Výsledky vyhledávání

  1. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Aha tak to mne nenapadlo, že neotevření dalšího levelu funguje jako nějaká silná magická závora, která dokáže zamezit zavření toho předešlého. Kdybych věděl, že je to takto jednoduché, nevymýšlel bych tak složité věci, jako je malý zámeček, který by fungoval stejně jako ten, který byl přidán do...
  2. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Ale já nikde netvrdím, že těch 18 bodů chybělo dohodit dva dny. To jsi jen špatně vydedukoval. Ve chvíli, kdy nahodila těch 400 tam chybělo asi ještě necelých 200 bodů. Já jsem si pak dohodil téměř vše s tím, že za pár hodin přidám zbytek a dvojitě sklidím, jenže ona se mezitím vrátila a...
  3. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Měla tam nahozeno přes 400 bodů. Chybělo doplnit asi 18 do konce úrovně. Už nikdo nikoho nemohl předehnat a stejně se po dvou dnech vrátila a body dohodila. Před rabováním se můžeš bránit čtyřmi způsoby. Jak přesně se mám bránit proti nesmyslnnému zavření budovy? Někomu to prostě vadí, že mu...
  4. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Zastaví se i časomíra. Jak mám 3, 4, 5 obsazovat s výběrem?
  5. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Tak to je hezké, že zrovna tobě by to nevadilo. Ale je tu spousta hráčů, v různých dobách, kterým na tom třeba záleží.
  6. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Nenašel jsem...
  7. RafaelSantos

    Uzamčení VB

    Navrhuji přidat možnost uzamčení velkolepých budov, aby do nich nemohli ostatní hráči přidávat body po dobu, kdy bude budova uzamčená. Když uvedu konkrétní případ: Alcatraz na úrovni, který mi dává 100 vojáků. Chybí mi doplnit do konce úrovně třeba jen 10 bodů a za 5 hodin skončí časový interval...
  8. RafaelSantos

    Zadání soutěže: Hra s úkoly + 1. úkol

    Fórum -> základní informace -> FoE tým https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/foe-t%C3%BDm.71/
  9. RafaelSantos

    Předčasné postavení VB

    Zdravím. Mám dotaz proč není zamezeno, aby měl hráč, co je například v době bronzové, postavené velkolepé budovy jako jsou Mys Canaveral a Dynamická věž. Jestliže je tu nějaký posloupný výzkum (ve kterém nejde přeskakovat doby) od pravěku do ..., tak je absloutně nereálné, aby v době bronzové...
  10. RafaelSantos

    Diskuze k příběhu hrdiny

    10 úkolů - 10 dní. Uvolňoval bych jeden deně a úkoly by mohly být rozmanitější. Když jseš na konci mapy a v zásobníku tisíce FB tak nejtěžší úkol byl zadat 5xhodinovou výrobu. Ostatní úkoly mi samy zelenaly...
  11. RafaelSantos

    Diskuze k příběhu hrdiny

    Jsem velice zklamán náročností zadaných úkolů. Jsem na konci výzkumu, měsíce čekám na nějaké "vzrůšo" a když konečně dorazí, mám ho hotové za 60 minut...
  12. RafaelSantos

    IV. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

    1. Německo - Česká republika, 1 : 3 Švédsko - Francie, 7 : 0 Norsko - Bělorusko, 2 : 0 Česká republika - Švýcarsko, 2 : 4 2. Ondřej Pavelec
  13. RafaelSantos

    III. kolo soutěže "MS v hokeji 2015!

    USA - Bělorusko, 4: 3 Slovinsko - Norsko, 2 : 3 Rakousko - Lotyšsko, 2 : 4 Švédsko - Švýcarsko, 2 : 2 2. čtvrtfinálové utkání » USA : Švýcarsko
  14. RafaelSantos

    I. kolo soutěže "MS v hokeji 2015"

    1. USA - Finsko, 1 : 3 Česká republika - Švédsko, 2 : 2 Slovensko - Dánsko, 4 : 3 Kanada - Německo, 2 : 3 2. sestupující: Rakousko, Francie
  15. RafaelSantos

    Odměna za plnění úkolů

    Oblast hry: Odměna za plnění úkolů Současný stav: Za splnění cyklického úkolu dostanu odměnu, kterou nemohu ovlivnit Nápad: Při plnění cyklických úkolů např. vyprodukuj smlouvy 5x, vynalož 81 výzkumných bodů, shromáždi 550 tisíc mincí... dostanu náhodně nějakou odměnu; mince...
  16. RafaelSantos

    Motto - RafaelSantos

    FoE - Pro ty lidi tam dole jsi Bohem...
  17. RafaelSantos

    Diskuze k FoElympiádě

    Ahoj, rád bych věděl, kdy budou vyhlášeny výsledky 3. dílu FoElympiády? 3 týdny se mi zdají jako dost dlouhá doba na posouzení čtyř jednoduchých příspěvků. Děkuji
  18. RafaelSantos

    Znak - RafaelSantos

    ............................................
  19. RafaelSantos

    Hráč v CvC bez cechu

    Nesnažej??? A nevadí, že když nemám podporu cechu, tak se naopak musím snažit 2x tolik???
  20. RafaelSantos

    Hráč v CvC bez cechu

    Hra nutí hráče, aby se zapojili do cechu. Teoreticky by žádný hráč neměl být mimo cech. Hráči v cechu jsou jedna velká šťastná rodina, kde si všichni pomáhají a motivují se. Něco jako "teletubbies". Ideálně mít minimálně 50.000 bodů, všechny denně namotivovat, nacpat všechny f. body někomu do...
Nahoru