořád je to 20% obrany města 3x3.

Kdybych to dělal kvůli místu při přestavbě už bych to spíš využil třeba na tygrovo doupě taky 3x3, ačkoliv by to ubralo spokojenost nebo třeba na zikkurat, oželel bych na chvíli nebo na nějaký čas i studánku přání, spíš než klášter, zvlášť v nižších dobách, pokud tyhle budovy má někdo ve městě a jde s nima takto manipulovat. Tohle třeba nevím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13683

Host
Hlední jabloní je peklo hlavně když mají tendenci se vyskytovat za VB. na ktaji města.
 

DeletedUser13683

Host
Pro adminy

Pokud by nebyl problem připište někam viditelně pro všechyn že pozie jebloní se mění při načtení hry.

Děkuji Adminum za ochotu předat vzkaz viditelnějí.
 

Kayro

Znalec
Ceny jablek v obchode jsou jako vždy uplne odtrzene od reality.Tim nemyslim jen kupni silu hracu ale pokud porovnam sanci na ziskani třeba strazniho ohne v expedici s tim ze musim vynalozit 500 diamantu na otevreni kosiku kde bude strazni ohen s osmi procentni sanci.To si radeji pockam na tu expedici nez utrácet 500 diamantu za osum procent.Divim se ze si to v INNu nikdo neporovna nez vypali takovou cenu za jablka.
 

DeletedUser12151

Host
ta cena je kupodivu nastavena celosvetove na vsech mutacich, skoda,ze jen cena jablek, na EN serveru na me opet vyskocila cena dia s mnozstvim o 150% vyssim, tady je to pri akcich 40% kdy uz konecne budou takove nabidky i tady?
 

DeletedUser13827

Host
Přesně tak, to je něco v co jsem ani nedoufala, že bude možné :)
Na betě jsem si to otestovala a jdou do inventáře uložit veškeré budovy z eventů, bohužel VB a ani jiné budovy za diamanty ne.
Ale to už bych chtěla příliš, nabídněte prst a hned chci celou ruku :rolleyes:
Ale no tak, zas tak strašný to není, vždyť i pod jabloní je najablíčkováno ;)



Jednoduše, vybereš v inventáři odložení a klikneš na budovu kterou chceš přesunout do invu a ona se tam vloží.

Odkládat jdou veškeré budovy z eventu jako jsou svatyně ( všechyn typy ), cukrovinky, sobi, voliéra atd, atd, atd..
Nejdou odkládat strážní ohně a věže vítězství. Stejně tak nejdou odložit skrýše tuláků. Jak je to s útočištěm šampiona nevím.
Ale to musím získat asi jakoodměnu V inventáři tam nic takového nevidím

Ale no tak, zas tak strašný to není, vždyť i pod jabloní je najablíčkováno ;)



Jednoduše, vybereš v inventáři odložení a klikneš na budovu kterou chceš přesunout do invu a ona se tam vloží.

Odkládat jdou veškeré budovy z eventu jako jsou svatyně ( všechyn typy ), cukrovinky, sobi, voliéra atd, atd, atd..
Nejdou odkládat strážní ohně a věže vítězství. Stejně tak nejdou odložit skrýše tuláků. Jak je to s útočištěm šampiona nevím.
Ale v inventáři nic nevidím.To asi můžu získat jako odměnu za jabka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7728

Host
K příspěvku LFD #39 doplňuji: Pod jabloní můžou být další (měl jsem 5*jabloní na jednom místě, tj.pod sebou)
 

DeletedUser12225

Host
Event super, i jabloně se daj najít... jen nevím jestli je to eventem nebo něčím jiným, ale zdá se mi že mi teď celkově FoE jede pomalejc... :) ale jinak konečně zas supr event :)
 

DeletedUser11297

Host
Ještě jedna věc, která zde myslím nebyla zmíněna. Odměny sousedství se (soudím dle bety) zlepšují s každým dosaženým cílem. Peníze, zásoby a medaile dostanete vždy, ale mění se poslední odměna. Nejprve byl na betě oheň, poté uložení budovy a nyní tam je dokonce renovačka. Jestli bude zde pořadí stejné a kam až se můžeme dostat nevím, ale za zmínku to stojí. Aspoň budete mít motivaci co nejvíce otvírat košíky. ;)
 

DeletedUser9366

Host
To se vám vážně povedlo... a myslím to sarkasticky. Jak mám namotivovat / zušlechtit 27 budov, KDYŽ JSEM V SOUSEDSTVÍ S POUHÝMI 3 DALŠÍMI LIDMI A STIHNOUT UDÁLOST CELOU?!!!!!!!!!
 

DeletedUser3139

Host
Ta nepřítomnost sousedů se tu už někde probírala. Zkus se zeptat na supportu. Ale asi ti to vyřeší zvýšená aktivita a tím pádem tě automat přehodí do jiného sousedství, bohužel, ne hned. Můžeš být totiž v sousedství neaktivních hráčů a ti údajně po nějaké době co nehrají nejsou vidět. Další co pomáhá je MaZ cechu a přátel, ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Jak píš jiPi53, máš až 80 lidí v cechu a až 140 lidí v přátelích, na nedostatek lidí na M/Z si stěžovat nemůžeš... To že nejseš v plném cechu nebo nemáš přátele... to není chyba hry, spíš to vidím na error někde mezi klávesnicí a židlí. :)

Ale ohledně sousedství doporučuju kontaktovat podporu, to je asi jediné místo, kde ti s tím mohou fundovaně pomoci/poradit.
 

DeletedUser13794

Host
Prosím co znamená specialita dne? chápu to tak, že když si jí vytáhnu dostanu jí ještě jednou navíc? nebo je to jen upoutávka? event je fajn - učí lidi motivovat - ale trochu drahá. dostat 12 x7 jablek, 5x 10 a 3x 20 si sáhnu do koše dvakrát, abych dostala 20.000 zásob neustále dokola je trochu frustrace.
 

DeletedUser12887

Host
Zdravím, snad odpovím správně, ale ta speciálka dne se každý den v tom košíku mění, jsou určitá procenta možnosti zisku téhle výhry, stejně jako ostatních výher, nicméně jsou tam výhry stálé, které se tam dají najít každý den a pak tahle speciální, která se mění, včera třeba tam byla studánka přání, dnes diamanty, jistota, že jí získáš není, je to procentuelní pravděpodobnost. Co doporučit, šetřit jablka a pak to zkoušet s víc jablkama, protože se třeba stane, že tam bude jiná výhra, která se ti bude líbit víc a budeš mít třeba s 2.000 jablkama vyšší pravděpodobnost, že se ti podaří tu cenu získat, ale naopak klidně se může stát, že se ti podaří vytáhnout jí na první pokus. Tak přeji víc štěstí a co nejvíc přátel, kteří ti vrátí motivaci a třeba zasadí do města jabloň, která dá i 50 jablíček :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru