Výsledky vyhledávání

  1. OSTATNÍ Kvantové invaze - doplňkové informace o budovách, jednotkách atd.

    Kvantové invaze jsou dlouho avizovanou součástí hry, bohužel jejich herní prostředí je podle mého ještě hodně nedotažené. - Především mi chybí doplňkové informace k budovám (název, velikost, náklady na stavbu) v okamžiku, kdy si je mám pro celou kampaň na počátku vybrat. Prosím přidat...
  2. OSTATNÍ Skupina "Kvantové invaze"

    Kvantové invaze - nová kategorie v nápadech a jinde na fóru. Kvantové invaze jsou dlouho avizovanou součástí hry, bohužel tady v nápadech a jinde na fóru zatím nemají odpovídající začlenění do struktury. Je třeba založit takovou skupinu/kategorii (a CVC výhledové dát k ledu).
  3. Nejde změnit denní speciál v aktuálním eventu

    První den aktuálního eventu se mi podařilo změnit denní speciál, ale teď už tato funkce nefunguje, okno výměny se sice zobrazí, ale v místě nabídnuté záměny se jen točí kolečko. Ověřoval jsem to ve více prostředích a všude stejný výsledek.
  4. Změna názvu "Navštívít krčmu"

    V okně historie v radnici jsou použity dva názvy tlačítek začínající "Navšívit", velmi často se mi stane, že při poskytování pomoci se překliknu a použiji "Navštívít" místo "Navštívít krčmu" a pak čekám na opuštění města a návrat do radnice. V rozhraní jiných jazyku taková shoda částečná není...
  5. Vrácení BV z velkolepých budov zrušených hráčských účtů a neaktivních hráčů

    Stav: v poslední době jsem přišel cca o 1000 BV tak, že hráč, kterému jsem přispěl zakrátko svůj hráčsky účet zrušil a další BV mám "zakonzervované" u hráčů, kteří ještě nedávno byli velmi aktivní, ale dnes jim svítí červený puntík v přátelích a to děle než 4-5 týdnů. Dotažení dostavby se...
  6. Zvýraznění ikony "Velkolepé budovy" v liště přátel

    Stav: v liště přátel je ikona "Velkolepé budovy" barevně stejná, bez ohledu na to, zda jsem danému přiteli do nějaké VB přispěl nebo ne. Návrh: ikonu v situaci, kdy jsem danému přiteli přispěl alespoň do jedné jeho VB zvýraznit barevně stejně, jako je to v případě ikony/tlačítka sousedské...
  7. Zvýraznění aktivní ikony "Návštěva krčmy" v liště přátel

    Stav: v liště přátel je ikona "Návštěva krčmy" barevně stejná, ať je v poloze "čekání" nebo "možno navštívít", při procházené lišty na 13" nebo menším monitoru notebooku jsou špatně k rozeznání. Návrh: ikonu ve stavu "možno navštívit" zvýraznit barevně stejně, jako je to v případě...
  8. Mugralská říše - různé chování v různých světech

    Ambasáda Mughalské říše má započítávat denní bonus výroby náhodného zboží osady z počtu jedinečných budov sady Mughalské říše připojených k ambasádě, 1 budova ... 5ks 2 budovy ... 10ks 3 budovy ... 25ks Tento algoritmus funguje ve světě Cirgard, ve světě Greifental ale při jakémkoliv počtu...
  9. Informace o přítomnosti hráče ve hře (OnLine status)

    V současném řešení není žádná rychlá možnost jak zhodnotit, zjistit zda přijemce zprávy nebo spoluhráč v cechu či přítel je online nebo není. Proto se píšou zbytečně zprávy typu "Jsi tu" nebo jiné ověřování přítomnosti, což zdržuje a zbytečně zatězuje systém hry. - hledal a nenašel Návrh...
  10. Fitr společný pro POMOC a KRCMU

    V historii pokud chci pouze poskytnout "Pomoc" a zároveň "Navštívit krčmu" musím procházet všechny stránky historie bez filtrování, protože volby filtrů takovou možnost nemají. Pokud použiji filtry, tak musím stránky historie procházet dvakrát, jednou pro vyfitrovanou "Pomoc" a podruhé s jiným...
  11. Hradní systém - vykřičník upozornění

    U hradního systému se zobrazuje upozornění - červený vykřičník při získávání bodů do hradu, přitom se v hradu vlastně nic neděje a nedá se nic aktivovat a je to matoucí. Návrh - upozorňovací vykřičník zobrazovat pouze v okamžiku, kdy má smysl do hradu vstoupit - nejsou vybrané denní odměny nebo...
  12. Barva tlačítek v historii událostí

    Změna barvy aktivních tlačítek v podokně "Historie událostí" Jsem velmi spokojen se změnou chování tlačitka v historii pro "Návštívit krčmu", ted je to užitečné a použitelné stejně jako tlačítko "Pomoc". Navrhuji ještě jednu drobnou úpravu, aby aktivní (použitelná) tlačítka pro "Pomoc" a...
  13. Seznam kontaktů v centru zpráv

    Stav: Pokud vytvářím skupinovou zprávu, musím vždy vybrat všechny členy skupiny. Týká se to komunikace hlavně s přáteli. Návrh: V centru zpráv dát jednu z možnosti: - vytvářet si skupiny kontaktů podle své potřeby (např. i s větším omezením počtu členů skupiny jen na 35, 40 nebo 50 hráčů) -...
  14. Návštěva krčmy mezi členy cechu

    Současný stav: Možnost navštívit krčmu je pouze u přátel. Přitom komunita cechu je dle mého názoru ve hře nejméně stejně důležitá jako komunita přátel. Jediný rozdíl je v tom, že přátele si volím jednotlivě a do cechu vstupuji jako do celku a tento celek neovlivnuje nějaká vnitřní mechanika hry...
Nahoru