Výsledky vyhledávání

  1. chlastakov

    Oživení hry - minihra v krčme

    Mám takový nápad, jak trochu oživit hru. V zásadě, nejde o nic, co by nebylo vidět už jinde. V zásadě, Zakoínač má Trpasličí poker, Star Wars má Pazaak atd. Ti co trochu více hrají ví, že tyto minihry hráče řasto baví více, než hlavní hra samotná. Sám jsem ve své době u nělterých strávil i...
  2. chlastakov

    Hromadné nastavení výroby po posledním upgradu hry

    Současný stav: Po posledním upgradu hry bylo po kliknutí na výrobní budovu přidáno okno, kde se po nastavení výroby přepíná na další neprodukující budovy stejného typu. Má to však své mouchy a na PC je to vyloženě na nervy. Mělo by se skákat jen po budovách stejného typu, to se ale v některých...
  3. chlastakov

    Vylepšení budovy z výběrové sady v PC verzi

    Současný stav: Když si ve výběrové sadě vyberu vylepšení budovy, po vylepšení budovy se akce vylepšení zavře, i když mám v inventáči další sady. V mobilní verzi zůstane vylepšení otevřeno a lze tak budovu vylepšit na maximální level mnohem jednodušeji. Když si v inventáři nastavím filtr, po...
  4. chlastakov

    Notifikace v mobilní aplikaci

    Současný stav: * Když mi přijde notifikace, přepíše notifikaci původní, místo aby se zařadila do seznamu událostí * Když prokliknu notifikaci, otevře mi to naposledy otevřený svět místo toho, kterého se notifikace týká Nápad: * Notofikace se nebudou přepisovat, ale řadit do fronty, jako to...
  5. chlastakov

    Zprávy - možnost odpovědět na konkrétní příspěvek

    Současný stav: Když chci odepsat ve skupinové konverzaci konkrétnímu člověku a mezitím se začalo řešit něco jiného, stává se diskuze velmi nepřehledná. Nejvíce je to znát např. v náhozových vláknech, kde po přidání další budovy musím nához předchozí zapisovat nakonec a nemohu jej přidat pod...
  6. chlastakov

    Zprávy - témata vláken

    Současný stav: Často se zakládají vlákna pro nějaký konkrétní účel: kolečka výměny bodů nához VB soutěže férový obchod Tyto vlákna pak mají specifická pravidla, která zakladatel vlákna oznámí jednoduše příspěvkem. Ten však po čase zapadne a tak se musí vkládat znovu a znovu, nebo se ta...
  7. chlastakov

    Klávesová zkratka pro potvrzování otázek

    Současný stav: Při některých akcích jako je třeba mazání budovy je potřeba akci potvrdit v popup dialogu. To nelze jinak, než kliknout na tlačítko a je to tedy např. u mazání runových kamenů v osadě zdlouhavé. Nápad: Zavedení klávesové zkratky, např. Y, kterou by šlo dialog potvrdit bez...
  8. chlastakov

    Swap budov v mobilní verzi

    Současný stav: Na PC lze při přestavbě položit jednu budovu na jinou a prohodit je tak. V mobilní verzi to nelze. Ve městě se to dá sice obejít construction módem, ten však v osadě není. Nápad: Dodělat do mobilní verze možnost swapu přesouvané budovy. Co hraji na tabletu, považuji to za...
Nahoru