Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze k budoucnosti CvC

    to si zrovna nemyslím, že by to neuměli, naopak to píše správně tak jak to je na B je to tak, že hráči z velkých cechů využívají multiúčtů k založení minicechu, příp. se k nějakému přidají a tím si pak pomáhají i z toho důvodu jsem rád, že CvC konečně zruší
  2. Diskuze k budoucnosti CvC

    to je jednoduchý: NIC a NIKDY stačí to? Zaplaťpánbůh že už to trápení konečně skončí
  3. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    :D :D no to je hodně vtipný ten žebříček má svoje mouchy, tak je potřeba na něj taky koukat :) a proč to tak je? to je správná otázka! děkuji za ni btw na jakém hraješ serveru? my máme na B v první 30 cechy, které ani neznám :D myslím, že podle toho jak je to nastaveno může Mistrovství...
  4. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    To je právě tím, že nevíš jaká je na Brisgardu, kde proti sobě hrajeme, situace a o co tedy jde :)
  5. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Tak já si myslím, že umím číst docela dobře a mezi řádky je úplně zřejmé na co nebo spíš na koho narážíš Kdyby ti to nevadilo, tak bys o tom nepsal co třeba tohle? samozřejmě s tebou souhlasím, že ten kdo platí je na tom ve výsledku mnohem lépe než ten kdo neplatí a o to vývojářům šlo zase z...
  6. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    a nemusí se ty území, kde by se dalo potenciálně stavět za dia, nejdřív vybojovat? nebo ty se snad taky kupují za dia??? já si tedy myslím, že nekupují není to spíš tak, že se váš cech v těch bojích jaksi nechytal? a tak tady teď skuhráš, jak je to nespravedlivé co já vím, tak jeden cech byl...
  7. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    a kdo tě nutí klikat??? :D:D:D
  8. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Takhle to jede skoro každý, to ale neřeší problém, že se musí měnit jednotky po každým boji jinak hned v tom dalším chcípnou. Rozhodně by pomohlo kdyby měly drony větší dolet a dostřel, jsou sice 1. na řadě, ale když ani nedoletí k nepříteli, tak je to výhoda k ničemu. Za současného stavu...
  9. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    A to proč? Nechápu v čem je problém? Že aktivní hráči bojují a získávají za to odměny? Komu to vadí a proč?? Tak možná závistivcům, kteří by taky chtěli, ale nemají tolik času a nebo jsou jen líní a tak závidí a pomlouvají. Zavést cap 80 je totální nesmysl!!! To se může líbit akorát někomu kdo...
  10. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    To možná u vás. U nás se to řeže hlava nehlava. A samozřejmě že slabší cechy jsou bez šance jak je v příspěvku výše. 1) nemají dostatek aktivních bojovníků 2) nemají dostatek surek na předražené budovy o cenách diamantů za urychlení staveb nemluvě pomalu ale jistě se z foe stává P2W hra - to...
  11. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Cechy se budou měnit normálně jako ve ,,starých´´ CB ,,Mistrovství nabízí nové odměny po celou dobu trvání, nemá však vliv na nabízené soupeře´´
  12. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    to máš stejný jako když se dřív jelo ze 4T - t.j. pouze 4% šance na postih a na jednom území jsi za 150 bojů nachytal klidně i 12 oslabení, já teda nemám INNO kalkulačku, ale podle té mojí to nejsou 4% ale 8% možná ji mám ale rozbitou a nebo se to počítá úplně jinak?
  13. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    ty si určitě pleteš body s diamanty, aby ti padlo ze 450 bojů 230 dia je holý nesmysl, jestli jsi měl hodně velký štěstí, tak ti mohlo padnout max. 135 ale silně pochybuju, spíš tady píšeš tyhle nesmysly za nějakou odměnu z Hamburku
  14. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    kolik ti INNO platí? vždyť odměny úplně přestaly padat!! hraješ vůbec foe? nechápu jak můžeš napsat takovýhle nesmysl ve starých CB padaly dia cca jednou za 80 bojů? teď dáš 300 bojů a nic!! a to samé body, surky, arma....prostě nepadá nic
  15. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Jo ty změny přišli příliš pozdě, je sice všechno hezký, ale už se to moc nevyužije, jelikož to všechno zabíjí cap 80
  16. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Hm, kolik jich je? Tuším, že hovoříme o špičce ledovce. Podívej se o půlnoci kolik hráčů z cechu se dostalo na 100 Odhaduju tak 5
  17. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Nezaspal jsi nic, to je lepší průměr nebo spíš nadprůměr Na tu omílanou 100 oslabení se opravdu dostane málokdo
  18. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Hezky napsáno, ale samozřejmě zcela mimo realitu, ostatně sám to píšeš, že je to pouze v ideálním případě, který je ovšem nereálný. Proč se o tom tedy bavíme? Pojďme se bavit o realitě. Momentálně je průměrný bojovník (tady mám opravdu na mysli bojovníka, nikoli průměrného hráče, ti jsou se...
  19. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Tak to jsem zvědavý, jak dlouho ti ten zájem vydrží ;-)
  20. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Taky se těším, že zase uvidím rodinu, díky za připomenutí :D :D
Nahoru