Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze ke Kvantovým invazím

    A já trouba prohledával inventář, kde je ten neokolos, co se o něm píše že mi bude přidělen ihned:))) A ono sice ihned, ale dle INNA, stejně tak jako "již brzy".
  2. Totální lag

    Taky už mě to potkalo, u mě to chtělo restart prohlížeče
  3. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Tak opravdu, to by mě nenapadlo, že dekorace najednou berou euforii. Ale i tak je zajímavé, ta euforie se odečte okamžitě po zahájení stavby, ale zato když se má přičíst u kulturní budovy, tak si to počká až na dostavění. Zkrátka ojeb jak se jen dá....
  4. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Jak je to s tou euforií? Mám ve vesnici 4x amfiteátr po 150, ukazuje mě to 300 euforie, co dělám špatně? Nemá to něco společného s tím, že jsem dal stavět akvadukt?
  5. Diskuze k výzvě rivala (březen 2024)

    To je paráda... jak mám v železe směnit 2 předměty u starožitníka, který se otevírá ve středověku????
  6. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Nechápu, proč udělali hru ve hře, ale budiž. Asi jsem to nepochopil dobře, ale jak to hrát na automat, když tu vesnici pokaždé zresetují? Kdy si vybuduju potřebný bonus? Jako že bych platil dia? To snad ne.
  7. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Přesně. Ti v zlaté lize do toho sypou tisíce, ne-li desítky tisíc.
  8. [TYM] Závazná pravidla pro "admina"

    Nevím, já jsem už starší ročník, ale tak nějak jsem ještě stihl pochopit, že díky angličtině se tykání na fórech stalo standartní a vždycky mě pobaví trotli, co ječí něco o husách.... jestlipak vůbec ví jak to vypadá a proč se to pásalo. Jinak, pokud budu opravdu s někým sdílet IP a dokonce i...
  9. Diskuze k verzi 1.271

    Jestli si vzpomínám dobře, tak v pozdním byl šampion nanic, zkus říšskou nebo obouručáky, 1+7
  10. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Mě už se to JEDNOU na jednom světě stalo, takže fakt existuje:))))
  11. Diskuze k verzi 1.271

    Pro mě taky dobrý, taky dám tak max oslabení 100, a to je 100 bojů, protože někteří machři nepochopili, že si nezahrají, když hrdinně vymlátí celou mapu. Ono totiž ta budova v základním poli je pro mě sci-fi. Jinak jsem docela udiven, že takoví super hráči, kteří dávají tolik bojů a mají tak...
  12. Diskuze k Mini výzvám

    Právě že ne. Já proto tu expu udělal a ono to zku.. vyjednávání tam bylo pořád.
  13. Diskuze k Mini výzvám

    24 hodinová výroba je ten nejmenší problém, K čemu by jinak bylo to dokonči všechny výroby zásob, že. Mě vytáčí to vyjednávání, prostě mě to nebaví, proto mám armádu, abych nikde nemusel vyjednávat, a tady mě do toho nekompromisně tlačí, nechápu proč? Všude jinde je většinou možnost volby, ale...
  14. Diskuze k Mini výzvám

    No to snad neeee... Tak já odklikal expedici, abych se zbavil vyjednávání, a ono mi to místo toho dává vyřešit složité vyjednávání?
  15. Diskuze k Mini výzvám

    Mě strašně irituje to vyjednávání v expedici. Pomohlo by splnit 4. úroveň aby to bylo splněno, nebo by se musela udělat i 5?
  16. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    To je sice pravda, ale cena toho základního tábora je astronomická pro malý cech. Nechápu proč?
  17. restruktualizace a jiný pohled na řešení návrhů-nápadů

    Zbytečná námaha, copak si tady někdo myslí, že ty v INNU zajímají názory někoho z české kolonie?
  18. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Já nechápu, Borate, přece tvrdils, žes objevil "zkratku", není problém zlatá liga, jen to není možné nikomu prozradit, až po eventu, tak bych se rád přiučil novou taktiku, a ono zatím všechno špatně?
  19. Semenná banka - funguje?

    A já myslel, že dia z banky už zrušili, nepamatuji, kdy jsem něco dostal, proto jsem to přestal na lv 22 zvedat. Tak změna, sotva jsem si tu postěžoval, najednou 50 dia.... tak to fakt ještě funguje.
  20. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    Tak nevím, je to sice naprostá stupidita, vracet se o 30-40 let zpátky ke karetním hrám, ale budiž. Taktizovat u něčeho, kde protivník má na 90 procent ten nejvyšší útok, já zahajuji vždy svou nejsilnější kartou proti 1 životu a podobně, no nevím. Ale mám dojem, že neporažení posledního bosse je...
Nahoru